FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5090 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
niesmialosc 
[powiadom znajomego]    
Autor "niesmialosc"   

eczek
 Wysłana - 4 październik 2005 08:21        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

no witam macie jakes arty albo cos zeby przelamac tą ***aną niesmalosc mam juz dosyc tego mam 16lat i nie mialem jeszcze nawet dziewczyny ehh zaloncze moją fote czy ja jestem az tak strasznie brzydki? ze zadna mnei nie chce..

:)

skev
 Wysłana - 4 październik 2005 08:41      [zgłoszenie naruszenia]

Tym lancuszkiem to mnie rozwaliles, znajdziesz dziewczyne kwestia czasu ... kiedys sama przyjdzie.

slonce_m
ŻABCIA
 Wysłana - 4 październik 2005 08:44      [zgłoszenie naruszenia]

na forum jest wyszukiwarka
- sposoby na podrywanie lasek [http://www.insomnia.pl/temat170447/]
- lek na nieśmiałość [http://www.insomnia.pl/temat160149/] (to jako ciekawostka)
zajrzyj na te stronki jeszcze:
[niesmialosc.net/glowna.htm]
blog - ale może jakieś ciekawe przemyślenia są - [niesmialosc.webpark.pl/]

i google uruchom

..:Była Moderator Działu SEKS:..

..:Żonka i Mama:..

Ekspert -

Raptor10
 Wysłana - 4 październik 2005 09:05      [zgłoszenie naruszenia]

nieśmiałości nie wyleczysz czytając artykuły tu potrzebne ci jest towarzystwo , weź kolesia który do nieśmiałych nienależy i wyjdz z nim do knajpy albo na jakas bibe domową nie jedna nie dwie tylko wiecej to sie rozkrecisz , to jak z przełamaniem strachu przed uderzeniem kogoś w twarz jedyny sposob to zapisanie sie na sztuki walki i mnostwo sparingów z nieśmiałoscią jest analogicznie.

_SFD JUJITSU TEAM_

Specjalista -

Kamil102
KIEP
 Wysłana - 4 październik 2005 09:56      [zgłoszenie naruszenia]

zdejmij ten kajdan

Prawdziwi twardziele nie jedzą miodu
Prawdziwi twardziele żują pszczoły

czanymotyl
 Wysłana - 4 październik 2005 11:26      [zgłoszenie naruszenia]

j/w ten złom zdejmij, poza tym z niesmiałosci sie nie wuleczysz musisz sie sam z tym uporac tez kiedys byłem stresznie niesmiały, ale znajomi szybko mi w tym pomogli <wysatwili mnie przed kilku tysięczną widownie na scene i kazali grać > poradzisz sobie, ale musisz wierzyc we własne siły, bez tego Twoja nie ma walki

%-)

Specjalista -

accuface
 Wysłana - 4 październik 2005 13:02      [zgłoszenie naruszenia]

heh generalnie nie gustuje w kolesiach ale nie masz powodów do kompleksów (twoja fotka ani mnie nie przestraszyła ani nie rozśmieszyła czyli jest raczej oki). Niestety z nieśmiałością to jest tak iż nigdy nie przełamiesz jej siedząc w domu, nie masz wyjścia musisz ruszyć swoja dupą na miasto innej rady poprostu sie nie da. Ktoś napoisał żebyś wzioł śmiałego kolege ze soba uważaj z tym bo jesli bedzie zabardzo śmiały (to zależy jeszcze od jego innych cech charakteru) to moze sie to skończyćtak że on bedzie w centrum a ty dalej z boku bedziesz siedzieć.

blefex
 Wysłana - 4 październik 2005 13:37      [zgłoszenie naruszenia]

j/w uważam że pomysł raptora nie jest najlepszy bo będziesz na uboczu , a twój śmiały ,zabawny, dowcipny kolega sprawi że twoje kompleksy się pogłebią.Sam musisz się przełamać co nie jest napewno łatwe , bo sam mam z tym problemy.

Y'all didn't bring no ice?

Kamil102
KIEP
 Wysłana - 4 październik 2005 13:38      [zgłoszenie naruszenia]

wszystko lezy w psychice, jak sie otworzy, to nie bedzie na uboczu, jak sytuacja go przerosnie to juz gorzej

Prawdziwi twardziele nie jedzą miodu
Prawdziwi twardziele żują pszczoły

Raptor10
 Wysłana - 4 październik 2005 13:52      [zgłoszenie naruszenia]

ale czasem trudno jest sie samemu przełamać i właśnie dobry kumpel może sie przydać , powiedz takiemu nieśmiałemu idź zagadaj do tej panienki ,no nie wiem jaki procent takich osob by sie zdecydowało napewno mały

_SFD JUJITSU TEAM_

Specjalista -

miki20
 Wysłana - 4 październik 2005 14:19      [zgłoszenie naruszenia]

jako starszy kolega powiem ci ze niesmiali mają naprawde przesrane..mam 20 lat i nadal tez taki jestem..i tez nie mialem dziewczyny....

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

niesmialosc

Strony: 1 2 3 4 5