FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 13864 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
okres a tabletki antykoncepcyjne 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "okres a tabletki antykoncepcyjne"   

kicia87
 Wysłana - 17 styczeń 2007 19:43        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Pytanie do Pań które zażywają tabletki anty, Czy od czasu kiedy zaczeły je zazywac zmniejszyły się bóle menstruacyjne?
Bo mnie już poprostu szlag trafia jak nadchodzi TEN dzien

Sweet69
 Wysłana - 17 styczeń 2007 19:53      [zgłoszenie naruszenia]

tak, a krwawienie z 7 dni skróciło sie do 3

Ekspert -

hallucyon
 Wysłana - 17 styczeń 2007 19:55      [zgłoszenie naruszenia]

Pytania dotyczące antykoncepcji doustnej należy zadawać w następującym temacie: [http://www.insomnia.pl/-t178272.html]

Co do pytania, to co napiszę, może Cię zasmucić (nawet na pewno ). Otóż zmniejszenie dolegliwości związanych z krwawieniem miesięcznym najczęściej następuje dopiero po... pierwszym porodzie .

Zmieniony przez - hallucyon w dniu 2007-01-17 19:55:56

Ekspert -

2misza3
 Wysłana - 17 styczeń 2007 20:03      [zgłoszenie naruszenia]

Witam jestem facetem ale moja znajoma dobra z ktora rozmawiam na dowolne tematy mowila ze kiedy bierze tabletki jej okres trwa 3 dni,a co do bolow to sa troche mniejsze w jej przypadku.

Misza23

kicia87
 Wysłana - 17 styczeń 2007 20:13      [zgłoszenie naruszenia]

Bardziej mi się podobał odpowiedź Sweet

Sweet69
 Wysłana - 17 styczeń 2007 20:20      [zgłoszenie naruszenia]

Nie wiem jak bedzie u Ciebie, ale jak nie brałam tab, to z łóżka wstać nie mogłam, teraz 2 apapy załatwiają sprawe

A dni krwawe faktycznie sie skróciły

Ekspert -

tyśka18
 Wysłana - 17 styczeń 2007 21:24      [zgłoszenie naruszenia]

u mnie tak jak u sweet

Jo Sem Je Nietoperek !!

Empuza
 Wysłana - 17 styczeń 2007 21:41      [zgłoszenie naruszenia]

Nic już nie boli jak kiedyś.

A propo antykoncepcji - nie będę zakładała nowego tematu bo nie wiem czy już taki był czy może nie, ale co tam:

Myślałam ostatnio nad tym, że mężczyźni, często zwalają całą odpowiedzialność jeśli chodzi o antykoncepcję, na kobiety. Bo to przecież zawsze my jesteśmy winne jeśli zajdziemy w ciąże, bo albo obliczyłyśmy źle dni niepłodne, albo to nasza wina, że jakimś cudem tabletka nie zadziałała, albo że z prezerwatywą było coś nie tak. Mam wrażenie, że wielu mężczyzn tak właśnie to postrzega. Co więcej, nawet nie raczą się zabezpieczyć. Nie jestem feministka, ani nic w tym stylu. Po prostu denerwuje mnie fakt, że o wszystkim my musimy pamiętać. O tym, żeby codziennie brać tabletki, o tamtym i sramtym. Oczywiście, są też faceci, którzy dbają o swoje kobiety i także poważnie myślą o zabezpieczeniu, a nie cały problem zrzucają na nas.

Ciekawi mnie jak to jest u Was. Czy Wasi panowie są odpowiedzialni? Mnie się poszczęściło ;)

Co masz zrobić dziś, zrób dziś.

Sweet69
 Wysłana - 17 styczeń 2007 22:02      [zgłoszenie naruszenia]

w sumie, ja nie zauważyłam u swego jakiegoś głupiego zwalania odpowiedzialnosci za antykoncepcję.

Ekspert -

Andromedaa
 Wysłana - 17 styczeń 2007 22:02       [zgłoszenie naruszenia]

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia Temat zamknięty

okres a tabletki antykoncepcyjne