FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1552 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
niewiem jak życ 
[powiadom znajomego]    
Autor "niewiem jak życ"   

miłoscRani
 Wysłana - 17 marzec 2008 11:46        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

witam uzytkowników forum od jakiegos czasu przegladam to forum choc nie miałem okazji nic jeszcze napisać, a dreczy mnie od dawna problem wiec tak.
poznałem dziewczyne ten okres gdy sie poznawalismy był wspaniały układało sie pieknie dzwonilismy do siebie codziennie miłe słowka romantyczne spacery randki itp. bylismy ze soba jakis czas myslałem że rozumiemy sie doskonale co bylo widac i znajomi takze to zauawazali i cieszyli sie naszym szczesciem
, lecz zaczęło sie psuć aż w koncu dziewczyna mnie rzuciła dla mnie to było bardzo bolesne miałem już wiele nie udanych milosci ale tej nie chciałem żeby tak sie stało kochałem ją bardzo mocno i nadal kocham mimo tego że rozstalismy sie pare miesiecy temu. próbowałem z innymi dziewczynami ale myslami ciagle jestem przy tamtej załamałem sie bardzo mocno a rozstalismy przez taka głupotem że aż trudno w to uwierzyc, mam pytanie jak ma postapic czy zadzwonic do niej napisac czy da sie przekonac na spotkanie ?? niewiem czy bedzie chciała sie spotkac i znowu zaczac zwiazek ja ją naprawde bardzo kocham chociaż jestem wielim facetem myslałem że twardym to po rozstaniu łzy poleicały mi jak u dziecka i przez ten okres ciagle bardzo tesknie za nia ona chyba nie wie o tym, co myslicie o tym dzieki i pozdrawiam

smyryyyy
 Wysłana - 17 marzec 2008 11:57      [zgłoszenie naruszenia]

jak naprawde kochasz to walcz o nia ... tylko jak mowisz ze to ona cie rzucila ze rozstaliscie sie w glupi sposob i jej nie zalezy juz to z jej strony chyba niec powazniejszego nie bylo i zapomniala o tobie juz...na 99 % jestes u niej juz tylko wspomnieniem ale zawsze pozostaje ten 1 %

Zmieniony przez - smyryyyy w dniu 2008-03-17 11:58:47

WiemTo
 Wysłana - 17 marzec 2008 11:58      [zgłoszenie naruszenia]

Do miłości nie możesz nikogo zmusić, a nie ma nic gorszego niż błaganie o nią.
Jeśli przez ten czas nie dała żadnego znaku, to znaczy, że ma Cię głęboko gdzieś.
Im prędzej to zrozumiesz, tym prędzej wrócisz do normalności.

Napisz jeszcze powód rozstania z ciekawości.

Zmieniony przez - WiemTo w dniu 2008-03-17 11:59:26

Brothers! Sisters! One day we will be free!

Specjalista -

Sweet69
 Wysłana - 17 marzec 2008 12:07      [zgłoszenie naruszenia]

Sry ale trzeba bylo "walczyć" jak było źle i się rozstawaliście, po paru miesiącach to sobie mozesz, ona mogła już sobie ułożyć życie, uporała sie z uczuciem jakie was łączyło a Ty co? Po paru miesiącach dochodzisz do wniosku, że będziesz walczył?

Nie wiem jak dla niej, ale dla mnie to trochę za późno kolego. Jeśli się nie mylę to zaproponuje Ci co najwyżej "przyjaźń".

Ekspert -

miłoscRani
 Wysłana - 17 marzec 2008 12:12      [zgłoszenie naruszenia]

po rozstaniu rozmawiałem z nia czy nie ma jeszcze szansy, czemu nie mozemy srpobowac od nowa, ale niestety nie udało sie, probuje jakos pogodzic sie z ta mysla że nie ma dnia żebym o niej nie myslał,a po rozstaniu walczyłem długi czas, wiec chyba dała mi do zrozumienia że to koniec, dzieki za odpowiedzi

smyryyyy
 Wysłana - 17 marzec 2008 12:14      [zgłoszenie naruszenia]

glowa do gory i przestan byc ci.pa im bardziej bys ja prosil o powrot tym bardziej by cie nie lubila tak zawsze jest daj se siana i idz na miasto na laski

Kisiol-Ent
 Wysłana - 17 marzec 2008 12:32      [zgłoszenie naruszenia]

Przestan byc c!pa. Juz nic nie da sie zrobić. THE END.

Specjalista -

Mati_20
 Wysłana - 17 marzec 2008 12:41      [zgłoszenie naruszenia]

No niestety! j/w! Jesli próbowałeś i nic to juz nie ma szans na to abyście byli razem! Postaraj sie zapomnieć-wiem że jest ci ciężko! Ale życie idzie do przodu i nie można wiecznie patrzyc w tył, myślec o tym co sie spierdzieliło co wyszło nie tak! Nie była Ci pisana! za jakiś czas będziesz sie z tego śmiał gdy znajdziesz kobiete przed którą nie bedziesz musial sie poniżać! Głowa do góry...

miłoscRani
 Wysłana - 17 marzec 2008 12:43      [zgłoszenie naruszenia]

dzieki Mati

Mati_20
 Wysłana - 17 marzec 2008 12:53      [zgłoszenie naruszenia]

spoko! I głowa do góry!.......

melody87
 Wysłana - 17 marzec 2008 21:44      [zgłoszenie naruszenia]

A moze i w tym przypadku nalezy poczekac "milosc cierpliwa jest...".
Uwazam ze jej napewno tez nie przeszlo wasze uczucie i zapewne nie jestes jej obojetny.Wiem moze i fajnie sie gada walcz o nia ale...ona jest tego warta...czasem warto cierpiec,poczekac dluuugo a wkoncu spelni sie i to twoje marzenie.
Głowa do gory trzymam kciuki za wasz zwiazek bo nieuwazam ze jest przekreslony,pamietaj dziewczyny sa jeszcze slabsze i mimo wszystko kazda milosc,uczucie przezywaja rownie ciezko.
pozdrawiam
powodzenia

ZaMYslOna

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

niewiem jak życ

Strony: 1 2

Warto przeczytać: na 2 fronty | zauroczenie po raz drugi | Jak poderwać dziewczyne która niedawno rozstala sie z dupkiem....? | Od zera do bohatera,czyli czy ktos z meskiej cipki stal sie wyrywaczem panienek? | Jak moge poderwać dziewuszke | Ona chciala - ja nie - teraz ja chce, a ona nie | Pomozcie :D | powróciło co robić?? | Kłamstwo prosto w oczy.... | Dziewczyna/przyjaciółka | zakochałem sie w dziewczynie z klasy... | Wszystkie te teorie są do niczego? | Pomocy | Wiecie co?bo ja nie wiem | Masakra problem | Zyć nie potrafie :-( | wojsko | agnieszka szulim | breaking bad | joanna kulig | tulisa | seks warszawa | dupa jasiu | playboy polska | staż pracy | daddy dj | bohen | nasza klasa | czynsz po termomodernizacji | Aktorki i piosenkarki (playboy ) | dawcy nasienia | Aktorki i piosenkarki playboy | usenet | dixon37 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.