FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2810 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
o co mu chodzi?? 
[powiadom znajomego]    
Autor "o co mu chodzi??"   

koteceki5
 Wysłana - 27 luty 2006 18:15        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

no wiec od dluzszego czasu podoba mi sie pewien chlopak...zaczelo sie od tego ze to on na mnie patrzyl w szkole z poczatku to ignorowalam ale on rozniez mi sie spodobal teraz gdy mam obok lekcje to widze jak sie na mnie patrzy no i ja tez czasem zerkam...on ma jednak dziewczyne. nie jestem pewna, ale mysle ze nie sa oni szczesliwi, w szkole prawie nie rozmawiaja czasem nawet nie mowia do siebie czesc z tego co wiem to zadko sie spotykaja albo nawet wogle...a on jes za***i***:D widze jak na mnie patrzy jednak nie wiem sama co to moze oznaczac na walentynki dostalam wiadomosc na gg z sliczymi zyczeniami mysle ze to on niego...tylko ze ja nie jestem zbytnio smiala i nie chce chodzic po kolezankach i prosic o jego numer albo cos. nie mam pojecia co amm robic on tez jakos nic nie robi...dzis tez mialam obok lekcje a on stakl gadal z kumplami i patrzyl sie na mnie co jakis czas i to wszystko. Sama nie wiem jak mam to odebrac podobam mu sie czy nie...dzis szedl za mna do domu tylko ze on duzo wczesniej skrecil to byl przypadek bo mielismy lekcji tyle samo

pomocy!!! ja wiem ze wy nie znacie jego uczuc i wogole aleee moze wiecie o co to moze oznaczac:/ hyh

Regggie
PUMBUS
 Wysłana - 27 luty 2006 18:23      [zgłoszenie naruszenia]

ktora to klasa?

a do tematu, usmiechnij sie do niego na przerwie, jak sie usmiechnie, pozytywna reakcja, to podchodz i sobie zagadaj, ze go widujesz czesto i bla bla bla
pewnie tez nie jest smialy, tak sobie gg dacie, po 2. takiej rozmowie na przerwie i poleci

a o co mu chodzi to nie wiem, moze zapomnial obrac ziemniaki na obiad, no idea

"Wiedzie mnie po wlasciwych sciezkach, przez wzglad na Swoje imie.
Chociazbym chodzil ciemna dolina, zla sie nie ulekne, bo Ty jestes ze mna"

"Pozwol mi zwyciezyc, a jesli nie zdolam, pozwol mi byc dzielnym w mej walce."

Ekspert -

kamil5210
 Wysłana - 27 luty 2006 18:28      [zgłoszenie naruszenia]

Jak wolisz to zalatw sobie jego numer gg albo kom, ale lepiej jest go zlapac w szkole lub poza nia.

slonce_m
ŻABCIA
 Wysłana - 27 luty 2006 18:28      [zgłoszenie naruszenia]

ile macie lat ?

..:Była Moderator Działu SEKS:..

..:Żonka i Mama:..

Ekspert -

koteceki5
 Wysłana - 27 luty 2006 18:29      [zgłoszenie naruszenia]

hmmm ja mam lat 16 on jest w roznoleglej klasie:) heh

Zmieniony przez - koteceki5 w dniu 2006-02-27 18:30:02

m.c.k.
 Wysłana - 27 luty 2006 18:45      [zgłoszenie naruszenia]

Ja wychodzę z założenia , że najlepiej podchodzić i zagadywać "na luzaku"... Poza tym uważaj, bo może sie okazać, że koleś po prostu lubi kobiety, lubi się do nich uśmeichać itp. :) Sam miałem kiedyś taką akcję z anną, że się tak uśmiechała chyba z 1,5 roku a nawet SŁOWA ze sobą nie zamieniliśmy. Ale tu inne rzeczy jeszcze w gre wchodziły...

rejtas
 Wysłana - 27 luty 2006 18:47      [zgłoszenie naruszenia]

LOL 16 lat i takie jazdy.
no ja wiem o co mu chodzi ...

Extasy

Znawca -

kamil5210
 Wysłana - 27 luty 2006 18:48      [zgłoszenie naruszenia]

"Ale tu inne rzeczy jeszcze w gre wchodziły" dobre

koteceki5
 Wysłana - 27 luty 2006 18:50      [zgłoszenie naruszenia]

m.c.k i co z ta panna bylo??

kamil5210
 Wysłana - 27 luty 2006 18:54      [zgłoszenie naruszenia]

m.c.k. pochwal sie

m.c.k.
 Wysłana - 27 luty 2006 18:55      [zgłoszenie naruszenia]

Nic nie było. Kto wie, może jakaś nimfomanka. Ale nie wygladala. :) Nota bene doszły mnie słuchy, że panna związana z organizacjami kościelnymi (z wygladu calkeim calkiem :) ) Ale jak na mnie nieraz rzuciła spojrzenie, to muslalem, ze złapie mnie za czerep i zaciągnie na chatę na ciężki trening. Także uważaj za tym chłopkiem. Poza tym nie sikaj tak za nim po nogach, niech sam sie wykarze. Tymbardziej, ze ma panne.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

o co mu chodzi??

Strony: 1 2 3 4