FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4740 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
o co jej chodzi? 
[powiadom znajomego]    
Autor "o co jej chodzi?"   

scooooooby
 Wysłana - 11 marzec 2006 13:16      [zgłoszenie naruszenia]

No fakt juz pisalem o tym ze koles zle postapil piszac te epitety pod adresem swojej panienki Ale zauwaz ze to ona zaczela ta cala "zabawe", wiec w pewnym sensie ma czego chciala. A ze po czasie zrozumiala iz to byl blad to juz inna sprawa...

Ps. Tak z Zielonej

Hej Hej Falubaz :)

Xaironik
 Wysłana - 11 marzec 2006 13:25      [zgłoszenie naruszenia]

Snowee: A wez sobie taki przyklad. Rzuciles dziewczyne, bo costam Ci nie pasowalo, ona poczula sie zle, bo jest drobna roznica miedzy rzucajacym a rzucanym :) No i chcialaby Ci zrobic lekkie kuku ze ja zostawiles a nie ona Ciebie ;] Zaczyna wypisywac do Ciebie, wlazic Ci na glowe itd. byle bys do niej wrocil, zapewnia Cie o swojej milosci itp. Godzisz sie na to, widzisz ze jej zalezy, wracasz. A ona na drugi dzien Cie albo zdradza albo zostawia, zeby miec czyste konto i pozniej mowic "Zostawilam mojego faceta bo costam" A nie "Facet mnie zostawil..:(" No ale ten przyklad akurat nie odnosi sie do sytuacji autora.

No, ale fakt czesto gesto jest tak ze jak pisze pierwsza itd. to jej zalezy. Ale nie ZAWSZE. ;] A doczepilem sie do tego bo nie lubie slow "zawsze" i "nigdy", dla mnie sa one naiwne i zle uzywane hehehe. Np. "Juz zawsze bede Cie kochac"

Pozdro ;]

trance4eve
 Wysłana - 11 marzec 2006 14:07      [zgłoszenie naruszenia]

nie mam kompleksow ****a, moge miec takich jak ona pelno, ******lona 18stka nie bedzie mna zadzic! dostalem kopa, juz z zadna malolata nie bede sie wiazal bo sa po***ane i nie wiedza czego chca, bylem ****a za dobry, czasem nawet pantoflem, zeby bylo dobrze, ale teraz przejrzalem na oczy, za glupia by dawac dupy! niech sobie zyje, ja nie bede sie dla niej zmienial, bo nie warta szczeniara!

super_girl
 Wysłana - 11 marzec 2006 14:12      [zgłoszenie naruszenia]

urzekła mnie Twoja historia

trance4eve
 Wysłana - 11 marzec 2006 14:18      [zgłoszenie naruszenia]

<umarł ze smiechu> uo ****a

funkadelic
 Wysłana - 11 marzec 2006 14:27      [zgłoszenie naruszenia]

Co za przemiana!2 dni, jeden temat i całkiem inny człowiek, nawet gadzety z tele mango tak nie działają

Znawca -

slaweh
 Wysłana - 11 marzec 2006 14:28      [zgłoszenie naruszenia]

urzekła mnie twoja ciemnota

robie swoje, ryzyko jest Moje.

ludzie niepijący są zupełnie inni niż ja %-)

Ekspert -

Xaironik
 Wysłana - 11 marzec 2006 14:43      [zgłoszenie naruszenia]

Co za przemiana!2 dni, jeden temat i całkiem inny człowiek, nawet gadzety z tele mango tak nie działają

E tam jedziecie po nim. Chop przejrzal na oczy, powinniscie mu gratulowac ze tak szybko zrozumial ;]

trance4eve
 Wysłana - 11 marzec 2006 14:47      [zgłoszenie naruszenia]

wszytsko co pisalo w ****a 2.0 zgadzalo sie z moim zwiazkiem, wiec zmienilem nastawienie

zdr

snowee
 Wysłana - 11 marzec 2006 14:50      [zgłoszenie naruszenia]

Xaironik: racja zle uzylem slowa zawsze, ale duuuzo jest takich przypadkow Pozdro

Ps. trance4eve zmienny jak kobieta

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

o co jej chodzi?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7