FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 957 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
niepelnoletnosc i prowadzenie roweru pod wplywem alkoholu 
[powiadom znajomego]    
Autor "niepelnoletnosc i prowadzenie roweru pod wplywem alkoholu"   

Jaroch
 Wysłana - 28 czerwiec 2007 01:08        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

szybko
odebralem wlasnie telefon ze jest wlasnie taki problem jak w temacie. sprawa w piatek o 10, a chcieliby wiedziec wczesniej - co moze za to grozic? 2 mocne piwa wypite i zlapany po 24, 17 lat bedzie dopiero w sierpniu. odwieziony do domu.

domyslam sie ze upomnienie i moze jakies godziny z kuratorem?

bo gdyby bylo juz 17, to pewnie odroczenie wyrabiania prawa jazdy i grzywny, ale co skoro jeszcze ma 16?

PROSZE o pomoc

from my rotting body Shrooms shall grow and I am in them and That is the Eternity

Jaroch
 Wysłana - 28 czerwiec 2007 16:44      [zgłoszenie naruszenia]

from my rotting body Shrooms shall grow and I am in them and That is the Eternity

Fabb
 Wysłana - 28 czerwiec 2007 17:50      [zgłoszenie naruszenia]

ja za samo spozywanie alkoholu dostalem kuratora, on w dodatku jechal jeszcze rowerem...najprawdopodobniej (choc nie koniecznie) dostanie kuratora...do 18-stki zdejma

P.S nie wiem jak to teraz w okresie wakacji ale normalnie w czasie roku szkolnego w takich przypadkach jest brana opinia ze szkoly(wystawiana przez wychowawce i pedagoga)...jezeli teraz tez bedzie brana to duzo zalezec bedzie jak sie zachowuje w szkole i jakie ma stopnie

Zmieniony przez - Fabb w dniu 2007-06-28 17:53:34

Wolność, po co wam wolność? Macie przecież telewizję...

Andromedaa
 Wysłana - 28 czerwiec 2007 23:56      [zgłoszenie naruszenia]

Hmmm kurator za to ??
Nie znam się, ale jakoś chyba za dużo złego by was musiało spotkać.

Może jakaś kara pieniężna i chyba nic więcej.

Znawca -

Jaroch
 Wysłana - 29 czerwiec 2007 12:25      [zgłoszenie naruszenia]

zaraz wam napisze co i jak sie okazalo, koles juz wraca z rozprawy

przelozona na kiedy indziej. ok, wale juz to. lapcie sogi jak wejda

Zmieniony przez - Jaroch w dniu 2007-06-30 13:14:25

chemistry
 Wysłana - 30 czerwiec 2007 22:16       [zgłoszenie naruszenia]

Zrobiłem podobny numer ale w wieku 23 lat, byłem po trzech piwach i po badaniu alkomatem na komisariacie wskazalo miedzy 0.25 promila a 0.5 niepamietam juz dokladnie ale zaliczyli mi to jako wykroczenie. W zeznaniach przyznalem sie do wszystkiego zal za winy itp dostalem za to i jazde bez swiatel 150 zl z sądu grodzkiego w sumie policjant jakby chcial to moglbyl mi dopisac jazde droga pod prad, probe ucieczki przed policja i szarpanie sie z nimi ale mialem szczescie i trafilem na spoko kolesia.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

niepelnoletnosc i prowadzenie roweru pod wplywem alkoholu

Warto przeczytać: usa | Odszkodowanie PZU | forum studentow prawa lublelskich uczelni | Działka pod stacje | pracownicze ogrody działkowe | w czym kasa ??? | "Za, a nawet przeciw" audycja w Trójce | Urlop bezpłatny!! | Komornik | SzKoŁa ÓcZy i WyHoWóJe... | UPR - aktualne wiadomości | WYBITA KOŚĆ W RĘCE | Odszkodowanie ..Odprawa .. Prawo Pracy | POTRZEBUJE POMOCY! PROSZE WEJDZ : ) | mały sklepik | Handel zagraniczny | bieriezkowa | maffinka | maffashion | jotemov | trądzik | zarobki w anglii | x19x | Generat123 | tomaszów mazowiecki | łeba | gambler | _wygralem_ | iron maiden | kogucik_ | maszynki do tytoniu | malomowny | kardka | kluczyk17 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.