FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1577 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
odszkodowanie za wypadek w niemczech nie z mojej winy 
[powiadom znajomego]    
Autor "odszkodowanie za wypadek w niemczech nie z mojej winy"   

spy.pl
 Wysłana - 29 sierpień 2010 19:24        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

witam.
w wakacje na niemieckiej autostradzie przy zjezdzie niemka wjechala w moj samochod(polskie blachy). zaraz przyjechala policja, spisala zeznania itd i pojechalem dalej. pare dni pozniej rzeczoznawca wycenil straty na 1700 euro. pol miesiaca pozniej kasa przyszla, ale tylko 800e. na infolinii niemieckiego allianzu tlumaczyli, ze nie dostarczylem rachunkow, wiec oznacza to ze robilem samochod w polsce i policzyli wg polskich stawek za godzine. troche sie poklucilem, ze to nie ich sprawa gdzie robilem itd i powiedzieli ze wyplaca, pozniej przyszlo pismo ze jednak nie wplaca reszty sumy.

czy moga tak sobie sami regulowac kwoty itd?

Desertdog
 Wysłana - 29 sierpień 2010 21:57      [zgłoszenie naruszenia]

to dostarczyłeś te rachunki czy nie?

"I'd rather be judged by twelve, than carried by six..."

spy.pl
 Wysłana - 29 sierpień 2010 22:03       [zgłoszenie naruszenia]

nie i naprawa mnie wyniosla 100e ale chodzi o to, ze gdyby samochod byl na niemieckich blachach to by bez rachunkow calosc wyplacili

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

odszkodowanie za wypadek w niemczech nie z mojej winy

Warto przeczytać: co mi grozi za noszenie | Działalność gospodarcza | mandaty | Odbiór dowodu osobistego | Utrata prawka | Allegro-brak odpowiedzi | potracenie pieszego na pasach - koncekwencje | Założenie kasyna - projekt do szkoły. | Rozliczenie podatkowe. | Czy można przewieść dysk. | Problem z dłużnikiem. | 0,5g maruhuany na własne potrzeby - konsekwencje? | Nabycie i utrata statusu bezrobotnego | dolce | Alimenty z ojca dziecka, na jego siostre,(czyli ciocie dziecka)?? | Odstąpienie od umowy kupna telefonu używanego Allegro . | Gokacy | Małgorzata Socha | ps3 | rosyjski | chada | muzułmanie | islam | dzieciństwo | Welcome to africa everybody | szakal2402 | dziwk | dziwka | normalnie o tej porze | reprezent | gra horror | horror | m angelo | natasz | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.