FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 11348 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Uzależnienia i Używki
ośrodek terapii uzależnień 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "ośrodek terapii uzależnień"   

avee
 Wysłana - 8 wrzesień 2008 16:45        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

wiecie coś o osrodku jacki? wybieram się, a nie wiem czy to wiarygodna placówka... za jakąkolwiek informację bedę wdzięczna...

...uczyńmy z życia święto, by będąc tu przez chwilę wszystko zapamiętać...

OLKAAA777
 Wysłana - 8 wrzesień 2008 17:16      [zgłoszenie naruszenia]

nie wiemy.
a monar nie lepszy ?

Don't wait for the perfect moment. Take the moment and make it perfect.

Siwek_wp2
 Wysłana - 8 wrzesień 2008 17:53      [zgłoszenie naruszenia]

monar napewno nie lepszy .. imo osrodki ..nie do konca spelniaja swoje zadanie

...widze niebo, nie mysle...

Ekspert -

szacki
 Wysłana - 8 wrzesień 2008 19:28      [zgłoszenie naruszenia]

Potrzebuje informacji na temat ośrodka w szklarskiej porębie "Radzimowice". Jak to wyglada od wewnatrz? Czy ktos z Was tam byl? Sam sie wybieram i chetnie bym poczytal jakies subiektywne opinie. pozdro

avee
 Wysłana - 9 wrzesień 2008 10:52      [zgłoszenie naruszenia]

rzecz polega na tym, że w monarze spotkam połowę moich klientów z pracy + jeden mój wykładowca jest terapeutą :/

...uczyńmy z życia święto, by będąc tu przez chwilę wszystko zapamiętać...

110rumba
 Wysłana - 9 wrzesień 2008 11:57      [zgłoszenie naruszenia]

rzecz polega na tym, że w monarze spotkam połowę moich klientów z pracy + jeden mój wykładowca jest terapeutą :/

tos wpadla jak sliwek w kompota
spobuj jakas linie wybrac moze Ci terapeuta z telefonu pomoze ?

chce Cię ostrzec nie wyważaj drzwi otwartych na oścież

UlicznikOi
 Wysłana - 18 wrzesień 2008 22:39      [zgłoszenie naruszenia]

W takich osrodkach polowa ludzi jest z nakazu sadowego zazwyczaj. Leczenie 6-8 tygodni. Wiekszosc robi to dla kogos/czegos (ma w tym jakis cel, np. rodzina mu sie sypie albo w pracy zadaja ukonczenia leczenia odwykowego). Z takim podejsciem jednak dlugo nie uda sie byc trzezwym.

szacki
 Wysłana - 19 wrzesień 2008 09:05      [zgłoszenie naruszenia]

Te 6-8 tygodni to moze jeszcze bede w stanie wytrzymac choc bylem w takim gdzie leczenie mialo trwac rok i powiem szczerze siedziec zamkniety ze swiadomoscia ze ma sie lipe przez tyle miechow to nie dla mnie. Zwiałem po 5 dniach, a czysty bylem tylko te 5 co tam siedzialem, wiec juz sam nie wiem co lepsze. W osrodkach i na detoskie naprawde sa rozni ludzie. Cały wachlarz osobowosci. Do koloru do wyboru. Od analfabetow do wyksztalciuchow wiec nie ma co generalizowac ze tam tylko bezdomni z centralnego co w zyle daja. Ale faktycznie przyjemnie to tam nie jest i przygod nie ma tam co szukac. Jak ktos nie jest s****ysynem do kwadratu, dlugo sie nie utrzyma, zwlaszcza jesli kroluje spolecznosc terapeutyczna. Ja tam mam wyrabane na konfidentow i kablowanie na mnie ze zle poslalem lozko. Moim zdaniem nie na tym powinno wygladac leczenie. no ale to jzu inna bajka.

metanadren
 Wysłana - 20 wrzesień 2008 11:57      [zgłoszenie naruszenia]

W takich osrodkach polowa ludzi jest z nakazu sadowego zazwyczaj. Leczenie 6-8 tygodni. Wiekszosc robi to dla kogos/czegos (ma w tym jakis cel, np. rodzina mu sie sypie albo w pracy zadaja ukonczenia leczenia odwykowego). Z takim podejsciem jednak dlugo nie uda sie byc trzezwym.
Dokładnie:)
Sam bylem w Czarnym Borze w osrodku terapeutycznym dla osob uzaleznionych od alkoholu i wypisalem sie po 2 tygodniach:)
Paranoja co tam sie wyrabia według mnie...

DO ROBOTY A NIE PRZED KOMPUTEREM !!

Specjalista -

dziwadełko
 Wysłana - 20 wrzesień 2008 12:12      [zgłoszenie naruszenia]

napisz cos wiecej o tym co sie tam wyprawia kurcze dzwoniłem do Czarnego Boru ale mi powiedzieli ze od dragów nie lecza uffff

UlicznikOi
 Wysłana - 20 wrzesień 2008 14:21      [zgłoszenie naruszenia]

Nie ma chyba tak, ze od dragow nie lecza. Uzaleznienie to uzaleznienie i lecza je tak samo/podobnie. Nic sie tam takiego nie dzieje strasznego. W porownaniu do osrodkow monarowskich, ktore trwaja rok-dwa to przedszkole. Gadalem z gosciem, ktory monar przeszedl i to co jest w takim osrodku to smiech na sali.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 17 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

ośrodek terapii uzależnień

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Warto przeczytać: | | diabeł | wcielenia | jak m?c d?u?ej | kara ?mierci | kod ogranicze? nokia 6303 | bashmed | wywiad z technikiem sekcji zw?ok | wezwanie do wyp?aty wynagrodzenia | przemy?l | xami | sympatycznapati | chamskie vol 14 | soszy ska | pija soki | soszy ska | 00759007734576507754 | sawardega | wardega | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.