FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5171 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
niesmialosc 
[powiadom znajomego]    
Autor "niesmialosc"   

miki20
 Wysłana - 4 październik 2005 14:23      [zgłoszenie naruszenia]

pewnie cie to nie pocieszylo ale to mnie tym bardziej ktos powinien pocieszyc :D mówie Ci żebys zwyczajnie nie robił sobie nadziei ze nie zmieniając sie mozesz cos osiągnąć..musisz sie zmienic i tyle..no chyba ze bedziesz mial jakies super szczescie to sie jakas laska obok ciebie zakreci..ale ja w takie cos nie wierze...i tak pewnie nie jestes az tak niesmialy jak ja wiec głowa do góry

BigiKozok
 Wysłana - 4 październik 2005 14:23      [zgłoszenie naruszenia]

Lekiem na niesmialosc jest alkohol.wystarczy sie fajnie uchlac i wszystkie Twoje.Na alkoholu jest zawsze konkret bajera

miki20
 Wysłana - 4 październik 2005 14:37      [zgłoszenie naruszenia]

i nie sluchaj tych co mówią że znalezienie dziewczyny to kwestia czasu lub że sama cie znajdzie.to sa bajki...rzeczywistosc nie jest az taka piekna..jak bedziesz siedzial w domu to napewno nie znajdziesz i jak nadal bedziesz niesmialy to na 99% nie znajdziesz.wiem po sobie i po innych nieśmialych a zreszta to oczywiste ze tacy jak my ktorzy nie są w centrum towarzystwa nie sa wogole brani pod uwage przez dziewczyny..no chyba ze znajdzie sie tez jakas niesmiala dziewczna..no ale dwóch niesmialych to tez chyba nie wyjdzie bo cięzko wam bedzie sie zapoznac

miki20
 Wysłana - 4 październik 2005 14:38      [zgłoszenie naruszenia]

po alkoholu to ja sie senny robie i wtedy to wogole jestem nie do życia ..no chyba ze mam dobry humor

Kwasior
 Wysłana - 4 październik 2005 14:46      [zgłoszenie naruszenia]

przebywaj w toawrzystwie dzieczwyczn .............ja bylem niesmialy ale oznale tak dziewczyne koleznake i to dzieki rozmowa z neij i wogule stracil smak niesmailsoic i teraz woguel eni czuje nci jak agdam z dziewczna muwie co mysle chyba ze stasznei mi sie podba tto sie jakm czasami zeby czegos nie zniszczyc

Sexowny Moderator dzialu Pilka nozna
Niemca gartulujemy oktober=fest
Polakom gratulujemy zywca
Sfd Gratulujemy Kwasiora

eczek
 Wysłana - 4 październik 2005 14:49      [zgłoszenie naruszenia]

alkocholu nie pije nie chodze po dyskach barach zadnych urzywek nie stosuje ale sogi za rady dam..... wsumie miki20 jest tak jaq mowisz mysalem rok temu ze jak zaczne chodzic na silownie to sie zmieni ale nadal nie a doszlem do (41cm)w bicq .,.. ehh to jest na cale zycie choroba chyba

:)

miki20
 Wysłana - 4 październik 2005 15:26      [zgłoszenie naruszenia]

nie chodzi tylko o to zeby przebywac w otoczeniu kogos ale zeby sie udzielać..bo jak jestes obok kogos ale wogole z nim nie gadasz to tak jakby cie nie bylo..dziewczyny na sam wygląd nigdy nie lecą..dla nich liczy sie pewnosc siebie i wygadanie..

miki20
 Wysłana - 4 październik 2005 15:28      [zgłoszenie naruszenia]

siłownia ci nic nie da ..jedyne co ci da to to ze lepiej kogos sperzesz albo sie obronisz przed jakims dresem

Raptor10
 Wysłana - 4 październik 2005 15:45      [zgłoszenie naruszenia]

siłownia może dać ci w lecie jak jestes nad jeziorkiem i paradujesz z świetną rzeżbą bądź muskulatura , takie coś przyciąga wzrok ale na tym głownie sie konczy i tak czy siak potem krok do ciebie nalezy , najlepszy sposób na pokonanie nieśmiałości to przebywanie z ludźmi ,poznawanie co chwile nowych a wiadomo osoba nieśmiała ma problem żeby podejśc i zagadać żeby coś wyrwać i gadanie jej weź sie przełam i podejdz to puste słowa , bez osoby pewnej siebie ktora raczej wspomoże cie za wiele nie wskurasz nie chodzi o to żeby smiały kumpel wyrywał laski a ty zebys siedział z boku tylko abyś dzieki niemu poznawał co chwile nowych ludzi a z czasem ci nieśmiałość minie , ale jak ktoś napisał napewno nie minie jak bedziesz siedział w czterech ścianach .

Zmieniony przez - Raptor10 w dniu 2005-10-04 15:47:06

_SFD JUJITSU TEAM_

Specjalista -

czanymotyl
 Wysłana - 4 październik 2005 16:47      [zgłoszenie naruszenia]

miki20 moze zaczniesz edytować? to taka lupka obok człowieczka

Zmieniony przez - czanymotyl w dniu 2005-10-04 16:48:23

%-)

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę: