FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 738 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
okrucienstwo a prawo 
[powiadom znajomego]    
Autor "okrucienstwo a prawo"   

Brain
 Wysłana - 31 maj 2004 23:27        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Ostatnio naszlo mnie takie pytanie: czy publiczne eksponowanie zdjec, obrazow, rzezb itp ukazujace okrucenstwo, znecanie sie nad innym czlowiekiem, wykonywanie kary smierci itp jest dozwolone czy tez zabronione przez polskie prawo (jesli zabronione to prosze dokladniej).

Brain
 Wysłana - 2 czerwiec 2004 15:06       [zgłoszenie naruszenia]

Ej no co jest? nikt nie wie?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

okrucienstwo a prawo

Warto przeczytać: Stłuczka - wziąłem kasę, ale to był błąd | alkohol - butelka ownienta w papierek | czy moge zabic psa?? | kredyt gotówkowy. szanse? | Symbole kojarzone ze skrajna prawica/rasizmeme etc | od jakiej kwoty jest karane za nieoddanie!! | Kredyt na mieszkanie - pytanko. | Przesluchanie w charakterze swiadka | Naprawy gwarancyjne | z współwłaściciela samochodu stac sie wlascicielem? | podanie o 2poprawki.. | Proszę o pomoc w sprawie rozwodu! | Kredyt ubezpieczony | Sprzedaż na Allegro w imieniu zaprzyjaźnionej firmy. | Telekomunikacja Polska | wartość polskiej złotówki | zawody | ubezpieczenie malucha | technik sekcji zwłok | prosektorium | wywiad z technikiem sekcji zwlok | buzz | sekcyjny | wywiady | hobby | wywiad z technikiem sekcji zwłok | busty | technik sekcyjny zwłok | technik sekcyjny | technikiem sekcji zwłok | skunks | wywiad z balsamista zwłok | dunhill | ziemon | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.