FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 14959 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
odwołanie- czy dobrze napisałem? 
[powiadom znajomego]    
Autor "odwołanie- czy dobrze napisałem?"   

blefex
 Wysłana - 29 styczeń 2006 19:39        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam.Pewien znajomy poprosił mnie o napisanie mu odwołania od decyzji ubezpieczyciela o nie przyznaniu odszkodowania.Według znajomego wartosc jego auta po wypadku jest nizsza niz to okreslił ubezpieczyciel.Ja tego dokumentu nie widziałem ale napisałem takie odwołanie i ocencie czy jest poprawne
ODWOŁANIE

Dotyczy szkody komunikacyjnej numer....................z dnia................... powstałej w samochodzie.......................nr rej......................................

Zwracam się z wnioskiem o ponowne rozpatrzenie sprawy odszkodowania za szkodę powstałą w samochodzie..........................,w związku z tym ,że określona przez państwa wartość pojazdu według stanu po wypadku , jest w moim mniemaniu niezgodna ze stanem faktycznym.Uważam ,że rzeczywista wartość pojazdu według stanu po wypadku jest niższa i nie ma podstaw do odmowy wypłaty odszkodowania.

oczywiscie dane osobowe i firmy są także podane

Y'all didn't bring no ice?

Nowieńkij
 Wysłana - 29 styczeń 2006 20:11      [zgłoszenie naruszenia]

Konkrety - czyli ile oni wycenili, ile wycenił znajomy, jaka w zwiazku z tym jest roznica, na jakiej podstawie on to sobie wyliczył (rzeczoznawca itp.) itp.

Bo odpowiedź na twoje pismo bedzie taka sama jak pismo:

"Wg nas jest dobrze,
Z poważaniem:
PZU"

Lecz kiedy nadejdzie godzina powstania, magnatom lud ucztę zgotuje,
muzykę piekielną zaprosi do grania, a szlachta niech wtedy tańcuje.

curf
 Wysłana - 29 styczeń 2006 20:15      [zgłoszenie naruszenia]

Co do zasady to odwołanie pisze się do jednostki nadrzędnej. W przypadku ubezpieczycieli może to być np centrala (odwołanie do tej samej komórki traci sens, bo dlaczegóżby nagle mieli wydać decyzję odmienną?).
Skoro argumentujesz, że nie zgadzasz się z wartością pojazdu określoną przez ubezpieczyciela to powinieneś mieć na to jakieś konkretne argumenty a nie wyłącznie własne mniemanie. Najlepszym rozwiązaniem byłoby podparcie się opinią np PZMot-u.

PROSZĘ NIE ZWRACAĆ SIĘ DO MNIE MAILEM O WYKONANIE GRAFIKI :-)

Specjalista -

Michau
 Wysłana - 31 styczeń 2006 11:32      [zgłoszenie naruszenia]

Napisz tez na jakiej podstawie oni odmawiają zaplaty odszkodowania. Jesli tego nie wiesz to nie ma sensu pisanie odwolania. Z twojego postu wynika, że powodem odmowy wyplaty odszkodowania byla zbyt wysoka wartosc pojazdu. Jest to dla mnie kompletnie niezrozumiale.

Michau
 Wysłana - 31 styczeń 2006 11:35      [zgłoszenie naruszenia]

Czy chodzi o stopien utraty wartosci ponizej ktorego ubezpieczyciel nie ma obowiazku wyplaty odszkodowania??

blefex
 Wysłana - 31 styczeń 2006 12:40       [zgłoszenie naruszenia]

nie widziałem tego dokumentu, znajomy mówił mi telefonicznie,że poprostu nie zgadza sie z okreslona przez nich wartością auta po wypadku i własnie to chyba ta wartośc auta jest powodem odmowy odszkodowania.Mowilem mu że trzeba miec poparcie najlepiej rzeczoznawcy ale on traktuje to w kategoriach "a niech wiedzą że tak latwo mnie nie zbyją"

Y'all didn't bring no ice?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

odwołanie- czy dobrze napisałem?

Warto przeczytać: rezygnacja - okres próbnym | Kontrola graniczna | Konto Walutowe | Praca z kraju dla firmy zagranicznej | Wyrok | Świadczenia Rodzinne | Praca w wakacje w restauracji etc,,/ umowa? | Gdzie studiować ? | KANTOR-jak wystartowac?? | Akcja społeczna "Chcemy latać z Poznania" | Do ludzi obeznanych w prawie. | list gonczy | Książeczka wojskowa i pracodawca | Przemyt - konsekwencje | czy można cofnąć darowiznę? | Allegro - wycofanie aukcji - PYTANIE?! | zodiaku | padaczka | szkolne rysunki | co sprzedaja zamiast amfetaminy | pranie | nimfomanka | brazzers | szalik | sqzi pozdrawia hipsterów | typ ludzi który was najbardziej denerwuje | kobieta o której marzyliście | ćwiczenia | lumpeksy | pryszcze | równanie toru | punkt a porusza się | brutalna masa | paxi fixi | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.