FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1016 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
odkładanie na książeczkę %-) 
[powiadom znajomego]    
Autor "odkładanie na książeczkę %-)"   

bitch
 Wysłana - 25 maj 2010 16:23        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Krótka piłka
Chcę co miesiąc odkładać początkowo 100zł.(jak znajdę pracę to więcej) na jakiś fundusz-niefundusz długoterminowy, który przyniesie mi jakiś znośny i pewny zysk. Aha i żeby prowizje mnie nie zjadły. Coś w tym stylu:

[http://www.inteligo.pl/menu/oszczednosci_i_inwestycje/fundusze_inwestycyjne/oferta_funduszy/plan_systematycznego_oszczedzania/]

Dobre to czy znacie coś lepszego?

Zmieniony przez - bitch w dniu 2010-05-25 16:24:52

INSOMNIA
 Wysłana - 25 maj 2010 17:34      [zgłoszenie naruszenia]

Teraz reklamuja jakies konta polaczone z lokata. wieksze oprocentowanie jak na lokacie, a mozna wyplacac.

szczegolow warunkow umowy nie czytalam.

Jaroch
 Wysłana - 25 maj 2010 19:26      [zgłoszenie naruszenia]

konto alior bank lokata nocna

from my rotting body Shrooms shall grow and I am in them and That is the Eternity

piotr3
 Wysłana - 25 maj 2010 19:39      [zgłoszenie naruszenia]

prawda jest taka ze możesz odkładac nawet do skarpetki bo odsetki z tego żadne a druga prawda jest taka ze teraz póki jesteś młody masz jakies tam kieszonkowe to nie warto go rozdrabniać i odmawiac sobie wyjscia na piwo z powodu 100zł miesiecznie bo wtedy jest to pieniadz za który mozna kupić troche browarów czy wyjsc gdzies w weekend a jak pójdziesz do pracy zaczniesz zarabiac to sie okaże ze takie 100 zł to jest nic, dobrze trafisz to w miesiac zarobisz to co odłożysz przez 3,4 lata..

Znawca -

MadMan047
 Wysłana - 25 maj 2010 19:58      [zgłoszenie naruszenia]

Podłącze się, tylko ja bym celował w większą kwotę między 500-1000zł miesięcznie. Tylko interesował by mnie procent powyżej inflacji nie wiem może jakieś fundusze inwestycyjne albo cuś?

"kiedy przyjdą nocą spalić twój dom,
weź pistolet do ręki i rozpierdol im łby zanim wyciągną zapałki"

bitch
 Wysłana - 25 maj 2010 20:56       [zgłoszenie naruszenia]

ehhhh jak zwykle nie pomogliście mi

piotr3 nie będę odkładał te załóżmy 100zł miesięcznie kosztem czegoś, jakiejś przyjemności, mam dużo hajsu. Na serio to mam trochę pieniądza uzbieranego, w najbliższej przyszłości zamierzam pójść do pracy, więc pewnie dla mnie bez różnicy będzie, sam o tym pisałeś. Chodzi mi o to, że będę przelewał np. 100zł na miesiąc, w miarę możliwości coraz więcej i po 10 latach zobaczę a tam jakiś ładny grosz uzbierany

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

odkładanie na książeczkę %-)

Warto przeczytać: Dzierżawa | Ubezpieczenie dla sportowca | ZUS - ulgi w podatkach | postęp w kraju :-( | czy mozna udostepniac ip?? | prawo dziecka | Nabycie członkstwa w spółdzielni mieszkaniowej | dam pracę | Public relations - szukam materiałów | Kanar i jego podpis | Czy potrzebna kasa fiskalna? | Eksport - bazy teleadresowe ? | pytanie... | Przelew do USA??? | Pierwsza Praca na Wakacjach - porady, sugestie, postepowanie...ZOBACZ | IZBY WYTRZEZWIEN- PILNE! | mitomani | mitomania | egoiste platinum | zostańmy przyjaciólmi | tusk jest bi | zen-40 | zen 40 | obrona konieczna | maximus | clarus | -Batman- | base jumping | Batman | Bezemocji | bianka | Reactor | bianka holms | co napisac na pcozatku | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.