FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 768 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
okrucienstwo a prawo 
[powiadom znajomego]    
Autor "okrucienstwo a prawo"   

Brain
 Wysłana - 31 maj 2004 23:27        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Ostatnio naszlo mnie takie pytanie: czy publiczne eksponowanie zdjec, obrazow, rzezb itp ukazujace okrucenstwo, znecanie sie nad innym czlowiekiem, wykonywanie kary smierci itp jest dozwolone czy tez zabronione przez polskie prawo (jesli zabronione to prosze dokladniej).

Brain
 Wysłana - 2 czerwiec 2004 15:06       [zgłoszenie naruszenia]

Ej no co jest? nikt nie wie?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

okrucienstwo a prawo

Warto przeczytać: Lg Kg 800 - Nieuznana Reklamacja / Rzekome Zalanie | już raz odroczony mandat | Alkochol+Nieletni+Samochód | Płacenie alimentów pomiędzy studiami | Paszport, osoba nieletnia | Odzysk kasy za reklamowane buty | Skąd banki mają moje dane? | Komornik zajął rozliczenie podatkowe | pieczątka - czy mozna cos z nią zrobić? | zawarcie umowy przez osobę niepełnoletnią | System Boloński | Umowa bez daty. | Karta kredytowa. | Odblaskowe kamizelki dla rowerzystów | Umowa Zlecenie a fundusz emerytalny | Wall Street virtual stock trade game | trymer | mantalista | wiatrówka | shalala | showup tv podobne | caerki online podobne | caerki online podobne | sex camerki | fm gruop | walka o dominacje | gumez | geje | energy 2000 | golf 3 | sep | elektryk | elektryka | oszczędzanie | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.