FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4640 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
o co jej chodzi? 
[powiadom znajomego]    
Autor "o co jej chodzi?"   

trance4eve
 Wysłana - 9 marzec 2006 15:29        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam,
mam maly problem, bylem z kobieta 7 miesiecy, ona ma 18lat ja 21lat, to byla moja 1 powazna dziewczyna. jak to w zwiazku byly zle chwile, zrywalem z nia 2 razy ale zawsze jakos wyciagala reke i sie godzilismy. niedawno wyszedlem z jej przyjacilmi na impreze,a jej nie bylo, i gdy jej napisalem ze jestem z nimi to mi odpisala ze moge sobie szukac nowej panny:D, super. nastepnego dnia odezwala sie sama, i mnie opieprzala cos ze jak ona wypadnie przed jej przyjacilmi ze ja sam poszedlem a ona gdzies byla na disco i ze nie poszla ze mna tylko sama, nie wiem bezsensu. po kilku dniach znowu sie odezwala i pisala ze musi to przemyslec i ze musi odpoczac:/, w kolejnych dniach pisala ze bedzie zalowala ze stracila tak wspanailego faceta itp:D <zawsze ona 1 pisze>, ostatnio pisala ze bardzo teskni i chciala by sie zobaczyc, ja jej napisalem ze niech bedzie pewna czy chce sie widywac czy nie, bo nie chce cierpiec. i cholera nie wiem co ona chce odemnie? ona wie ze ja kocham i zrobie dla niej wsyztsko i chce mnie chyba wykorzystac, bawi sie mna czy co? nie kapuje? po co pisze zawsze pierwsza do mnie, jak zerwala? nie rozumiem jej. co mam zrobic? pomocy
zdr.

tommy82
 Wysłana - 9 marzec 2006 16:03      [zgłoszenie naruszenia]

pozwol, ze zacytuje tutaj pewnego forumowicza:

ja bym skoczył...

Powiedz mi jak walczysz, a powiem ci kim jesteś

Xaironik
 Wysłana - 9 marzec 2006 16:16      [zgłoszenie naruszenia]

Do autora: Przeczytaj najlepiej temat "Kurfa znowu 2.0" albo chociaz ostatnie notki, chocby moja o bledach ktore faceci popelniaja, badz kolegow wyzej. Piszesz ze to Twoja 1 powazna dziewczyna, doskonale wiesz ze jak Ci powiemy zebys skonczyl/olal/zesral sie na nia to i tak zrobisz co bedziesz chcial a i pewnie zrobisz zle ;P Pozdrawiam i zycze zdrowego podejscia do sprawy ;] = poszukania sobie innej

Aaa..nie moge sie powstrzymac..ale kurde nie wiem, jakbym mial sytuacje w tej chwili ze dziewczyna by mi napisala "Szukaj sobie innej panny" to mnie to by jakos kuwa trafilo i bym jej normalnie "Ok" odpisal :))

Ce.

slaweh
 Wysłana - 9 marzec 2006 16:25      [zgłoszenie naruszenia]

Jeśli uważasz, że jednak powinieneś z nią być to bądź. Jeśli nie to daj sobie spokój. I nie kieruj się tym co pisze w tym kurfa znowu bo nie zawsze tak warto postępować. Po prostu zrób tak jak Ty uważasz.

robie swoje, ryzyko jest Moje.

ludzie niepijący są zupełnie inni niż ja %-)

Ekspert -

trance4eve
 Wysłana - 9 marzec 2006 16:49      [zgłoszenie naruszenia]

ja wlasnie odpisalem na tego smsa:

Ok.

nie latam za pannami, nie mam powodow, ale kur.a to jest ta pierwsza i dlatego... wlasnie czytam temat dopinga, bardzo mi sie podoba.
zdr

butt3rfly
 Wysłana - 9 marzec 2006 17:00      [zgłoszenie naruszenia]

Po prostu zalezy jej na Tobie! znam wiele takich sytuacji.. Ona chce miec Ciebie tylko dla soebie.. nie chce sie z nikim dzielic..
A to ze pisze 1 to znaczy ze nie moze wytrzymac bez Ciebie.. Ty tez musisz wiedziec czego chcesz.. skoro jak dobrze zrozumialam, nie prosiles jej zeby tego nie zakonczyc?

"Myślę, że jesteś niezła dupa i chcesz mnie bardzo"
dziwki już tu sąąąąąąąąąąą!!!
"metaforyczny chuj"

Specjalista -

Xaironik
 Wysłana - 9 marzec 2006 17:13      [zgłoszenie naruszenia]

No i za smsa lapiesz SOGa ;) Dobrze ze nie napisales "Ale..ale..kochanie! Przepraszam! Obiecuje ze sie to wiecej nie powtorzy :(((" po czym konczysz impreze i lecisz do swojej panny ;]

Pozdro^69

trance4eve
 Wysłana - 9 marzec 2006 19:14      [zgłoszenie naruszenia]

mam pocieszycielke, zeby nie cierpiec przez tą suke, ale nie wiem czego ona chce nadal odemnie?

młode dupy nie wiedzą czego chca

bambochaaa
 Wysłana - 9 marzec 2006 20:20      [zgłoszenie naruszenia]

kochasz ja, zrobiłbys dla niej wszystko a piszesz o niej "suka"?? to chyba nie jest ok

"Mężczyźni są dla kobiet wesołym miasteczkiem z ubezpieczeniem na życie"

Specjalista -

trance4eve
 Wysłana - 9 marzec 2006 20:42      [zgłoszenie naruszenia]

naczytalem sie kurfa 2.0

******le ją juz

zdzira i tyle

Xaironik
 Wysłana - 9 marzec 2006 20:52      [zgłoszenie naruszenia]

Hehehehe mocne Ale faktycznie poscik ryje moosk ;]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   | następną