FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5236 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
nierozumie dziewczyny 
[powiadom znajomego]    
Autor "nierozumie dziewczyny"   

rafal_rk
 Wysłana - 16 kwiecień 2005 11:15        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Mam taką sprawe spotykam sie z dziewczyna juz bedzie z 3 miesiące ogólnie bylismy sporo razy na imprezie w kinie spotykalismy sie tak normalnie , w ostatnim razie sie troche pokłócilismy ale juz jest teraz ok i nadal chcemy zeby bylo tak jak dawniej .ale ona nie chce zebysmy byli razem ,tylko narazie na tle kolezenskim powiedziala ze moze kiedys zmieni zdanie.
Wiecie dlaczego tak jest??

Zawodny
 Wysłana - 16 kwiecień 2005 11:22      [zgłoszenie naruszenia]

im dluzej bedzie twoja kolezanka tym trudniej jej sie bedize przestawic na cos wiecej ale troszke alkoholu i sie przestawi znam to z doswiadczenia

wixa:-}

Znawca -

rafal_rk
 Wysłana - 16 kwiecień 2005 11:28      [zgłoszenie naruszenia]

Ale nie chodzi mi o to zeby sie znia na dyskotece calowac bo to juz bylo nie raz.

Zawodny
 Wysłana - 16 kwiecień 2005 11:32      [zgłoszenie naruszenia]

a czy ja mowie o calowaniu na disco?? Jak sie na***ie i pozneij bedzi efajnie to juz sie tak latwo nei wykreci

wixa:-}

Znawca -

asind
 Wysłana - 16 kwiecień 2005 11:36      [zgłoszenie naruszenia]

wez ! napewno sie z nia nie calowales nie wciskaj kitu nam

ps. jak chce byc twoja kolezanka to jej nie zmuszaj bo po co jka nie chce to nie jej strata

asind
 Wysłana - 16 kwiecień 2005 11:37      [zgłoszenie naruszenia]

sorka sam nie kumam swojej wypowiedzi wczorajszy jestem panowie

chodzilo mi o to ze NIE zmuszaj jej do bycia twoja dziewczyna mzoe rzeczywiscie narazie zostancie na stopie kolezenskiej

empty
 Wysłana - 16 kwiecień 2005 11:38      [zgłoszenie naruszenia]

glupia cip*a... :P

moim zdaniem wygloda to nastepująco : tak kłutnia miała na celu pretekst zeby z tobą nie byc :P i chłopie ja bym juz do innej bajerowal ;p

<-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=->
<-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=->
...:.Od gruszki wole jedrne cycuszki.:..:.Piwo jest
Bogiem a Sex nalogiem.:...<-=->

rafal_rk
 Wysłana - 16 kwiecień 2005 11:45      [zgłoszenie naruszenia]

Kłotnia wynikla napoczatku z jej strony ale ja potem ostro nia potraktowalem i wczoraj sie spotkalismy i bylo ok to spotkanko gadalismy zeby isc na impreze jakas nie dlugo .Moze narazie nie chce bo chce byc wolna bo czula by sie mniej swobodna sam tego nie rozumie

Ignatus
 Wysłana - 16 kwiecień 2005 13:11      [zgłoszenie naruszenia]

No na pewno nie będzie twoją dziewczyną.O tym możesz zapomnieć, jak gada takie bzdury to znaczy że ma już wszystko w głowie zaplanowane.A poza tym ostatnio zauważyłem że one wolą się wiązać z palantami, niż z naprawde fajnymi kolesiami których lubią.Bo jak stracą takiego palanta, jak im nie wyjdzie, to łatwiej się będzie z tym pogodzić...Mega to debilne.Ale sporo w tym prawdy (robią to głównie podświadomie).Ciekawe co by Freud na to powiedział....

bebebe

rafal_rk
 Wysłana - 16 kwiecień 2005 13:17      [zgłoszenie naruszenia]

Moze i masz racje ze nie chce bo jak zerwiemy ze sobą to bedzie koniec a takto bedziemy caly czas w przyjazni i mogli chodzic na imprezki razem itd.
I powiedziala ze narazie nikogo nie potrzubuje i nie chce się wziązać.

Ignatus
 Wysłana - 16 kwiecień 2005 13:30      [zgłoszenie naruszenia]

no to będziesz miał doła.Szczególnie kiedy ona kogoś sobie znajdzie i będzie ci o nim opowiadać, myśląc że jesteś naprawde tylko "przyjacielem" i też ją tak traktujesz.Zrobisz sobie sieczke z mózgu.Jedyne wyjście to traktować ją jak koleżanke i to niezbyt bliską a znaleźć sobie inną laskę.Chyba że to naprawde wyjątkowa osoba....Ale w teksty "na razie nie chce się z NIKIM wiązać" nie ma co wierzyć.To najprostsza chyba forma ściemy.Ona myśli że wten sposób łatwiej ci będzie zrozumieć że cie nie chce.Spotka kogoś kto się jej spodoba i już zapomni o swojej "zasadzie".One takie są.Olej to.Niech będzie koleżanką.

bebebe

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

nierozumie dziewczyny

Strony: 1 2 3 4 5