FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2452 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
nieprzyjęcie mandatu konsekwencje 
[powiadom znajomego]    
Autor "nieprzyjęcie mandatu konsekwencje"   

xeo151
 Wysłana - 13 wrzesień 2010 15:41      [zgłoszenie naruszenia]

jakie koszty sądowe, przecież on dostał tylko wezwanie stawienia się na komendę, przyjdź zobacz czego chcą, i idź w zaparte, że to nie prawda albo odmów składania jakich kolwiek zeznań, jeżeli przedstawią ci dowdy np. nagranie z ww. monitoringu wtedy już nie kozakuj tylko z pokorą przyznaj się do winy.

Choć życie ciąży psychika siada nie mogę się poddać to moja zasada...

Eminem - Love The Way You Lie ft. Rihanna
[http://www.youtube.com/watch?v=uelHwf8o7_U&feature=player_embedded]#!

daniellew4
 Wysłana - 13 wrzesień 2010 17:50      [zgłoszenie naruszenia]

I jak przyznam się do winy to co w tego sprawa w sądzie ?? Tak czy siak myślę że dostane tą grzywnę więc jeden *** chyba co zrobie

Zmieniony przez - daniellew4 w dniu 2010-09-13 17:51:42

xSwiezak
nieświeży
 Wysłana - 13 wrzesień 2010 19:21      [zgłoszenie naruszenia]

Weź pisz po polsku. Były już podobne tematy. Można poszukać.

woocash23
 Wysłana - 13 wrzesień 2010 21:25       [zgłoszenie naruszenia]

Autorze,
1: Poproszą Cie pewnie o podanie dodatkowych info dot. zajscia. Tak, beda zadawac pytania.
2: Masz wyjasnione powyzej
3: Najlepiej sie do wszystkiego przyznaj, kara bedzie mniej dotliwa i bedziesz mial nauczke na przyszlosc. O!

Psychika czysta jak kryształ

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

nieprzyjęcie mandatu konsekwencje

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Zatrzymanie produkcji w Jelfie | Kredyt | po ilu poprawczak | Poczta :/ | netto ? | Dofinsanowanie z urzędu pracy na rozpoczęcie działalności gospodarczej | Potrzebne ksiazk - studenci UW pozadani %) | Witam mam pytanie do eksperta w sprawie lombardu-kas fiskalnych | Umowa dotyczaca imprezy | pożyczka po babci | clo na towary z usa | Pomocy! referat z techniki biurowej | auto z niemiec? co potrzeba do sprowadzenia? | Kontrola komputerów | Kontrola komputerów | Prosze o pomoc | ramona | znane | strap on | shemale | Tajlandia | efukt | opętanie | zyczenia noworoczne | Pijane kobiety | kulululu11 | typson | koszula jak nosić | koszula | tuskxxx | komedie | kurs angielskiego | fear factory | użytkownik | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.