FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2738 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
obejrzales sie za nia? masz w ryj! 
[powiadom znajomego]    
Autor "obejrzales sie za nia? masz w ryj!"   

mateina
 Wysłana - 3 wrzesień 2009 18:30        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

tak jak w temacie, czyli dlaczego kobiety robia takie afery za to, ze ich mezczyzni sporadycznie ogladaja sie za innymi babkami? skoro ja ogladam sie za mezczyznami i moj facet nic sobie z tego nie robi(zadnych afer, obrazania sie itd) to dlaczego ja mialabym to robic? zastanawia mnie to.. czekam na wasze opinie
a moze ze mna jest cos nie tak, ze mnie to nie rusza i jednak powinnam sie niepokoic tak jak stado innych kobiet(takie akcje czesto mozna zaobserwowac na ulicy/rozwazania na forach itd)? no wlasnie to co mysli facet ogladajac sie za ladna dvpa, idac np za reke ze swoja dziewczyna?

Zmieniony przez - mateina w dniu 2009-09-03 18:31:29

mateina nie uzależnia i nie powoduje bezsenności,
a jej działanie pobudzające nie obciąża serca

osaczony
 Wysłana - 3 wrzesień 2009 18:31      [zgłoszenie naruszenia]

"ale bym ją ***ał"

Fito85
NBA tajper
 Wysłana - 3 wrzesień 2009 18:39      [zgłoszenie naruszenia]

dlaczego idę tylko z jedną, jestem taki fajny, że zasługuję na ruchanie wszystkich pięknych lasek

odpowiedziałaś sobie w 1 części jak powinno być

Ekspert -

Na_t
 Wysłana - 3 wrzesień 2009 18:43      [zgłoszenie naruszenia]

ja tam oglądam się i za ładnymi laskami i za niezłymi facetami bo to chyba normalne, że ludzie lubią patrzeć na coś ładnego

mateina
 Wysłana - 3 wrzesień 2009 18:52      [zgłoszenie naruszenia]

poki co w wypowiedziach panow sam seks czyli chyba nie patrzycie na piekno czlowieka ogolnie, tak jak to robimy my kobietki

mateina nie uzależnia i nie powoduje bezsenności,
a jej działanie pobudzające nie obciąża serca

Fito85
NBA tajper
 Wysłana - 3 wrzesień 2009 19:00      [zgłoszenie naruszenia]

Ja patrzę, bo lubię podziwiwać urodę dziewczyn, tak po prostu-to naturalne i zdrowe. Raczej nie oglądam się, tylko obserwuję te przede mną. Przecież nie obmacuję ich i nie ociekam śliną, jak zwierzę chore na wściekliznę. Nie popadajmy w skrajności.

Ekspert -

arch1ebald
 Wysłana - 3 wrzesień 2009 19:01      [zgłoszenie naruszenia]

czyli chyba nie patrzycie na piekno czlowieka ogolnie, tak jak to robimy my kobietki

ja-pier-do-le

ogladamy sie z tych samych powodow co wy. bo byla ladna, miala fajne - nogi/tylek/wlosy/figurę/cycki/ubior/cos innego co nas zaciekawilo, zaintrygowalo. a to ze w 95% kojarzymy to z seksem to kwestia naszej fizjologii. nie pjerdolcie o jakims "ogolnym pieknie czlowieka". co to w ogole kurva jest?

"A riczer to jest riczer. To osoba dażona na magazynie dużym szacunkiem."

~ulti, 2k18

Ekspert -

Kordecki
 Wysłana - 3 wrzesień 2009 19:04      [zgłoszenie naruszenia]

Młode siksy nie rozumieją, że facet jest samcem, 94% myśli płynących przez jego umysł dotyczy jednego ;)

Specjalista -

t0macha
 Wysłana - 3 wrzesień 2009 19:04      [zgłoszenie naruszenia]

j/w patrze bo mi sie podoba, eot

% -)

Na_t
 Wysłana - 3 wrzesień 2009 19:15      [zgłoszenie naruszenia]

no przecież właśnie o tym mówiłam

Sivyyy
 Wysłana - 3 wrzesień 2009 19:18      [zgłoszenie naruszenia]

Ja to robiłem dyskretnie, nie obracając głowy tylko ruszając oczami :D

trolololo

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

obejrzales sie za nia? masz w ryj!

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: Sylwester z jedynka | co jest najwazniejsze w zyciu ? | laska poznana na sylwku ;) | Problem z dziewczyną :-? | Nie wiem co mam myśleć | Nie potrafie zapomnieć | Problem z dziewczyną | Duzy problem z Kobieta i jeszcze wieksze rozsterki... | Dziewczyna z klasy - czy to dobry pomysł ? | Wypada to?? | Imprezowiczka.. | Wymiana haseł - pełne zaufanie czy jego brak? | After zerwanie-help me ;) | Jak przeżyć po rozstaniu... | help bo mi odwala | Problem z komunikacją.. | hiszpanii | życie w holandii | do holandii | ohyeach | plepik | corsa c | kasia990 | opel corsa c | kasia szczepaniak | Corsa | Kawały | srogie rycie bani | adek1987 | zarządzanie i inżynieria produkcji | cae | stosunek do dziewczyny | zaufanie | bea flora | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.