FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 571 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
odszkodowanie- wypadek w pracy 
[powiadom znajomego]    
Autor "odszkodowanie- wypadek w pracy"   

alik_23
 Wysłana - 14 czerwiec 2012 20:14        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam.Jestem pracownikiem ZUK-u.Podczas wymiany pompy w studzience na wysypisku śmieci zatrulem sie gazami.Trafilem do szpitala.Czy mogę się starac o odszkodowanie i jeśli tak to od czego mam zacząc, gdzie się najpierw udac.

mlkv
 Wysłana - 15 czerwiec 2012 12:35      [zgłoszenie naruszenia]

1. Co to jest ZUK?

2. Tak, możesz się ubiegać o odszkodowanie i nawet powinieneś.

3. Zacząć należy od pieczołowitego zebrania całości dokumentacji dotyczącej sprawy, w szczególności podstawy z jakiej trafiłeś do szpitala, długości pobytu tam, rodzaju zastosowanego leczenia, udokumentowanego uszczerbku na zdrowiu o ile jakiś wystąpił, zaleceń dotyczących dalszej terapii i straszliwych powikłań na które w następstwie zatrucia gazami z pewnością cierpisz ( bóle głowy, problemy z oddychaniem, i tak dalej ).

4. Pracodawca w oczywisty sposób powinien Ci zapewnić takie warunki pracy ( min. odzież ochronna, maski ) by zatrucie gazami nie nastąpiło, czyli już z tej mańki niezależnie od uszczerbku na zdrowiu i kosztów leczenia można coś dodatkowo uszczknąć.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Ekspert -

baruch
 Wysłana - 15 czerwiec 2012 15:43       [zgłoszenie naruszenia]

1. Co to jest ZUK?

Zakład usług komunalnych.

A w temacie: albo samemu tak jak mlkv- zbieranie papierów, dokumentowanie szkody, zwrócenie się do pracodawcy, albo z pomocą prawnika.

Czy pracodawca ubezpieczył pracowników? Bo wtedy można się zgłosić bezpośrednio do ubezpieczyciela.

Inna kwestia-jeżeli doznałeś tzw. urazu (uszkodzenia tkanek ciała lub narządów człowieka wskutek działania czynnika zewnętrznego; -tutaj na skutek działania wyziewów) możesz starać się o świadczenia z tytułu wypadku przy pracy.

Zmieniony przez - baruch w dniu 2012-06-15 15:47:17

brak czasu

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

odszkodowanie- wypadek w pracy

Warto przeczytać: Przyjmowanie pracownika - dokumenty?? | Co mi grozi za obrzucenie jajami czyjegoś domu w Halloween ?? | grzywne- potrzebna niezwloczna pomoc | Referencje. Na kogo przechodzą jeśli następuje rozwiązanie spółki. | Wykup mieszkania | mandat za parkowanie od wlasciciela | zwolnienie z pracy | czy brak miejsca w 2 klasie upoważnia do zajecia miejsca w 1? | student - ubezpieczenie | Babcia mi sie skarży | Konto DIRECT - ING | Zatarcie skazania - czy następuje automatycznie w wieku 18 lat? | Podatek w szkocji-problem prosil bym o jak najszybsza odpowec bo nie wiem co zrobic | gwarancja na buty | Konto w EURO oszczednosciowe lub lokata-gdzie? | Grozby ze strony Grupy interwencyjnej... | kaspen | sandra bullock | labamin | koks | barman | ivory | wegetarianizm | fryzjer warszawa | tajemnice fatimskie | biedronki | JerzyKiler | agnieszka | cytaty | borelioza | azjatki | koszule | wywiad z gollumem | Angel | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.