FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3345 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Uzależnienia i Używki
ojciec alkoholik 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "ojciec alkoholik"   

_Grucha_
 Wysłana - 28 grudzień 2015 16:02        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Siemanko. Mam poważny problem z ojcem, który wali wódę bez opamiętania. Rozmawiałem z nim już nie raz i nic. Nic do tego gnoja nie dociera. Najgorsze , że przez to cierpi moja mama i brat. Pochowane ma wszystko w piwnicy. Wiem bo nie raz wyyebałem wóde itd do śmieci. Już nie wiem co robić. Nie mogę na to patrzeć. Mogę mu wyebać i co z tego. Jeszcze pójdę siedziec czy cos a tego nie chce. Policja przyjedzie i pojedzie. To już nic nie daje. Nie chcę by rodzina cierpiała przez tego s****ysyna. Nie chcę go znać, nawet mi wstyd do domu kogokolwiek przyprowadzić. Może do prawnika gdzieś jechać? może to pomoże? Nie wiem sam...

Jej się podobają faceci, których drukują na
banknotach NBP. Z takimi trzeba krótko...

INSOMNIA
 Wysłana - 28 grudzień 2015 18:17      [zgłoszenie naruszenia]

napij sie z ojcem jak facet a nie biadolisz tu jak baba jakas

Vaudeville
 Wysłana - 28 grudzień 2015 19:49      [zgłoszenie naruszenia]

do roboty go zagoń

Donald Tusk - zdrajca stanu i wróg Polski nr 1.

Danner
 Wysłana - 28 grudzień 2015 20:06      [zgłoszenie naruszenia]

Nic nie poradzisz, mój stary też potrafi chlać wóde przez miesiąc bez przerwy doprowadzając się do takiego stanu że tylko pije i śpi zarzygany. Był okres że się przejmowałem, karetke wzywałem jak nic nie jadł przez miesiąc tylko chlał i dostał jakichś drgawek, teraz wy***ane mam. Jednak mam ten luksus ze nie mieszkam z nim, a i stary po takim miesiącu ma okresy że tak powiem "remisji" i potrafi nawet kieliszka przez nastepne 2 miesiące nie tknąć. A co do porady elowariata to jak stary jest w gazie a mam ochotę sie nayebać na krzywy ryj to wpadam i opróżniam z nim literka Ja jednak mam ten luksus że nie wyobrażam sobie picia na przechlanie, próbowałem i nic z tego bo automatyczny rzyg, więc raczej ciągowcem alkoholowym nie zostane mimo obciążenia genetycznego heeheh.

_Grucha_
 Wysłana - 28 grudzień 2015 20:13      [zgłoszenie naruszenia]

z roboty już nawalony wraca także hmmm... i tak w kołko.

jedynie pomoże chyba wyprowadzka od tego śmiecia nie jest mi go żal.

tylko że jak wyjdę i nie ma mnie w domu to podwójnie mu coś odwala . ostatnio szafke rozwalił jak wrocilem to mama płakała a starego nie bylo bo poszedl do kolegi chlać.

on mówi ze nie jest alkoholikiem a jest... wstyd mi jak nie wiem co za niego...

Zmieniony przez - _Grucha_ w dniu 2015-12-28 20:16:27

Danner
 Wysłana - 28 grudzień 2015 20:20      [zgłoszenie naruszenia]

ile lat stary ma ?

Vaudeville
 Wysłana - 28 grudzień 2015 20:21      [zgłoszenie naruszenia]

.

Zmieniony przez - Vaudeville w dniu 2015-12-28 20:22:10

Donald Tusk - zdrajca stanu i wróg Polski nr 1.

_Grucha_
 Wysłana - 28 grudzień 2015 20:44      [zgłoszenie naruszenia]

pięć dych na karku to już powinien wiedzieć jak to się kończy co nie. tak zauważyłem że dziennie minimum wypija 2 sety wódy a jak ma wolne to idzie do odcięcia.

miałbym na to wy***ane ale gdzie nie pojadę czy to na imprezę czy gdzieś na miasto to znęca się nad innymi (właśnie jak niema mnie w domu, najgorzej było jak w delegację pojechałem). tak to wygląda.

gastxxx
ole !
 Wysłana - 28 grudzień 2015 20:55      [zgłoszenie naruszenia]

odcinasz od kasy, żarcia, wóde zalewasz octem albo wylewasz
za każdym razem napyerdalasz starego jak podniesie na kogoś łapę
nie wpuszczasz pijanego na kwadrat

"No i chuj, ważne że poruchał he he kurwa razdwatrzy"

_Grucha_
 Wysłana - 28 grudzień 2015 21:08      [zgłoszenie naruszenia]

na odwyk to on sie wysłać nie da. nawet teraz święta zyebane były. chyba zainstaluje kamerkę bo nie wiem o wszystkim co się dzieje jak mnie nie ma w domu. też mam swoje życie i sprawy a muszę pilnować wszystkiego niestety.

nerwy mam potargane, spać nie mogę. muszę się wybrać chyba do jakiegoś psychologa czy cos %)

mówię też chcę żyć, a nie mogę normalnie funkcjonować bo ciąglę się martwię co w domu.

Bova
 Wysłana - 28 grudzień 2015 21:20      [zgłoszenie naruszenia]

imo namówić matkę na rozwód i wio z tematem
uwierz mi, wiem co przeżywasz
i z takimi qrwami nie ma gadania

rozwód, to jest najlepsze rozwiązanie
sam się mordujesz, a ojciec cię nie uderzy bo pewnie się cyka
ale twoja matka i rodzeństwo mają lipę (chodzi o zdrowie psychiczne)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

ojciec alkoholik

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Faza za darmo ;) | palisz lolki albo blanty;] ? temat 4 ya | koksy a psycha | zmiany w psychice po dragach | Rzucilem :) | Wódka pod powieką oka - wcieranie ? | Poważna sprawa-Ile wykrywalne jest THC we krwi? | Zaburzenie uczuć wyższych (alkoholizm) | royal | Gaz Ronson i jego ofiara... | JAKICH PYTAŃ NIE ZADAJEMY... | Grzyby psycho | SAMOSIEJA | Grzyby Halucynki w Polsce? | Stres. Strach, ale przed czym? | Co straciliscie przez cpanie, picie | rejs promem | bal maturalny | duch w windzie | pozycja na dzieciola | łukomska | pismo o zwrocie pieniedzy | jak napisać pismo o wypłacie wynagrodzenia | wiórach inso | wióry | mundury | wiory | inso wióry | fałszywy dokument | tożsamość | królewna siedmiu | 68beton | DjRafi | klub | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.