FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 9583 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
nieszczęśliwi ateiści? 
[powiadom znajomego]    
Autor "nieszczęśliwi ateiści?"   

naplet86
 Wysłana - 15 wrzesień 2009 12:05        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

dlaczego ateiści tak agresywnie reagują na osoby wierzące, które nikomu krzywdy nie robią tylko modlą się po cichu i chodzą do kościoła? raz w towarzystwie przyznałem się, że jestem wierzacy, większość towarzystwa to byli agnostycy lub nie wyznający żadnej religii ani filozofii, jeden był ateistą i burzliwie zareagował na moją wiarę - zaczął się naśmiewać, obrażać mnie, kpić z mojej osoby

czy komuś przeszkadza to że wierzę? słyszałem taki pogląd, że ateiści po prostu muszą stale sobie udowadniać coś dlatego nie ustają w negowaniu wiary, obrażaniu wierzących, bo to dodaje im siły do nieustannej walki ze samym sobą. jeżeli tak naprawdę jest, to troche wam współczuje że nie potraficie się pogodzić z tym, że ktoś inny wierzy w coś, co wy uważacie za bajke i nie potraficie takich ludzi szanować

tak na marginesie jeszcze nie spotkałem się z kulturalnym ateistą, który potrafiłby podyskutować na poziomie o filozofii i religiach, zawsze rozmowa taka po paru słowach zamieniana jest w obelgi w strone religii i osób wierzących oraz kpiny

AltCtrlDel
 Wysłana - 15 wrzesień 2009 12:11      [zgłoszenie naruszenia]

Mogę tylko powiedzieć, że gratuluje towarzystwa. Ja osobiście nigdy nie spotkałem się z katolikiem, który mógłby normalnie, spokojnie uzasadnić swoje wierzenia i wyjaśnić, czemu tak, a nie inaczej.

%-)
Prius quam exaudias, ne iudices
..w marchewkowym polu jak warzywo tkwie...

naplet86
 Wysłana - 15 wrzesień 2009 12:19      [zgłoszenie naruszenia]

to chyba żyjemy w dwóch przeciwległych światach bo ja się właśnie nie spotkałem z ateistą który nie zacząłby mnie obrażać po paru zdaniach na temat religii

Kukułek
 Wysłana - 15 wrzesień 2009 12:23      [zgłoszenie naruszenia]

Może po prostu jakiś wku.rwiający jesteś?

Znawca -

ziemon
LADY
 Wysłana - 15 wrzesień 2009 12:24      [zgłoszenie naruszenia]

przewrażliwieni jesteście,
a jeśli ktoś w towarzystwie Cię obraża to zwróć mu uwagę że sobie tego nie życzysz albo zmień towarzystwo

i nie wsadzajcie wszystkich do jednego worka!

[cafewitteveen.files.wordpress.com/2011/09/b5rip.jpg?w=419&h=334]

Without data you are just another person with an opinion.

Znawca -

kopt
Diabeł
 Wysłana - 15 wrzesień 2009 12:34      [zgłoszenie naruszenia]

Naplet86 (ujmujący nick), może najpierw prześledź chodź jedną z setek dyskusji pomiędzy ateistami a wierzącymi na tym forum, a dopiero potem formułuj sądy. Twój post jest zupełnie niepoważny i w sumie żal się ustosunkowywać. Będziesz chciał "podyskutować na poziomie o filozofii i religiach", to zapraszam do sformułowania sensownego problemu. Może podołamy, ale musisz podrzucić temat do rozmowy, zamiast po napisaniu 9 postów na forum stwierdzić: "dzień dobry, wszyscyście są buce". Taki jest wydźwięk Twojego pożal się boże posta.

[www.facebook.com/poprawskimagicalphotography]

Ekspert -

naplet86
 Wysłana - 15 wrzesień 2009 12:45      [zgłoszenie naruszenia]

o, właśnie o takich reakcjach jak kopt mówię. ateiści nie potrafią przyjąć żadnych słów krytyki pod swoim adresem.

kopt
Diabeł
 Wysłana - 15 wrzesień 2009 12:55      [zgłoszenie naruszenia]

Jakich słów krytyki? Ktoś inny Ci naubliżał a Ty wpadasz tu i my się mamy za nich tłumaczyć? Pogięło Cię?
Jeśli tak ma wyglądać wg Ciebie "dyskusja na poziomie o filozofii i religiach" to może jednak odpuść sobie ten dział...

Zmieniony przez - kopt w dniu 2009-09-15 12:55:43

[www.facebook.com/poprawskimagicalphotography]

Ekspert -

AltCtrlDel
 Wysłana - 15 wrzesień 2009 12:57      [zgłoszenie naruszenia]

Może przypomnij sobie jakąś rozmowę z ateistą i przypomnij sobie jakich sformułowań używałeś. Może mówiłeś w taki sposób, jakbyś był jedynym wszechwiedzącym, a twój bóg i tak go wsadzi do piekła? Ja bym się wkurzył. Otwórz się na krytykę i opinie innych.

%-)
Prius quam exaudias, ne iudices
..w marchewkowym polu jak warzywo tkwie...

ziemon
LADY
 Wysłana - 15 wrzesień 2009 13:09      [zgłoszenie naruszenia]

ateiści nie potrafią przyjąć żadnych słów krytyki pod swoim adresem

znów wrzucasz do jednego worka
jeśli wszystkie dyskusje z ludźmi zaczynasz w ten sposób to nie dziwię się że się irytują

w ogóle to o co Ci chodzi, jaki jest problem bo ja generalnie nie łapię?

[cafewitteveen.files.wordpress.com/2011/09/b5rip.jpg?w=419&h=334]

Without data you are just another person with an opinion.

Znawca -

naplet86
 Wysłana - 15 wrzesień 2009 13:12      [zgłoszenie naruszenia]

a skąd ten pomysł że w taki sposób z nim rozmawiałem? skądże znowu, jakim prawem miałbym oceniać kto pójdzie do piekła a kto będzie żył wiecznie w niebie? nie jestem Bogiem

po prostu bardzo go denerwowało że wierzę w coś czego nie można udowodnić, na to ja mu mówie że jakby dało się udowodnić istnienie Boga to wiara nie miałaby sensu, i nagle słyszę że jestem frajerem i 'daje się dymać w dupę proboszczom' (to cytat). i bardzo go boli, że moje pieniądze idą na tacę w niedziele. tak jakby on coś z moimi pieniędzmi miał wspólnego heh

ja jestem otwarty na krytykę i opinię innych (tylko z kulturą proszę, ja tu nikogo nie zamierzam obrażać i tego samego oczekuję od was)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 22 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

nieszczęśliwi ateiści?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Warto przeczytać: | | dziewica 22 | kvrwiarze | ewa gawryluk | eldoka | kobieta o ktorej | rvchacze | do ktA3rego roku A ycia | thai mexican | thai | elo-elo | seks oralny | Wave23 | co to tablet | wywiad zorganizowany | audiobook | JURI | BIZNES | django | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.