FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1228 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
odpadły naklejki z tablic rejestracyjnych 
[powiadom znajomego]    
Autor "odpadły naklejki z tablic rejestracyjnych"   

dbbddb
 Wysłana - 23 luty 2008 18:35        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam, jakiś czas temu kupiłem samochód (mój pierwszy;p) nie musiałem zmieniać tablic rej. ale same naklejki na nich. No i z nimi mam teraz problem. Myłem samochód myjką wysokociśnieniową i naklejki odpadły... wie ktoś może jakie mandaty można za to dostać i czy wogóle warto się tym przejmować? Naklejki (obie) włożyłem do schowka w samochodzie i tam sobie jeżdżą. Przykleić się nie da raczej.

[http://www.odliczamy.pl/lech/500/obraz.png]

pitbull91
 Wysłana - 23 luty 2008 22:54      [zgłoszenie naruszenia]

nikt nie zwróci uwagi

Znawca -

Mobii
 Wysłana - 25 luty 2008 03:00      [zgłoszenie naruszenia]

olac.... nikt na to nie bedzie patrzyl.... policja nawet nie patrze na naklejke na predniej szybie specjalnie, a co dopiero na te male na brudnych w wiekszosci przypadkow tablicach :)

dbbddb
 Wysłana - 25 luty 2008 14:42       [zgłoszenie naruszenia]

:)

[http://www.odliczamy.pl/lech/500/obraz.png]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

odpadły naklejki z tablic rejestracyjnych

Warto przeczytać: Ubezpieczenie - Firma | Spóżnione OC | Legalnosc samochodu | Samochody terenowe pytanie... | Jak mam sprawdzać hamulce?? | Dupowoz do 110 000 | moje BMW E28 518 | Mitsubishi galant SE | Jak skasowac inspekcje w Megane II ? | Wybór samochodu | volvo 850 | Prawko A1 | Płytka poszukiwana! | BMW e36 - pisk z pod maski | Astra F hatchback | opel corsa B - system EPS | karsibór | tczew | język współczesnej reklamy | cypr | sedzisow mlp | czy fotomontaż | po czym rozpoznać | wina | AMANDA STREICH | monika mrozowska playboy | wat zaoczne | lukashhhhh | jerycho | brukarz | koleżanka ze szkoły | koleżanka | kondzik123 | kibic | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.