FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1684 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
noz do rzucania 
[powiadom znajomego]    
Autor "noz do rzucania"   

dado00
 Wysłana - 11 luty 2005 13:45        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

witam
mam pytanko zdecydowalem sie kupic sobie noz do rzucania
i tu pojawily sie schodzki :) bo niewiem jaki
zdecydowalem sie na powiedzmy :

[[militaria.pl/cocoon/gfx/produkty/6/joker_ll61_w.jpg]]

[[militaria.pl/cocoon/gfx/produkty/4/noz_NDR93_oksyda_w.jpg]]

tylko niewiem ktory :( jestem poczatkujacy i niechce wydawac gory pieniedzy na cos co i tak pewnie na poczatku zniszcze :) zanim sie naucze oczywiscie rzucac :)

noze na allegro wydaja mi sie ciut podejzane sam niewiem niemam poprostu zaufania

mam nadzieje ze pomozecie

pozdro
dado

korian
 Wysłana - 11 luty 2005 16:00      [zgłoszenie naruszenia]

nie nastawiałbym się na jakieś nadzwyczajne właściwości tego typu noży. w większości są to poprostu kawałki dobrze wyważonego metalu. kup jak najtańszy i uważaj z rozmiarem. kumpel kupił kiedyś 3 rzutki na allegro i przysłali mu 3 rzutki.. 8 cm, a tym sobie raczej nie porzucasz. osobiście lepiej mi się rzuca większymi nożami. zresztą i tak ci się pewnie znudzi po 2 dniach zabawy . co do samego rzucania to polecam dobrze wyostrzoną saperkę . jak dla mnie to większa frajda

Specjalista -

booe
biały miś
 Wysłana - 14 luty 2005 10:38      [zgłoszenie naruszenia]

linki które podałeś nie działają mi.
mysle że na pierwsze ktoki swykły szturman będzie ok

Znawca -

Przemek198
 Wysłana - 26 luty 2005 12:29      [zgłoszenie naruszenia]

Na allegro kiedys kupiłem, na początek jets w sam raz. Kosztował chyba 8 zł. jak znam zycie to i tak go pewnei połamiesz w przeciągu tygodnia, wiec zamów sobie ze 3.

A mam jeszcze pytanko. Z jakich odległości potraficie rzucic zeby sie wam nóz wbił w to, w co rzucacie oczywiście? :P Bo mi sie udaje trafiać gdzies z odległosci 10 m w cel 50/50 cm.

Pozdrawiam

mit20
 Wysłana - 26 luty 2005 16:08       [zgłoszenie naruszenia]

Około 10 kroków :) ale zadko bo malo cwicze .

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

noz do rzucania

Warto przeczytać: do którego roku życia kobieta może zostać szer.zaw. | urlop nadterminowych? | Ustawa o Policji 2010 | Likwidacja zasadniczej sluzby, a zawodowa od 2010 | Powtórka z durnego wykorzystania AT | Związek Strzelecki RWN | WYJAZD NA TESTY DO POLICJI KATOWICE | Kurs na Instruktora Strzelectwa Sportowego w Warszawie | Posiadanie broni. | Wiatrówka - prośba o porady | marynarka, wojsko itp. | Dobry ASG do 300zł | Co zrobić aby dostać sie do AT | Oblężenie City hall w Karbali 2004 | Szkoła Podoficerska Wojsk Lądowych w Poznaniu | jak zalatwic rezerwe i isc do Policji? | kawały o polakach | xnxx | prawko | wołomin | granit | kupi e | ochrona | przemyt ludzi | teściowa | family | lwicunia | tmpJan_LUKAłukaavi | PCMCIA kartaL | gdzie sa normalne | elegancik | netbook.htm3 opinie | disciples cr | wis | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.