FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2610 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
niewiem co mam robic . . . 
[powiadom znajomego]    
Autor "niewiem co mam robic . . ."   

prosac
 Wysłana - 8 maj 2005 21:23        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Uprawiam sex ze swoja dziewczyna juz 2 miesiace po pierwszym miesiacu miesiaczka pojawila sie normalnie tymrazem sa jakies dziwne objawy niby dzis cos dostala ale bardzo mala ilosc krwawienie miala bardzo znikome mowila ze niby rozwodnione i tylko raz ( z tego co wiem podczas miesiaczki wystempuje caly czas ) oprucz tego ze miala rozwodnione krawienie wystempowalo u niej brazowe plamienie co to oznacza ?? zabezpieczalismy sie uzywajac prezerwatyw nigdy nie pekla jeszcze przed dojsciem przerywalem stosunek i konczylem na zewnatrz niewiem moze bylo cos nie tak ja i dziewczna jestesmy strasznie przestraszeni i niewiem co mamy robic moze to wplyw stresu ? te rozwodnione krawienie wystapilo po 2 dniach spoznionego okresu . . . prosze o pomoc bo niewiem co mam o tym myslec jestem teraz (ona tez) przed matura i oprucz tego ten stres zwiazany z tym . . . dziekuje za wszystkie odpowiedzi

Tessu
DZIADEK
 Wysłana - 8 maj 2005 21:29      [zgłoszenie naruszenia]

Mozliwe ze to stres spowodował opóźnienie sie okresu jednak najlepiej zeobisz jak wyślesz swoja pania do lekarza ginekologa i on sie wypowie na ten temat.
Powodzonka

Kiss French, Wear Italian, Drive German

Znawca -

Elunia
 Wysłana - 8 maj 2005 21:31      [zgłoszenie naruszenia]

Hmm... szczerze mowiac takie brazowe plamienia wystepuja na koniec okresu. Nie martwcie sie za wczasu. Nie lepiej isc do ginekologa i tam dostac prawidlowa odpowiedz? To nic strasznego i lepiej dla was obojga!
Im wczesniej tym lepiej!
Pozdrawiam!

Wodzu10
 Wysłana - 8 maj 2005 22:18      [zgłoszenie naruszenia]

Nom, stres może tu sporo narozrabiać. Ale jednak do lekarza pójść nie zaszkodzi, da jakies tabletki na wywołanie okresu czy coś doradzi.

Znawca -

Astorre
 Wysłana - 18 maj 2005 16:18      [zgłoszenie naruszenia]

Jesli nie chcecie isc do ginekologa, to zawsze mozecie kupic w aptece test ciazowy (nie sa trudne). A tak calkiem serio, to najlepiej sie jednak zabezpieczyc...

Jest tak dobrze, że wcale nie musi być lepiej :-)

satine25
 Wysłana - 19 maj 2005 13:40       [zgłoszenie naruszenia]

A wlasnie, ze nie testy ciazowe tylko wlasnie wizyta u ginekologa. Jesli kochacie sie od 2 miesiecy, wierze, ze intensywnie, moglo dojsc do uszkodzenia scianek pochwy (otarcia), stad to plamienie, bo jak wiadomo pochwa sama sie oczyszcza. Moze to byc tez jakis rodzaj zapalenia - w kazdym razie nie bede medrkowala, tylko zabierajcie sie do lekarza!(tym razem ginekologa, kurcze, i niech nikt nie mowi, ze urolog czy inny), a przy okazji mozecie pomyslec o zmianie metody antykoncepcyjnej, bo stosunek przerywany moze doprowadzic do nerwicy (serio) a przede wszystkim nie jest pelny i przyjemny, a poza tym prezerwatywa nie jest najlepszym srodkiem - chyba, ze ktos lubi lizanie cukierka przez papierek;)

satine

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

niewiem co mam robic . . .