FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1372 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
niesplacony ZUS i problem z unijna dotacja z UP 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "niesplacony ZUS i problem z unijna dotacja z UP"   

problem000
 Wysłana - 6 czerwiec 2007 18:28        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

czesc, mam spory problem. w skrocie:

1. dostalem dotacje
2. w miedzyczasie okazalo sie ze zamiast Krusu mam placic Zus
3. nie wyrabiam z Zusem, splacam ale z opoznieniem.
4. umowa na mocy ktorej dostalem dotacje podpisana z Urzedem Pracy juz sie zakonczyla.
5. co teraz ?!

- UP sprawdza w Zusie, czy oplacalem skladki? czy zrobil to wczesnie przed terminem wygasniecia umowy ?

- skoro nie dostalem zadnego powiadomienia z UP o problemach z ZUSem do daty wygasniecia umowy, czy moge spac spokojnie?

A w prostych slowach. Umowa ktora podpisywalem sie skonczyla, nie bylem w stanie oplacac regularnie skladek ZUS (800zl/miesiac).
Czy oni teraz w Urzedzie Pracy moga zarzadac oddania dotacji? W regulaminie pisze ze bedzie trzeba oddac... ale skoro nie
reagowali w okresie obowiazujacej umowy to czy sie to nie przedawnilo?

A moze oni maja jakis haczyk na mnie? Cos o czym nie wiem? Prosze o pomoc, z gory dziekuje!

LukRecJa
 Wysłana - 6 czerwiec 2007 18:30      [zgłoszenie naruszenia]

haczykiem jest to, że możesz być kontrolowany przez kolejne 7 lat od zakończenia umowy.
btw - w umowie to masz, więc spać spokojnie raczej nie powinieneś

[http://www.youtube.com/watch?v=ksiXn6h-gwo]

problem000
 Wysłana - 6 czerwiec 2007 18:46      [zgłoszenie naruszenia]

prosze nie pisac glupot lub czytac ze zrozumieniem.

nie 7 ale 10 lat. i nie kontrolowany tylko tyczy sie to przechowywania dokumentow (faktur itd). To nie dotyczy mojego problemu.

czy ktos jest w stanie mi tutaj pomoc?

LukRecJa
 Wysłana - 6 czerwiec 2007 18:58     
 Usunięta przez LukRecJa za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

LukRecJa
 Wysłana - 6 czerwiec 2007 19:12     
 Usunięta przez LukRecJa za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

LukRecJa
 Wysłana - 6 czerwiec 2007 19:24      [zgłoszenie naruszenia]

a zresztą chvj
jesteś niemiły - to Ci nie pomogę

problem000
 Wysłana - 6 czerwiec 2007 20:58      [zgłoszenie naruszenia]

po tym co napisalas wczesniej nie sadze zebys umiala mi w jakikolwiek pomoc. i zachowuj sie, internet to nie Twoj dom.

LukRecJa
 Wysłana - 6 czerwiec 2007 22:13      [zgłoszenie naruszenia]

po tym co Ty napisałeś widać, że nie masz podstawowego pojęcia o tym za co się zabrałeś, skoro nawet nie kumasz znaczenia rozliczeń dotacji w przypadku zus czy celowości przechowywania dokumentów
wiedziałeś w ogóle co podpisujesz? przepiłeś pieniądze na zus?

kurczę, faktycznie więcej barier dla niektórych tłuków by się przydało, bo jakieś jasie dostają dotacje i nawet nie znają podstawowych reguł ich rozliczania.

Zmieniony przez - LukRecJa w dniu 2007-06-06 22:14:59

LukRecJa
 Wysłana - 6 czerwiec 2007 22:21      [zgłoszenie naruszenia]

-to że 10 lat a nie 7 to dla Ciebie gorzej. ja mam 7
-przechowywanie dokumentów (dotyczy wszystkich dokumentów związanych z projektem) i wiąże się z kontrolą bo możesz być kontrolowany nie tylko przez PUP, a również przez wyższe organy - jak instytucje pośredniczące czy nawet unijne. No chyba nie sądzisz że masz przechowywać te dokumenty tylko po to żeby zapchały wolne miejsce w szafie
-Deklaracja ZUS jest tak samo kosztem w Twojej działalności - więc tak samo musisz mieć potwierdzenia zapłaty, i jest równorzędnym dokumentem w stosunku do faktur. Dla Ciebie jest ważna pod warunkiem, że dostawałeś dopłaty do opłat ZUS-owskich - nie musi tak być przecież.
Jeśli dostawałeś kasę na ZUS i tego nie opłacałeś lub opłacałeś z dużym opóźnieniem to istotnie mogą zażądać zwrotu kwoty dotacji.

Czyli wniosek jest taki jak napisałam w pierwszym poście pussy.

+ to że w ogóle błaźnisz się nie pisząc o jaką dotację chodzi a później burząc się bo masz 10 lat a nie 7.

VLAD.IV
 Wysłana - 7 czerwiec 2007 14:25       [zgłoszenie naruszenia]

temat zapewne został zamknięty, bo brak Ci autorze odrobiny pokory, na dodatek jestes niegrzeczny...
juz sobie wyobrazam, jak sie musisz zachowywac w miejscu, gdzie jestes klientem i za coś płacisz...
dlatego wlasnie, zebys mogl w pełni zrealizowac swą bezczelnosc i roszczeniowy stosunek do świata...
...pozostaje odesłać Cie do mecenasa, ktory skasuje Cie na okrągłą sumke

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia Temat zamknięty

niesplacony ZUS i problem z unijna dotacja z UP

Warto przeczytać: Stopa bezrobocia rejestrowanego w Polsce | Wrzucanie Plików na strone internetową a prawa autorskie | Zaświadczenie o zarobkach na stażu | handel na plaży | Ogłoszenia duszpasterskie | Podpis | Cooltras - ban w kosmos | Praca na czarno | Pismo z prokuratury | Telefon w naprawie. Ile i czy... | Lokal użytkowy | Jazda w 6 osób w 5-osobowym samochodzie | Cena w sklepie. | Polowanie na psa | sprawa | Jak dobrze inwestować i nie stracić ? | różowe | adee | Shock | magisterską | pietruszka | Kia Rio | bujakiewicz | okupnik | soundcloud | Downblouse | paulina holtz | JULIA KROPISZ | kropisz | wendzikowska | multi | semidea | jak uratować kwaśny rosół | gabi bojko | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.