FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 726 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
o do anteny cb 
[powiadom znajomego]    
Autor "o do anteny cb"   

rss20
 Wysłana - 11 styczeń 2010 00:48        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

jest mozliwe zeby antena missouri [http://www.allegro.pl/item882451569_antena_missouri_cb_president.html] zniknela z dachu w sposob inny niz zayebanie jej przez jakiegos smierdzacego gniota? \
np na skutek mrozu i kontaktu ze sniegiem moze sie ulamac kabel przy podstawie magnetyznej?

koniec kabla przy ktorym jeszcze ok 12 byl magnes z antena jest w rowny, a nie poszarpany co jednak sklania mnie ku przekonaniu, ze ktos mi ja zap.i.erdolil bezczelnie w srodku katowic.

co za smierdziel... nadzieja ze wyplynie na allegro a wtedy....kilim

INSOMNIA
 Wysłana - 11 styczeń 2010 00:50      [zgłoszenie naruszenia]

ktos ma nozyce i tnie,

na allegro nie wyplynie,obstawiam ze pojdzie w rece znajomego zlodzieja po dobrej cenie i tyle.

Batman..
 Wysłana - 11 styczeń 2010 02:30      [zgłoszenie naruszenia]

Mi kiedys zajumali na stat oil jak spałem w aucie.

Znawca -

rss20
 Wysłana - 11 styczeń 2010 08:29      [zgłoszenie naruszenia]

ja ku.rwa zawsze odkrecalem, ale pare dni temu juz sie nie dalo. chyba przymarzlo no to zostawilem. skunksy yebane do roboty by sie wzieli a nie krasc cos na co ktos musial sobie zarobic ;-/

don_yogi
 Wysłana - 11 styczeń 2010 11:07      [zgłoszenie naruszenia]

ja tez zawsze chowalem do auta Radyjko i antenka pod siedzenie, nie widac- nie ma

Jak byl bys zainteresowany to mam do sprzedania antene lemm, bardzo ladnie zbierala mimo 75cm dlugosci, na magnes, anteny lemm maja bardzo dobra opinie bo sa dobre. Oddam za 70zl +kw chyba ze z warszawy jestes

Specjalista -

rss20
 Wysłana - 11 styczeń 2010 21:28      [zgłoszenie naruszenia]

kuirva mam 2 pi.e.rdolonych kandydatow na nowych wlascicieli mojej missouri. 2 nowe aukcje. obydwie maja jakies cechy mojej antenki... jedna krzywa (chociaz nie tylko ja pewnie mialem wygieta troche), a druga ma charakterystyczne pekniecia oslony cewki.do tego ta 2 jest z katowic, gdzie mi ja ukradziono i komentaze sprzedajacego nie stawiaja go w zbyt dobrym swietle... jutro sie okaze... jesli to on to sie zdziwi jaki ten swiat maly przez tydzien na oczy nie przejzy za ukradziona mi antene i porysowany dach

hpiotrekh
 Wysłana - 12 styczeń 2010 17:16      [zgłoszenie naruszenia]

informuj na bierząco, ciekaw jestem co wyniknie, chociaz nie ma co sie napalac za bardzo.

INSOMNIA
 Wysłana - 12 styczeń 2010 17:20      [zgłoszenie naruszenia]

no tylko go nie splosz na starcie a ladnie to rozegraj,
to sie jeszcze przyzna ze walona,
no a potem ogien

daj bu z buta i ode mnie

hpiotrekh
 Wysłana - 12 styczeń 2010 18:02      [zgłoszenie naruszenia]

i ode mnie bo identyczna syt mialem

dam soga

Zmieniony przez - hpiotrekh w dniu 2010-01-12 18:02:47

xxx320
BUKA
 Wysłana - 12 styczeń 2010 18:33       [zgłoszenie naruszenia]

ucinają kable, rozkręcają obudowę, lutują nowy kabel i idzie na allegro jak świeże bułeczki.

Ojajebie!

Taki problem to NOŁPROBLEM!

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

o do anteny cb

Warto przeczytać: data waznosci kursu | akumulator | Zmiana oleju | Przekładka w peugot partner 2003 rok | naprawa | Lakierowanie lusterka | Przekładka Jaguara Anglika | Soundracer | przekładka ford focus 2009 | mocne stare auto | Primera nie działa licznik | prosze o karte powypadkowa | remont auta | Próbne tablce - ile można jeździć? | Wybuch poduszek. Wymiana | rok produkcji opon | Probolem z penisem po pierwszym razie | resident evil 6 | resident evil | odtwarzacz mp3 | cela nr | sciagniecie simlocka w770i | zio0m | Trique | seba5700 | nauczyciel | CKM 2001 | sen | białaczka | kuzynki | lemingi | galant | wąsy | blondynki | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.