FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 10576 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
obawa - rozstanie 
[powiadom znajomego]    
Autor "obawa - rozstanie"   

Lorant
 Wysłana - 1 czerwiec 2007 15:56       

Przeniesiona przez Methos z działu 'SEKS'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

W odpowiedzi na inny temat "czego się boicie" - udało mi się wydusić z siebie swoje smutki, swoje zmartwienia... Postanowiłem założyć nowy temat w innym dziale =/

ehee dziwnie to zapewne zabrzmi ale trudno, w moim przypadku strachem jest miłość. Obawiam się uczucia do kobiety, które może być nieodwzajemnione i przynieś wiele bólu. Miłość to gra uczuć w której trudno zachować głowę na karku.
Teraz jestem w podobnej sytuacji. Jestem tegorocznym maturzystą moja dziewczyna też, jesteśmy razem ze sobą jakieś 5 miesięcy. Bardzo się zbliżyłem, przywiązałem do tej istotki, myślę, że ona również - nadajemy na tych samych falach, łatwo znajdujemy wspólne tematy ale również chemia jest między nami, która nas łączy w jedność... Wakacje, wakacjami. Wakacje się skończą nadejdą studia, każdy z nas wybiera inną drogę studiów więc odległość między nami się zwiększy do wielu kilometrów co będzie wielkim wyzwaniem dla mnie jak również dla niej.

Ostatnio sobie to uświadomiliśmy, że niebawem (no jakieś 4 miechy wakacji) nasza miłość będzie narażona na zgubę. Wiadomo życie na studiach wiąże się z większymi obowiązkami za czym idzie brak czasu =/ Miłość to nie tylko uczucie lecz w większości to uczucie, chemia jak i widok, rozmowa z ukochaną osobą. Nie jestem sobie wstanie wyobrazić związku na odległość, w moim przypadku było by to prawie nie do zniesienia - zresztą jeszcze nie byłem w takiej sytuacji ale nie wiem czy wytrzymałbym takie rozstanie, prędzej pikawa przestałaby mi bić. Wczoraj byliśmy na spacerku rozkleiłem się jak najgorsza kluska, jak małe dziecko pierwszy raz mi się tak zdarzyło. Ona również pogrążyła się w płacz. Przesiedzieliśmy w ciszy jakąś godzinę na ławce objęci pogrążeni w płacz =/

I co ja biedny mam począć?

Kto nie widzi szczegółów, nic nie wie. A kto nic nie wie, mimowolnie robi się okrutny.

Vivan
 Wysłana - 1 czerwiec 2007 16:07      [zgłoszenie naruszenia]

Troche nie wesoło to wygląda. Jeśli mocno Ci wzięło to nietety ale rozląka będzie dawał Ci się mocno we znaki,i jeszcze możesz zawalić rok studiów,sądze. Ja bym do niej poprostu jeżdził a z czasem zobaczycie,czy to ma szanse na przetrwanie czy nie. Powiem Ci,że to co jest teraz to arczej zauroczenie a nie miłość, jeśli będzie to naprawde miłość to rozłąka jeszcze moża Was do siebie zblizyć. Spójrz na to z tej strony. ALe to musi być naprawde miłość,jakieś większe uczucie jakkolwiek to nazwiemy.

Zobacz czy ona nie ma mozliwości studiowania tego co Ty na tej samej uczelni. Tak aby pózniej nie było jazdy,że jak coś Wam się nie powiedzie,żeby jedno drugiemu nie wyrzucało,że życie sobie zmarnowało nie studiując tego co chce. Realizacja własnych marzeń też jest bardzo ważna, i tutaj rodzi się pytanie na ile można się pwoświęcić drugiej osobie. Rzeczy priorytetowych jakimi są studia nie warto poświęceć. Wiem,że to brutalnie brzmi ale tak to jest.

Zmieniony przez - Vivan w dniu 2007-06-01 16:09:50

Pierdu i nas nie ma

mmaassoonn
 Wysłana - 1 czerwiec 2007 16:14      [zgłoszenie naruszenia]

Wybieranie uczelni patrząc na to gdzie będzie studiować druga połówka jest idiotyzmem
bo skąd wiemy czy ta "miłośc" przetrwa chociaz jeden rok ?
trzeba czasami zapomniec o wzniosłych ładnie wyglądających gestach
i postępować racjonalnie
Jak wasz związek się rozleci, to cóż, widac tak mialo byc..jeśli bedziecie studiowac daleko od siebie, to nie sądze zeby byl sens ciągnięcia tego
oboje sie tylko będziecie męczyć

VidaL
 Wysłana - 1 czerwiec 2007 16:29      [zgłoszenie naruszenia]

Ja po prostu starałbym się o tym teraz nie myśleć i cieszyć się wakacjami i tym czasem, który spędzicie we dwoje. Studia studiami, życie życiem, ale to dopiero za 4 miesiące. Szkoda tego czasu na zamartwianie się. Jeśli nie ma możliwości żebyście studiowali bliżej to trudno. Zobaczycie jak się to potoczy wszystko. Może związek przetrwa, może nie. Może zakochasz się w kimś innym. Wszystko jest możliwe. A takie zakładanie i próby przewidywania sprowadzają się jedynie do bólu i płaczu, co już zaobserwowałeś. Miejcie tą świadomość, że związek się może rozpaść, ale nie myślcie o tym teraz i nie psujcie sobie wakacji. Będzie, co ma być.

Ekspert -

Tudor
 Wysłana - 1 czerwiec 2007 16:29      [zgłoszenie naruszenia]

Miłość to nie tylko uczucie lecz w większości to uczucie, chemia jak i widok, rozmowa z ukochaną osobą.
Dodaj to do wikipedii!!

Co do tematu to przej3bane, serio :(
Ja też sie popłakałem... jak to czytałem ponieważ generalnie aczkolwiek poprawiłeś mi humor
:*

"bo żyć ma prawo każdy, każdy ma prawo dotknąć pogardy własnym sumieniem"
Brzydki, zły i szczery

Lunar
 Wysłana - 1 czerwiec 2007 16:32      [zgłoszenie naruszenia]

Nie ma co walczyć o literacką miłość, która pokona wszelkie przeciwności, czas, śmierć, odległość, majątek. To świadczy imho tylko o tym, jak prymitywni jesteśmy wobec tej wartości, wierząc tylko w chemię.

Jeśli miałbyś się i ty i ona męczyć - to tak jak przedmówcy - odpuść.

"Pieprzyć to ja się chcę z tysiącem kobiet, ale kochać tylko z tobą."
[www.alterkino.org] - kino ludzi myślących

Ekspert -

Busterje
 Wysłana - 1 czerwiec 2007 18:57     
 Usunięta przez hallucyon za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

danro
 Wysłana - 1 czerwiec 2007 19:41      [zgłoszenie naruszenia]

nasza miłość będzie narażona na zgubę. Wiadomo życie na studiach wiąże się z większymi obowiązkami

obawiam się, że wasz związek będzie wystawiony na próbę (i narażony na zgubę również) nie tylko z powodu obowiązków, ale chyba przede wszystkim z powodu mnóstwa pokus jakie się wiążą z wyjazdem na studia.
ale na razie o tym bym nie myślał na twoim miejscu. ciesz się czasem jaki będziecie mieli dla siebie, a tym co będzie potem martw się, jak już to nastąpi.

Superbia In Proelia

leszczu123
 Wysłana - 1 czerwiec 2007 19:42      [zgłoszenie naruszenia]

Tylko pytanie, czy opłaca przywiązywać się i ciągnąć to dalej, żeby potem zerwać i bolało bardziej.

danro
 Wysłana - 1 czerwiec 2007 19:45      [zgłoszenie naruszenia]

ale nikt nie mówi, że na pewno zerwą. mogą się rozjechać w przeciwnych kierunkach i podjąć wyzwanie ciągnięcia tego na takich zasadach, jakie sobie sami ustalą na tę okoliczność. a co z tego wyjdzie, pokaże życie.

Superbia In Proelia

OloKK
Dżony Dep
 Wysłana - 1 czerwiec 2007 19:50      [zgłoszenie naruszenia]

Prze***ane.
Tylko po co tyle pisania o niczym, skoro sytuację mogłeś w 4 zdaniach ująć

A teraz się tym nie martw. Cieszcie się sobą, jak się cieszycie i patrzcie co dalej. A nuż się laska zdecyduje studiować tam gdzie Ty

Bądź silny, o człowieku! Pożądaj, raduj się wszystkimi rzeczami
zmysłów i uniesienia: nie bój się, że jakikolwiek bóg wyprze się ciebie za to.
ZAPRASZAM: [www.olokk.pl] // [www.bng-studio.pl]
[www.facebook.com/olokk]

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 13 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

obawa - rozstanie

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Warto przeczytać: w dolku! doradzcie cos | Mam problem... | Nie wiem co dalej | Jak Go zdobyć? | Odjechane spotkanie we dwoje | "Z ładnej miski się nie najesz"? | RoczeK | Ciekawostka | jak sie zachować? | Indywidualiści i miłość | co to mogło oznazać? | Jak namówić dziewczyne żeby mi pozwoliła zrobić prawko na motocylk? | przyjazn miedyz chlopakiem a dziewcyzna | Za "Olej suke" będzie ban. I nie ma że boli. | Nie potrzebnie nie zaczekałem czy też dobrze ? | Co sądzicie o dziewczynach które zakochały się w księdzu? | vegas | smocze kule | dojtzale chetne na seks z mlodszym | imperium dzwieku | hattrick | umk | lizanie odbytu | sex z córką | piekne kobiety | gorace laski | życie studenta | nato | fir | finanse i rachunkowość | laski facebook | zoo | z psem | aktorka | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.