FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1589 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
ogromny problem(dla mnie) 
[powiadom znajomego]    
Autor "ogromny problem(dla mnie)"   

warm007
 Wysłana - 19 maj 2008 13:19        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam chcialbym prosic was specjalistow psychologów uzytwoknikow forum o pomoc. Mam od jakichś dwoch tygodni problemy z moja dziewczyna, mianowicie non stop sie sprzeczam kłocimy i nie mozemy sie dogadac. Na poczatku czyli przez jakis pierwsze dwa miesiace bylo pieknie, poprostu tak jakbym sobie wymarzyl. Teraz widzimy sie coraz mniej a nie mamy zadnych zajec typu szkola czy praca. Wczoraj powiedziala mi ze ciotka (ktorej nie zna i u ktorej nigdy nie byla) zalatwila jej prace w ministerstwie kultury i moja kobieta mnie poinformowala ze musi szybko dzisiaj jechac do niej do domu na noc bo jutro ma isc na rozmowe z pracodawca. Problem tkwi w tym ze praca znalazla sie nagle w jeden dzien a ona nikogo o to nie prosila, stwierdzila ze musi tam jechac i musi jechac na noc bo rano we wtorek nie bedzie jej sie chcialo jechac. Jestem dziwinie zmartwiony i podejrzliwy ze tu jednak nie chodzi o zadna prace... Najgorsze jest to ze mowi mi ze mnie kocha i ze jest tego uczucia pewna i chce miec mnie przy sobie do konca zycia a dogadac sie nie mozemy wogole. Nie zabraniam jej niczego chociaz przyznam sie ze wczoraj zakazalem jej tego wyjazdu a ona i tak robi swoje. W czym tkwi problem? Ja jestem za malo ufny czy moze moja kobieta cos kombinuje... ? Prosze o pomoc bo juz nie daje sobie rady. Nie chce jej stracic a od dwoch tygodni jest tragicznie.

freakout
 Wysłana - 19 maj 2008 13:29      [zgłoszenie naruszenia]

Wała Ci wkręca, ma innego na boku.

Za dużo kombinuje, żeby tylko o pracę chodziło.

Szukaj nowej.

warm007
 Wysłana - 19 maj 2008 13:34      [zgłoszenie naruszenia]

tylko ze sama mi mowi ze nikogo innego nie ma i ze jesli chce i jestem w stanie to zebym ja kontrolowal na kazdym kroku no i nie wiem czy tak robic bo jesli sie okaze ze jest mi wierna i mi ufa to ja strace zapewne. Serio prosze o jakies rady uratowania zwiazku.

freakout
 Wysłana - 19 maj 2008 13:47      [zgłoszenie naruszenia]

W żadnym wypadku nie kontroluj. Nie na tym związek polega. W tym wypadku nie ufaj na 100 %, ale również nie popadaj w paranoję. Spróbuj być sceptyczny wobec tej całej sytuacji. Jeżeli "ma wyjść szydło z worka" i się okaże, że jednak robiła rogi to i tak, prędzej czy później się o tym dowiesz. Nie da się długo żyć w kłamstwie, nawet jeżeli chodzi wyłącznie o własną osobę.

Swoją drogą...to znam takie co latami potrafiły kokietować swoich pantofli.

Bądź sceptyczny i odgrywaj rolę czujnego obserwatora. Narazie ciesz się życiem, jak gdyby nic się nie stało i poczekaj na rozwój sytuacji.

morswinek
 Wysłana - 19 maj 2008 13:51      [zgłoszenie naruszenia]

gdy następnym razem będziesz się z nią kłócił - spójrz na was z perspektywy trzeciej osoby. tak jakby ktoś mądry was obserwował.

zmiana jest jedyną rzeczą stałą

Znawca -

Ed Ban
 Wysłana - 19 maj 2008 13:52      [zgłoszenie naruszenia]

OloKK
Dżony Dep
 Wysłana - 19 maj 2008 13:58      [zgłoszenie naruszenia]

Ile macie lat?
Po co ona ma jechać do ciotki na noc?

Bądź silny, o człowieku! Pożądaj, raduj się wszystkimi rzeczami
zmysłów i uniesienia: nie bój się, że jakikolwiek bóg wyprze się ciebie za to.
ZAPRASZAM: [www.olokk.pl] // [www.bng-studio.pl]
[www.facebook.com/olokk]

Ekspert -

freakout
 Wysłana - 19 maj 2008 14:11      [zgłoszenie naruszenia]

Właśnie obawiam się że pod postacią ciotki skrywa się skowyrny kochanek.

dragon7
 Wysłana - 19 maj 2008 14:13      [zgłoszenie naruszenia]

Ja mysle ze jesli bedziesz sie za bardzo staral w sensie panikowal i wypytywal ją o rozne sprawy nachalnie to skutek bedzie odwrotny od zamierzonego , czyli sytuacja bedzie sie pogarszać, a do prawdy przez to i tak nie dotrzesz. Swoją drogą masz raczej uzasadnione podejrzenia, bo wiemy ze ta "wiernosc kobiet" w wiekszosci przypadkow to mit.
Wiec spokojnie i na zimno oceniaj sytuacje. Przyglądaj sie jej, jak reaguje, jak sie zachowuje i jesli wtedy zauwazysz ze jest dziwna, cos jakby ukrywa, deklaruje jedno, ale nigdy nie dotrzymuje slowa itp... to lepiej zmien kobiete na lepszą, o ile zalezy ci na jej wiernosci czy związku.

Znawca -

morswinek
 Wysłana - 19 maj 2008 14:18      [zgłoszenie naruszenia]

ale ja mówię serio :)
a wyobrażać sobie umie każdy. w gierki nigdy nie grałeś? np w gta 3. tam jest obraz z perspektywy trzeciej osoby.

zmiana jest jedyną rzeczą stałą

Znawca -

tragedia
 Wysłana - 19 maj 2008 14:19      [zgłoszenie naruszenia]

o kuwa nocny wyjazd do ciotki powodzenia!

GOKACY ! tylko taki troche inny %-) death !!!!!!

Powoli mijaj kalisz !

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

ogromny problem(dla mnie)

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Potrzebuję pomocy psychologa/psychiatry/seksuologa | Filozofia | Czy Polacy sa odpowiedzialni za holocaust ? | W imię czego? | Modele Świata I Przestrzenie Umysłowe | Wypadek, a wiara | Bóg a czas (według nowej fizyki) | Film o narkotykach | Jan Paweł II o ateizmie | the secret | Buddyzm | Pytanie o nieomylność papieża... | grupa krwi | Dlaczego ludzie inteligentni i wykształceni wierzą w Boga? | koniec swiata 2012 %-) | Cejrowski vs Hołownia - dwa oblicza polskiego katolicyzmu | katherina toes | Triptorelin | fuuuuuuu | FFFFFUUUUUUU | alija | kogniwsityka | krosty na penisie | alkohole | zatoki | giuseppe ottaviani | fizyka | sylwetki | dutchess | antysemickie | t mobile | azzaro legend | ibiza | wolf_69 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.