FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1389 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
ochrona 
[powiadom znajomego]    
Autor "ochrona"   

dziwakson
Dziwak
 Wysłana - 27 styczeń 2007 18:37        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

witam mam takie pytanko czy sa w polsce(najlepiej w poznaniu)agencje ochromy podobne do tej GROM takie bardziej specjalistyczne i co trza ze soba reprezentowac zeby sie tam zalapac
i jeszcze jedno:gdzie sie zakrecic w typowej ochronie zeby w miare jako takie sienko zarabiac(nie wiem moze konwojowanie??pozdrawiam i dzieki za odpowiedzi

BF3

Skarbowy
 Wysłana - 27 styczeń 2007 18:45      [zgłoszenie naruszenia]

@pkt. 1
Agencje, które obrabiają konkretne zlecenia ochrony osób i mienia rekrutują ludzi po znajomosci spośród byłych zołnierzy/funkcjonariuszy BOR/GROM/AT/DESANTU/ itp formacji uzbrojonych.

@pkt.2
Licencja, parę dodatowych kursów ze strzelania, taktyki jazdy ochronnej itp oraz plecy i jakąś tam średnia krajową można zarabiać.

Zmieniony przez - Skarbowy w dniu 2007-01-27 18:46:34

Ciężko być zaje*istym, ale staram się to znosić z podniesionym czołem.

Specjalista -

dziwakson
Dziwak
 Wysłana - 27 styczeń 2007 21:04      [zgłoszenie naruszenia]

dzieki a mam jeszcze jedno pytanko odnosnie konwojowania ale wartosci pieniznych przez poczte polska,czy oni tez kozystaja z agencji czy maja swoich ludzi a jak tak to gdzie i jak sie wkrecic?

BF3

Skarbowy
 Wysłana - 27 styczeń 2007 22:37      [zgłoszenie naruszenia]

Jest Straż Pocztowa i patrz pkt 2, szczególnie ostatnie wymóg

Ciężko być zaje*istym, ale staram się to znosić z podniesionym czołem.

Specjalista -

hallucyon
 Wysłana - 27 styczeń 2007 22:53      [zgłoszenie naruszenia]

@ dziwakson:

Istnieje także Straż Bankowa. Co konwojują, nietrudno się domyślić. Szczegółów nie znam, zapewne poda Ci je Skarbowy.

dziwakson
Dziwak
 Wysłana - 28 styczeń 2007 10:23      [zgłoszenie naruszenia]

a jak wygladaja wyplaty w w/w instytucjach lepiej od tych co maja chlopaki na konwojach z agencji ochrony??

BF3

korian
 Wysłana - 28 styczeń 2007 17:58      [zgłoszenie naruszenia]

Żeby mieć licencję 2 stopnia wymagane jest średnie wykształcenie. Po Twojej pisowni wnoszę, że ten etap jeszcze przed Tobą, więc zacząłbym od szkoły

" P olsce" - Na litość boską!

Specjalista -

hallucyon
 Wysłana - 28 styczeń 2007 18:52      [zgłoszenie naruszenia]

Widząc takie błędy, Bóg może nie mieć litości .

dziwakson
Dziwak
 Wysłana - 28 styczeń 2007 20:02      [zgłoszenie naruszenia]

fakt troszke bledow jest....Boze korzystac przez kropkowane moja wina ale od 6 miechow nie mam za bardzo stycznosci z naszym jezykiem wiecej teraz po angielsku operuje...apropos mam wyzsze wyksztalcenie licencjat na platnej ale zawsze pozdrawiam i dzieki za odpowiedzi jak i za wypatrzenie moich badz co badz debilnych bledow yo

BF3

korian
 Wysłana - 28 styczeń 2007 20:10      [zgłoszenie naruszenia]

W porządku. Nerwowy ostatnio jestem Pozdro!

Specjalista -

dziwakson
Dziwak
 Wysłana - 28 styczeń 2007 21:02      [zgłoszenie naruszenia]

spox czlowiek ja sie nie denerwuje bo mnie zeby cos ostatnio pobolewaja wiec musze sie jak najbardziej luzowac...lapa chlopie!!pozdro

BF3

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

ochrona

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Wchodzenie po linie | Ćwiczenia | Plany AK-47 | jaki typ broni jest najlepszy ? | wojsko bez matury | Legia cudzoziemska (Légion étrangére) | trochę starsza broń | amunicja gumowa | Jednostki paramilitarne | Może komuś sie przyda!:) | Łuk bloczkowy | Smiglowiec bojowy Mi 24 | Do wojska ? | Strzelec | Broń magnetyczna | Radziecka superbomba | lisa ann | żelazko | pułapka | foty dzieci jp | n k | kośció | malcolmm | multi bitch slap | allegro opłaty | renault megane | renault megane I | grafika inżynierska | bling | doda | apple | rola i funkcje tańca | model_tsw | urban terror | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.