FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4739 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
o co jej chodzi? 
[powiadom znajomego]    
Autor "o co jej chodzi?"   

trance4eve
 Wysłana - 10 marzec 2006 21:23      [zgłoszenie naruszenia]

bom pewny siebie! ale luz...

slaweh
 Wysłana - 10 marzec 2006 21:33      [zgłoszenie naruszenia]

boś jeszcze młody to wydaje ci się....

robie swoje, ryzyko jest Moje.

ludzie niepijący są zupełnie inni niż ja %-)

Ekspert -

scooooooby
 Wysłana - 10 marzec 2006 23:12      [zgłoszenie naruszenia]

super_girl zejdz z kolesia Dla mnie laska smieszna, bo najpierw rzuca haslo zeby szukal sobie innej a pozniej nagle jej sie naczulosc zebralo i pisze jak to ona nie teskni Ja bym olal, ale latwo jest napisac, a co innego jak sie jest w takiej sytuacji

Hej Hej Falubaz :)

super_girl
 Wysłana - 10 marzec 2006 23:42      [zgłoszenie naruszenia]

Scooby mylisz się. Powiedziała tak, bo chciała wzbudzic w nim zaintersowanie sobą, ale wyszło jej wszystko na opak. Przecież to widac, ze jej bardzo na nim zalezy, jesli by tak nie było, to nie odzywałaby sie do niego ZA KAŻDYM RAZEM JAKO 1! Zwróć uwage, ze to zawsze ona wyciągała 1 ręke, a nie on. Jak by miała go w d**** to by tego nie robiła, tylko olała kolesia juz dawno. Byc może i jest smieszna, ale autor jest jeszcze smieszniejszy Wyraża sie o niej tak [zdzira, suka], jak by zrobiła mu coś o wiele gorszego [zdrada] niz w rzeczywistości sie stało. Facet robi wielkie halo z bzdetu & pozuje na kozaka, a tak na prawde nie odważyłby sie powiedziec jej tych wszystkich bzdur, które tutaj wypisuje.

Pozdrawiam Lubuskie

snowee
 Wysłana - 11 marzec 2006 00:12      [zgłoszenie naruszenia]

Skoro ona zawsze 1 pisala to znaczy, ze zalezy jej na Tobie. Zawsze jak ktos pierwszy pisze to znaczy, ze nie moze juz wytrzymac i martwi sie co bedzie dalej. Wiadomo ona taie glupie txt do Ciebie pisala jak "szukaj nowej", bo byla pod wplywem emocji tak samo jak Ty piszac tutaj na nia "suka" i "zdzira" i co tam jeszcze bylo. Wiadomo trzeba byc stanowczym, ale bez przesady, bo niedlugo zaczniesz traktowac dziewczyny tak jak napisales... Jednego dnia piszesz, ze ja kochasz i zrobilbys dla niej wszystko, wygladasz na kolesia, ktoremu tez zalezy na utrzymaniu zwiazku tylko jest troche zagubiony, a na drugi dzien wpadasz piszac slowa, ktorych zapewne nie wydusilbys patrzac jej w oczy i jestes calkiem innym kolesiem.
Jaki z tego wniosek?
Jestescie siebie warci
Pozdro

Specjalista -

Stifler23
 Wysłana - 11 marzec 2006 00:32      [zgłoszenie naruszenia]

"ona wie ze ja kocham i zrobie dla niej wsyztsko"-tak pisal 9.03.2006 15;29

"******le ją juz
zdzira i tyle" a tak pisal 5 h pozniej

on(autor) nie jest uposledzony to jeszcze chłopczyk ktory pod wplywem innych ,tego co pisza ,tego co wyczytal w artykule ".....2.0" ulega nawet nie presji bo o jakiej tu presji mowic.Piz.deczka z niego i tyle ,bedac z kobieta 7 miesiecy ,piszac posta zrobilby dla niej wszystko ,kocha Ja a po kilku postach osob z forum juz jest dla niega "suka","zdzira" .
Pozer,lamer,zakompleksione dziecko ,a meskosc to widzial na filmach z murzynami i za duzo chcial odrazu pojac.
Nazywasz tak swoja dziewczyne? ,byla dziewczyne ? sam k.urwa nie wiesz juz jak Ją okreslic bo masz wypaczone pojecie ,ze chce Cie zrobic w h....,wykorzystac ,zostawic poprostu nie znasz swojej wartosci jestes pelnym kompleksow gowniarzem ktory ni h.uja nie ma pojecia co to ipo co ktos wymyslil okreslenie zwiazek ,kobieta i masz obawy co do tego czy jestes w stanie Ją zaspokoic a bez obycia ,doswiadczenia to co najwyzej jestes w stanie zrobic kupe .Stary nie udawaj przed "nami" kozaka bo nasz oszukac mozesz mam to gleboko w .... jaki z Ciebie Himen,pamietaj siebie samego nie oszukasz i jestem przekonany ,ze przy swojej kobiecie zachowujesz sie jak pantoflarz.
Pierwsza kobieta i mysli ,ze wie o zyciu wszystko .Dzieci za szybko chca byc dorosle.Ehhhh ten internet nie ktorym na dobre by wyszlo jakby nie wiedzieli o nim.

Zmieniony przez - Stifler23 w dniu 2006-03-11 00:36:01

Stifler

Znawca -

scooooooby
 Wysłana - 11 marzec 2006 11:19      [zgłoszenie naruszenia]

Nie no tu musze Wam przyznac racje ze koles zachowal sie jak burak piszac takie rzeczy na forum Ale i tak co do tej dziewczyny to zdania nie zmienie Super_girl nie mozesz miec pewnosci co ta dziewczyna miala na mysli piszac mu tego smsa czy tam dzwoniac (zapomnialem jak sie o tym dowiedzial ). Wy dziewczyny zawsze prowadzicie te "swoje gierki", ale trzeba tez pamietac ze za swoje czyny sie odpowiada. Skoro dziewczyna sama mu polecila zeby szukal innej, to ja bym jej grzecznie posluchal Po 7 miesiacach robi jakies smieszne sceny, a co moze byc gdy pobyli by ze soba jeszcze z rok?? Ja bym dal sobie z nia spokoj ( latwo pisac ), ale zrobisz jak uwazasz

PS. Za pozdrowienia sogacz super_girl leci do Ciebie

Zmieniony przez - scooooooby w dniu 2006-03-11 11:22:24

Hej Hej Falubaz :)

Xaironik
 Wysłana - 11 marzec 2006 11:52      [zgłoszenie naruszenia]

Zawsze jak ktos pierwszy pisze to znaczy, ze nie moze juz wytrzymac i martwi sie co bedzie dalej.

Snowee: Mylisz sie ze tak powiem niegrzecznie.

snowee
 Wysłana - 11 marzec 2006 12:19      [zgłoszenie naruszenia]

Mozliwe, ale z mojego doswiadczenia i kilku osob mi znanych to sie sprawdza
Pozdro

Specjalista -

super_girl
 Wysłana - 11 marzec 2006 12:57      [zgłoszenie naruszenia]

scooby, widzisz ja tez jestm woman, wiec łatwiej mi dziewczynę zrozumieć. I nie uogulniaj prosze "Wy dziewczyny zawsze prowadzicie te "swoje gierki"" . Uważam, ze zarówno ta dziewczyna jak i ten koleś są niedojżali. Co to za gość, który najpierw mówi, ze kocha, a po przeczytaniu jakiegoś tam postu ["...2,0"] mysli, ze pozjadał wszytskie rozumy i obrzuca ją błotem?! Oni zachowuja sie jak para małolatów; nie potrafią ze soba rozmawiać i wyszukuja problemy na siłę.

Jesteś jeszcze młody i zobaczysz, ze z wiekiem tez inaczej bedziesz podchodził do pewnych spraw.

Soga odbijam
[>Falubaz< ---> Jesteś z ZG? ]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

o co jej chodzi?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7