FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4161 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
obsesyjna zazdrość 
[powiadom znajomego]    
Autor "obsesyjna zazdrość"   

spaider13
 Wysłana - 1 wrzesień 2009 15:36        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

witam mam nową laske z którą jestem od miesiąca jest po prostu ekstra tak mi z nią dobrze i wogóle ale nie jest dziewicą w wieku 17 lat tzn w poprzednie wakacje straciła cnote z jakimś frajerem dotychczas chodziłem tylko z dziewicami i było ekstra zawsze im wpajałem że jestem prawiczek i takie tam i było ekstra a ta już na drugim spotkaniu wyjaśniła mi że lubi hardcorowe akcje i ze raz prawie wpadła ,już z nią sie kochałem kilka razy i było ok ale widze że mi bardzo na niej zależy i jak mysle ze rok temu grzmocił ją jakiś frajer to takwiem jak rozłaiej agrechy dostaje że nie wyrabiam pomóżcie czasami mysle o tym zeby odejsc i poszukac dziewicy jeszcze ona niekiedy przypomina mi o tym kolesiu co ja bzykał pomocy nie dować tą złość ,zazdrość chce być z nią do konca ale boje sie ze jak sie ochajtam to moge ją bić jak se przypomne a tak niechce, wole juz odejsc moze sie odkocham.... pomocy!! glupieje88-

ciekawa17
 Wysłana - 1 wrzesień 2009 15:47      [zgłoszenie naruszenia]

matko

Znawca -

qpen
 Wysłana - 1 wrzesień 2009 15:48      [zgłoszenie naruszenia]

czy ktos jeszcze rzyga tego typu tematami?

Specjalista -

nitro_nms

powiedz jej zeby nie gadala o tamtym kolesiu, a ty sobie nim nie zawracaj glowy...

baruch

Trafiła kosa na kamień-Ty możesz mieć jakąś przeszłość a dziewczyna nie? Bez sensu. Trochę to niedojrzałe-chyba nie boisz się, że wypadniesz gorzej od poprzednika? Zresztą hymen to tylko mały szczegół anatomiczny. Wyluzuj...

P.S-kropki i wielkie litery nie gryzą a lepiej się czyta ;)

Zmieniony przez - baruch w dniu 2009-09-01 15:49:40

brak czasu

Ekspert -

Villain
 Wysłana - 1 wrzesień 2009 15:57      [zgłoszenie naruszenia]

Autorze, wzmogłeś we mnie kupę.

8 bit

Cwaniara
 Wysłana - 1 wrzesień 2009 16:00      [zgłoszenie naruszenia]

Dokładnie jak baruch. Autorze teraz napisz to wszystko poprawnie to może będzie lepiej. Poćwiczysz używanie caps locka i znaków interpunkcyjnych na klawiaturze.

odejdź, albo zostań z nią i powiedz żeby już o nim nie gadała, bo jest z Tobą

Zmieniony przez - Cwaniara w dniu 2009-09-01 16:02:06

Jeśli będziesz zbyt wiele oczekiwać od ludzi, spędzisz resztę życia jedząc sam.

Robson.25
 Wysłana - 1 wrzesień 2009 16:17      [zgłoszenie naruszenia]

Daj mi do niej namiary- będę wiedział co z nią zrobić.

A tak serio to pokaż mi dziewczynę, która nie lubi być wygrzmocona to Ci pensję oddam.

Zmieniony przez - Robson.25 w dniu 2009-09-01 16:18:30

Ekspert -

arch1ebald
 Wysłana - 1 wrzesień 2009 16:19      [zgłoszenie naruszenia]

takie czasy mamy a pozatym jestes glupi. kazda bedziesz rozgrzeszal? bo jesli tak to czarno widze twoja przyszlosc uczuciowa

Zmieniony przez - arch1ebald w dniu 2009-09-01 16:19:43

"A riczer to jest riczer. To osoba dażona na magazynie dużym szacunkiem."

~ulti, 2k18

Ekspert -

ojojoj
 Wysłana - 1 wrzesień 2009 16:21      [zgłoszenie naruszenia]

ktos tu chyba notorycznie opuszczał lekcje polskiego

Woda po kolana po nocnej burzy. Wywiad z powodzianami.
(dziennikarka) Jak myślicie skad wzięło sie tu tyle wody?

Na_t
 Wysłana - 1 wrzesień 2009 16:28      [zgłoszenie naruszenia]

taką zazdrośc to się leczy mój drogi i co to w ogóle za pomysły żeby ludzi bić bez powodu?!? to ja ci polecam żebys znalazł sobie jakąs babe w ciąży i się z nią umówił, że jej córeczka to będzie już dla ciebie zaklepana,pilnuj jej dobrze od samych narodzin to akurat za te 17-18 lat będziesz miał kobiete wręcz idealną, z nikim się nie bzykała, z nikim się nie całowała i nikt jej nawet nie dotykał...
niektórzy to mają wymagania, nie ma co...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

obsesyjna zazdrość

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: szczerość | milosc | " Każdy facet zdradza" | Miłość, nienawiść, adrenalina, bezpieczeństwo, ognisty seks. | Nieporada | brak pomyslu by zdobyc dziewczyne(desperat) | Ponowne zakochanie sie ... | Jak zdobyć jej numer? | Niespełniona miłość | Solidarna spiewka "Chcesz"? | laska podpaska ci trzaska | hmmm | Ona mnie olewa!!! | Więcej niż przyjaciel? | Duzy problem | Dlaczego ona nie odpowiada | mało znajomych | balony rekonstrukcja od 18 lat | balony rekonstrukcja od 18 lat | odpowiedzialność urzędników | umf | miami | pierwsza milosc nie ostatnia | saletra amonowa | straszne opowiesci | straszne opowieści | kod ograniczeA nokia 6300 | zdjecia gwiazd | jorrgus | zwi | Kobiety lubia koksów | antywirus | firewall | więznienie | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.