FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 707 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
odszkodowanie? 
[powiadom znajomego]    
Autor "odszkodowanie?"   

kamil_m
 Wysłana - 12 październik 2005 20:09        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam!
Skręciłem sobie noge w kolanie na wf-ie w szkole. Mam teraz ją w szynie. Na ubezpieczenie w szkole zapłaciłem. Czy moge starać sie o odszkodowanie?Jeśli tak to mniej więcej ile za to przyszługuje? Aha, koszty leczenie są znikome. :)

Tommygun
 Wysłana - 12 październik 2005 21:07      [zgłoszenie naruszenia]

tak, możesz przejrzeć archiwum, bo to było już wielokrotnie

Specjalista -

Donio
 Wysłana - 12 październik 2005 21:35       [zgłoszenie naruszenia]

kamil sprawa jest prosta

"ile za to przyszługuje" ?, rusz dupsko, to Ty zawierałes ubezpieczenie - wszystko wiesz

małe ubezpieczenie = małe odszkodowanie

*** Moderator działu Prawo i Ekonomia ***
Spec prawa karnego
i procesowego

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

odszkodowanie?

Warto przeczytać: wyplata wynagrodzenia... | prawo handlowe | Tymczasowe zameldowanie | CO zrobilem? | ile podatku przy darowiznie w rodzinie? | drzewo przeszkadza sąsiadowi... | pozyczka,czy warto? | szukam porady z zwiazku z pobiciem | 229 kk i 18 kk w zw. z 271 kk | Działalność na allegro | niekaralnosc | W co zainwestowac teraz Kase ? | Szukam porady związanej z pobiciem w szkole... | pytanie dot przerejestrowania | SPRAWCA UCIEKŁ | Zerwanie umowy z Orange | marihuana | jazz | mt5034 | jak móc dłużej | ogłoszenia towarzyskie | jablonka86- | jablonka86 | wiza | meskalina | grupa terespolska | chillouty na niedziele | bejsbolówka | agnieszka wagner | Lions Club | Lyoness | gruzja | aleksander pistoletov | fana | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.