FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2252 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
odezwała sie po 6 miechach 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "odezwała sie po 6 miechach"   

azizekk
 Wysłana - 12 kwiecień 2015 13:23        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Pół roku temu, jakoś w listopadzie, na 18stce, poznałem taka laskę, już na parkiecie coś tam zaiskrzyło, patrzenie się w oczy, uśmiechy, potem ją wyciągnąłem stamtąd i nie było nas przez reszte wieczoru, czułem, że mogłem z nią zrobić wszystko, nie przeleciałem jej bo nie miałem gumek i to było ryzykowne, ale widać było że tego chce, ale zrobiłem jej palcówe, parenaście razy przelizałem, obmacałem i tyle. I na tym się skończyło, jakoś tak ani ona ani ja nie pociągnęliśmy tego dalej, w sumie nie wiem dlaczego, w sumie spotykałem się wtedy z inną... tak czy siak jako takiego kontaktu od tamtej pory nie mieliśmy, aż tu wchodze na fejsa wczoraj, patrzę, a tu wiadomość od niej, no i tak dzisiaj trochę popisaliśmy, powiedziała, że o mnie ostatnio myślała i postanowiła napisać co tam u mnie. Jak to teraz dobrze rozegrać?

ps. mieszka ode mnie parenaście km i troche problem może być ze spotkaniem bo prawko dopiero robie i jak dobrze pojdzie to będę je miał za jakieś 3 tygodnie - miesiąc, trochę lipa

Tex31
 Wysłana - 12 kwiecień 2015 14:01      [zgłoszenie naruszenia]

Parenascie KM bez prawka nie zrobisz więc odpuść;D

Jeszcze mi tu niegrzeczny żółwik potrzebny

Ekspert -

Darklamb93
 Wysłana - 12 kwiecień 2015 14:25      [zgłoszenie naruszenia]

Jak ktoś chce porvchać to parenaście km nie stanowi problemu :D I jak laska daje sobie do majtek zaglądać ot tak, to gumki lepiej weź jak nie chcesz zakładać w dziale powyżej tematu "opryszczka na penisie" ;)

zuoooo
 Wysłana - 14 kwiecień 2015 19:16      [zgłoszenie naruszenia]

znam typa co ma 20 lat, a do laski jeździł ok 25-30km rowerem, jeszcze po pagórkach i tak samo "robie prawko" już dwa lata

bierz rower i popyerdalaj.
jak nie masz wiecej niz 20 lat, i nie masz prawka to powiedzmy, że zrozumie

Demonologia skvrwysynu!

Specjalista -

azizekk
 Wysłana - 15 kwiecień 2015 21:49      [zgłoszenie naruszenia]

laska zaczyna chyba w coś grać bo najpierw odzywa się mówiąc, ze myślała itd., wykazywała zainteresowanie, a teraz od 2 dni nie odpisuje, mam to gdzieś, mam swoje życie, pasje itd, ale zastanawia mnie to...

rik_o
 Wysłana - 16 kwiecień 2015 00:36      [zgłoszenie naruszenia]

(...)od 2 dni nie odpisuje, mam to gdzieś , mam swoje życie, pasje itd, ale zastanawia mnie to ...

Sieć zarzucona

nieuczciwy
 Wysłana - 22 kwiecień 2015 01:13      [zgłoszenie naruszenia]

(...)od 2 dni nie odpisuje, mam to gdzieś , mam swoje życie, pasje itd, ale zastanawia mnie to ...
na moje też nie porvchasz. Zareagowałeś zbyt entuzjastycznie , loszka jak się dowiedziała że jesteś gotowy jechać dla niej rowerem kilkanaście kilometrów to oceniła Cię jako desperata. W dodatku ma już z Tobą złe doświadczenia, napalona i nawalona rozłożyła nogi a Ty ją tylko przylizałeś kilkanaście razy i podotykałeś pieroga. Na bank liczyła na więcej szaleństwa.
Wy*** ją z fejsa a jak się odezwie to napisz jej krótko że urywasz kontakt bo jest niepoważna, i teraz może zapomnieć o spotkaniu nawet jak to ONA będzie chciała przyjechać do Ciebie na rowerze te kilkanaście kilometrów.
I zlej ją. Tylko nie nabierz się na starą sztuczkę. Będzie pewnie co jakiś czas sprawdzała czy zmiękłeś , jeśli tak to z satysfakcją oleje Cię i zamilknie na wieki, a Ty zostaniesz, z nicztym,więc masz jedyną szansę osrać ją pierwszy.

ignorant i esteta zarazem , zostana po mnie tylko długi w knajpach,

Znawca -

azizekk
 Wysłana - 22 kwiecień 2015 15:56      [zgłoszenie naruszenia]

"na moje też nie porvchasz. Zareagowałeś zbyt entuzjastycznie , loszka jak się dowiedziała że jesteś gotowy jechać dla niej rowerem kilkanaście kilometrów to oceniła Cię jako desperata."

nie poruszyłem tematu że mógłbym do niej jechać i to rowerem :) napisałem tylko, że można kiedys tam na piwo wyskoczyć - tyle, laska się już nie odzywa, nie wiem, może myślała, że jak napisze to ja od razu pojade i ja wyrucham...

Magnolia32
 Wysłana - 25 styczeń 2016 17:23       [zgłoszenie naruszenia]

Na pewno nie

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

odezwała sie po 6 miechach

Warto przeczytać: czy tez tak mieliscie:/ | wygląd czy osobowość ?? do dziewczyn!! | Miłosc jest wtedy gdy... | na 2 fronty | zauroczenie po raz drugi | Jak poderwać dziewczyne która niedawno rozstala sie z dupkiem....? | Od zera do bohatera,czyli czy ktos z meskiej cipki stal sie wyrywaczem panienek? | Jak moge poderwać dziewuszke | Ona chciala - ja nie - teraz ja chce, a ona nie | Pomozcie :D | powróciło co robić?? | Kłamstwo prosto w oczy.... | Dziewczyna/przyjaciółka | zakochałem sie w dziewczynie z klasy... | Wszystkie te teorie są do niczego? | Pomocy | instrukta? | jak w????ama???? sie na email | jak zrobi???? loda | jak zagada? | singiel | zdj?cia | uniwersytet boccioni | urzad skarbowy | dobra minetka | Ku pamieci Madzia | Ku pamieci Madzia | rasistowski | cybernetyka | benwade | fake | chłoniak | shelby180 | Norbert Wiener | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.