FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 123 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
odkurzacz samochodowy 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "odkurzacz samochodowy"   

SteStifler
Policja
 Wysłana - 30 lipiec 2018 09:50        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Planuję zakup odkurzacza samochodowego. Zależy mi jednak, aby siła ssania była wystarczająca do usunięcia całkowitego brudu z dywaników. Kupiłem niedawno "zabawkę" za 30 zł na Allegro, która nie spełniła moich wymagań (odstąpiłem od umowy). Potrzebuję więc coś , co skutecznie pozbędzie się różnego brudu, w tym w szczeg. piasku, ale jednocześnie aby była to w miarę ekonomiczna cena.
Co do źródła zasilania to oczywiście zapalniczka samoch. bądź akumulator (zwykłe gniazdo odpada, gdyż nie mam garażu).
Może ktoś ma doświadczenie z takimi odkurzaczami i jest w stanie coś polecić ?

Noblesse oblige

Robot-Man
 Wysłana - 4 sierpień 2018 23:23       [zgłoszenie naruszenia]

dyson v8

nie spełniła moich wymagań (odstąpiłem od umowy)
gnije z tego

Zmieniony przez - Robot-Man w dniu 2018-08-04 23:25:09

woroczu, wybieram cie!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

odkurzacz samochodowy

Warto przeczytać: Micra 1.3 k11 lpg | Strzały z wydechu Yamaha Drag Star | Buty od Lamborghini? | Nowe BMW GranCoupe | płyn do chłodnicy - c220 | Flesz z lampy błyskowej a tablica | problem z Celsjuszem | temperatura vectra | Zakup samochodu - wspolwasciciel | pytanie dotyczace sprzegla | chce sprowadzic auto z litwy Prosze o pomoc | 20'sto latek w Bugatti | nowy moto ? | spawanie błotników - plastik | Jaszczomb | przewody wychodzace od zbiornika | mens health | Preskaler- | olga frycz | justyna steczkowska | masaA? erotyczny | masaA erotyczny | kim jest brzydki burak | markiz | sade | udało się | 1 raz | czernias | soltys | pawellah | rownania trzech reakcji chemicznych Na2CO3 | volvo | cat | marlena p | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2018 SFD S.A.