FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4212 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
odmieniło mi się 
[powiadom znajomego]    
Autor "odmieniło mi się"   

PMO
 Wysłana - 25 marzec 2006 15:48        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Więc tak mam dla mnie dosc powazny dylemat ;/ a mianowicie juz jakis czas gadalem z pewna dziewcyzna najpierw przez neta potem spotkalismy sie kilka razy w dosc sporych odstepach ze wzgledu na szkole 2-3 tygodnie w koncu jakos tak zeszlo ze przez smsa sie zapytalem ja czy traktuje mnie jako kolge czy mozemy byc razem powiedziala ze pewnie ze mozemy byc razem no i tu sie zaczyna :/ bo wczoraj sie z nia spotkalem tak na "legalizacje zwiazku" no i boom :/ momentalnie kiedy juz tak naprawde jestesmy razem przestala mi sie podobac nie wiem co sie stalo ;/ jak poszlismy na spacer caly czas myslalem jak tu szybko do domu isc jak szlismy za reke myslalem ze sie pod ziemie zapadne :/ i nie wiem zanim doszlo do "legalizacji" naszego zwiazku podobala mi sie i wogole a teraz momentalnie w 1 sekundzie wsyztsko pryslo nic 0 uczuc tak jakbym z koelga szedl ;/ kumpel mowi ze dziwak ze mnie porpostu :p kolezanka powiedziala ze raz tez tak miala z jednym chlopakiem i teraz problem polega na tym jak jej powiedziec ze nasz zwiazek nie ma przyszlosci :/ ze w 1 dzien nagle mi sie wysztsko odmienilo wiem na 100% ze nic do niej nie czuje tylko jak jej to powiedziec ;/ ajjjj (dla wiadomosci to moja 1 dziewcyzna jest) błagam pomozcie bo sie pochlastam chyba :/ a nie chce tez jej urazic ;/ kumpel radzil zeby dzis pujsc do baru bo ida kolega jeszcze jeden kumpel i siostra "mojej panny" i mowi zebym wzial ja i ze niby spanikowalem czy cos ;/ ale nie wydaje mi sie bo bylem wyluzowany a do niej poprostu nic nie czulem nagle :/ czy tylko ja tak mam czy duzo ludzi tak ma za 1 razem :/

troche sie rozpisalem ale jak ktos wytrwa iu to przecyzta to wdzieczny bym byl za jakies wskazowki :)

Pakowanie to przyjemność do bólu!!!

Fana
 Wysłana - 25 marzec 2006 15:51     
 Usunięta przez Fana za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Specjalista -

Xaironik
 Wysłana - 25 marzec 2006 15:51      [zgłoszenie naruszenia]

Poczekaj, daj se czasu. Jeden dzien nic nie znaczy, zajmij sie czyms, tak zeby z kilka dni sie z nia nie widziec i pozniej ja odwiedz. Oczywiscie wczesniej zero smsow, zero rozmow itd. Jak zatesknisz i sprawi Ci przyjemnosc spotkanie to moze jednak nie jestes tego tak w 100% pewien?

Aha ile masz lat?

PMO
 Wysłana - 25 marzec 2006 15:57      [zgłoszenie naruszenia]

wlasnie o to chodzi ze jestem w 100% pewien ze nic do niej teraz nie czuje :/ nie wiem jak to mozliwe ze sie w 1 dzien mi odmienilo ale tak sie stało i np jak wczesniej np z nia siedzialem mialem ja ochote pocalowac albo przytulic tak teraz wogle tego nie chce :/ nie wiem to ejst dziwna wogle sprawa :/

co do wieku to 18 lat mam :p wiem ze stary i dopeiro 1 dziewcyzna ale zawsze byla silownia i to mi wystarczalo teraz wiele bym dal zeby tak bylo znowu ze silownia i nic wiecej mnie nie obchodzi :D

CTA
bluesuit
 Wysłana - 25 marzec 2006 16:01      [zgłoszenie naruszenia]

może poprostu jeszcze do tego nie dorosłeś, fakt posiadania dziewczyny Cie przerósł i czujesz się w opresji - szukasz ratunku. Ogranął Cie strach, wytrzymaj wyluzuj a może za troche jeszcze sobie pomyślisz "jak dobrze, że z nią wtedy nie zerwałem", albo "****a mogłem dziwke zostawić " ale trzeba być optymistą

Ekspert -

PMO
 Wysłana - 25 marzec 2006 16:05      [zgłoszenie naruszenia]

no nie wiem :p wydaje mi sie ze jak sie jest z dziewcyzna i nie ma ochoty sie jej pocalowac to cos jets nie tak ;> i chyba nie ma sensu sie meczyc bo minal dzien a ja jak myslalem tak mysle :p ale nie wiem poczekam z tydzien moze mi sie odmieni tylko co bedzie jak znowu sie spotkamy i np ona bedzie chciala sie calowac a ja nie :/ z deczka przypał :/

kamil5210
 Wysłana - 25 marzec 2006 16:07      [zgłoszenie naruszenia]

zastanow sie czy warto zrywac. Przeciez na poczatku ci sie podobala wiec teraz sie denerwujesz faktem posiadania dziewczyny, boisz sie obowiazkow jakie na ciebie spadna i chcesz sie od tego uwolnic zrywajac z nia, ale czy warto?

PMO
 Wysłana - 25 marzec 2006 16:09      [zgłoszenie naruszenia]

wlasnie glownie chodzi o to ze przestala mi sie pdobac fizycznie :/ bo obowiazki mogl bym scierpiec :]

Xaironik
 Wysłana - 25 marzec 2006 16:10      [zgłoszenie naruszenia]

CTA dobrze prawi, a od siebie to Ci powiem : "Wracaj na silke!" :P

PMO
 Wysłana - 25 marzec 2006 16:11      [zgłoszenie naruszenia]

"Wracaj na silke!" :P
hrhrhr nawet nie wiesz z jaka przyjemnoscia bym wrocil tylko co ja jej powiem :] w tym problem :p

kamil5210
 Wysłana - 25 marzec 2006 16:20      [zgłoszenie naruszenia]

ja juz podjales decyzje to jej jakos to wytlumacz. Nie mam pojecia jak zebys nie wyszedl na glupka Ale gała Cos wymysl, np. masz chorobe jader albo cus

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

odmieniło mi się

Strony: 1 2 3 4 5