FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 738 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
odszkodowanie. 
[powiadom znajomego]    
Autor "odszkodowanie."   

prz3m3k
 Wysłana - 30 wrzesień 2008 19:22        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam.
Opiszę swoją historię.
Mianowicie ostatniego dnia wakacji, gdy szedłem z kolegą na dyskotekę przydymił do nas jakiś koleś. Zaczęła się szarpanina, zaczęliśmy się tłuc . lecz co się niestety okazało on nie był sam. Do pomocy przyszło mu jakichś 10 innych koleżków. W wyniku czego nas dwóch w konfrontacji z tamta ekipą poniosło za sobą nieciekawe skutki. Złamali mi zęba, rozcięli łuk brwiowy, pod okiem rana (łącznie 4 szwy), wstrząśnienie mózgu. Samego faktu bójki niezbyt dobrze pamietam, bo jak sie na mnie rzucili od tyły wywrócili i głową uderzylem o beton tracąc przytomność do przyjazdu karetki. W szpitalu była oczywiście policja powiedziałem ze nie wiem kto to zrobił - spisali chyba moje dane i sobie poszli. I tutaj pojawia sie moje pytanie. Otoz gdy przychodzi mi teraz wyplenianie wniosku o odszkodowanie to w opisie zdarzenia pisać ze mnie pobili? nie kazą mi wtedy tego zglaszac na policje? szukac sprawców? swiadków? powiedza mi ze mam sie domagac odszkodowania ale od tych co mi to zrobili. wpisując swiadka nie bedzie on wtedy ciagniety po sadach itp? Poprostu nie chce sobie narobić przez to kłopotow ;) tylko dostac odszkodowanie i tyle (oby jak najwieksze)
Pozdrawiam.

Do ataku! - krzyknął generał bohatersko spierdalając w krzaki.

Donio
 Wysłana - 30 wrzesień 2008 21:05      [zgłoszenie naruszenia]

nie kazą mi wtedy tego zglaszac na policje?

zgłosiłeś, więc czego beczysz ?

*** Moderator działu Prawo i Ekonomia ***
Spec prawa karnego
i procesowego

Specjalista -

prz3m3k
 Wysłana - 30 wrzesień 2008 21:41      [zgłoszenie naruszenia]

niczego nie zglaszalem na policje

prz3m3k
 Wysłana - 30 wrzesień 2008 23:53       [zgłoszenie naruszenia]

Widzę, że nikt nie jest chętny do pomocy.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

odszkodowanie.

Warto przeczytać: Mandat Karny na slowacji... | Zatrzymanie prawa jazdy/sądy 24-godzinne | prawo rodzinne | Umowa kupna/sprzedazy, US, Oplaty | Pytanie o wartość danych | Paszport. | ARKA ZROWNOWAZONY / AKCJI | Odejście ze Spółki Cywilnej | jazda bez prawka - pasazer - porsze o szybba pomoc | zerwanie umowy o pracę | Konsekwencje jazdy z kimś bez prawa jazdy . | Pracownik allegro łamiący regulamin allegro. | pobicie... a raczej bójka | zaswiadczenie | Stypendium | zmiana wlasciciela samochodu... | saikolank | Emma watson | zając | joma hispalis | zajac | aneta zając playboy | playboyu | aktorki i piosenkarki polskie | fredens | aneta zajac | lipno seks | biegam aby | zajac playboy | garbaty nos | silnik 16 audi | polskie aktorki sex video | Usuwanie migdałków | gianna | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.