FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2389 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
o co chodzi.. 
[powiadom znajomego]    
Autor "o co chodzi.."   

spy.pl
 Wysłana - 24 listopad 2010 19:51        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam.
Kilka miesięcy temu piętro niżej do znajomego malzenstwa wprowadzily sie 2 kolezanki. Po pewnym czasie poznalem je na imprezie, dobrze sie gadalo itd. Spodobala mi sie jedna z nich. Pozniej wyjechalem na 2 tygodnie i po powrocie poszedlem z nimi na piwo. Jak to w klubie, piwo, tany itd., zostalismy do konca, rownierz dobrze sie gadalo. Kilka dni pozniej mowi ze dawno nie byla w zopocie wiec sie umowilismy, okazalo sie ze jej kolezanki nie chca jechac i pojechalismy sami i tak bylo przez tydzien, sobie jezdzilismy i gadalismy. czesto wpada do mnie do mieszkania sama, jak moich lokatorow nie bylo, siedzielismy do pozna, do 4 rano, czasem przy piwie, zazwyczaj trzezwo, raz tylko wpadla o 1 w nocy po imprezie ale bylo spoko. ostatnio na imprezie, ja na trzezwo, reszta troche podpita, ale bez przesady, zaczela sie do mnie przytulac, tzn nie obejmowala rekami ale np kladla glowe na ramie i podśpiewywała(nie, nie byla na***ana ), jakis zarciki, szczypanie te sprawy. Pozniej tak stalismy juz sluchalismy znajomych, w pewnym momencie usiadla, ja skoczylem na chwile do mieszkania i jak wracalem widzialem ze ucieka do pokoju i sie zamknela, nie chciala otworzyc, wpuscila tylko swoja wspollokatorke i poszedlem rownierz spac. pozniej mowila, ze zalapala dola, a wieczorem poszlismy znowu na miasto.

teraz znowu wyjechalem za granice i nie wiem jak ogarnac sprawe po powrocie, bo sadze ze tak w stosunku do przyjaciol sie nie zachowuje. nie chce sie spalic, bo byłoby pozniej niezrecznie, a zawsze dziewczyny były w stosunki do mnie bardzo bezpośrednie po kilku dniach. mialem okazje na buziaka na wspomnianej imprezie ale wolalbym takie sprawy ogarniac jak ona jest trzezwa, a ja podpity

Zmieniony przez - spy.pl w dniu 2010-11-24 19:53:31

Zmieniony przez - spy.pl w dniu 2010-11-24 19:57:22

zuoooo
 Wysłana - 24 listopad 2010 20:26      [zgłoszenie naruszenia]

szkoda nerwów

Demonologia skvrwysynu!

Specjalista -

RozkosiQ
 Wysłana - 24 listopad 2010 20:30      [zgłoszenie naruszenia]

Hmm.. Foch? Dziwna laska. Jak wrócisz to musisz wybadać sytuację. Wyczujesz o co jej chodzi Nie jestesmy az takie skomplikowane jak sie może wydawać

Fuck me like you hate me...

Znawca -

spy.pl
 Wysłana - 24 listopad 2010 20:35      [zgłoszenie naruszenia]

na imprezie zalapala chwilowego focha, bo za drugim razem zapytalem czy ok to odpowiedziala, ze tak, tylko ma dola to nie przeszkadzalem bo byla z kolezanka. nie wiem czy z mojego powodu, ze nie zareagowalem jak stalismy czy innego.

nie gadalismy czy ktos mial partnera, ale napewno jest wolna.

jeszcze jedna sprawa to, ze jak wracamy np z kawiarni to mowi zebysmy nie wracali do domu tylko pojechali gdzies

zuoooo, czyich nerwów

Zmieniony przez - spy.pl w dniu 2010-11-24 20:37:29

Andromedaa
 Wysłana - 24 listopad 2010 20:40      [zgłoszenie naruszenia]

Zamieszana ta historia
Jeżeli masz ochotę coś z nią kręcić to zacznij zabierać ją gdzieś do ludzi, a nie tylko koczujecie u kogoś w mieszkaniu

Ekspert -

grzyberst
 Wysłana - 24 listopad 2010 20:40      [zgłoszenie naruszenia]

no leci na Ciebie, co w tym dziwnego? nie spie.rdol tego. wyczuj odpowiedni moment i ją pocałuj. jak będziesz tak przesiadywał z nią do 4 i słuchał jej smutów to będziesz świetnym kandydatem na przyjaciółkę w penisem

iLight
świetlisty
 Wysłana - 24 listopad 2010 20:42      [zgłoszenie naruszenia]

Chyba marnujesz okazje.

Znawca -

spy.pl
 Wysłana - 24 listopad 2010 21:01      [zgłoszenie naruszenia]

To nie jest tak ze siedzimy w pokoju cały czas . Zazwyczaj zabieram ją gdzieś na spacer/kawiarnia/klub/domowki, ale czasami jak nie mam samochodu albo następnego dnia na 8 zajęcia to nie chce nam się wychodzić

Chyba po powrocie poczekam jeszcze pare dni i przed jej wyjazdem spróbuję coś zdziałać

Zmieniony przez - spy.pl w dniu 2010-11-24 21:01:40

Andromedaa
 Wysłana - 24 listopad 2010 21:16      [zgłoszenie naruszenia]

Rozumiem, bo już myślałam, że przesiadujecie tylko nocami w domu

Ekspert -

RozkosiQ
 Wysłana - 25 listopad 2010 23:09      [zgłoszenie naruszenia]

Jeśli ona Cię kręci - nie czekaj kilku dni. Od razu bierz się do roboty! Nie trać czasu - później może Ci go braknąć

Fuck me like you hate me...

Znawca -

zuoooo
 Wysłana - 25 listopad 2010 23:27      [zgłoszenie naruszenia]

spy, Twoich nerwów.

Demonologia skvrwysynu!

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

o co chodzi..

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: szybko pomocy | mówi ze chce sie rozstać, ale mówi też że mnie kocha... | Półmetek | Startowanie do kumpeli... | moja dziewczyna :( | Psychiczny problem | HELP Prezent | Czy to normalne? | problem z dziewczyną | Problemik.. | Grecja i jej fikuśne fikuśności - związek ze starszym o 20 lat grekiem w wakacje | jak zacząć? | Moja dziwna historia - i w sumie prośba o zerknięcie. | Pytanie do kobiet... | Dziwne zachowanie dziewczyn | koleżanka | upadłe anioły | poprawiamy mature | mój syn | analna asia | Córka sex | rezygnacja z renty rodzinnej | wzory pism rezygnacja z renty rodzinnej | Nie mam pojęcia co się stało | nie mam pojecia co sie stalo psycho | sex z mamą opowiadania | skany ckm 2018 | kamila wybrańczyk | sex i klapsy | zdrada kontrolowana | celeb pussy | rodzina sex | punisher | pole namiotowe opowiadanie | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.