FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1854 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja ARCHIWUM
okularki do samochodu:) 
[powiadom znajomego]    
Autor "okularki do samochodu:)"   

krawat
 Wysłana - 29 marzec 2007 23:24        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Mam pytanie warto kupic sobie takie okulary zeby np w lato slonce mniej oslepialo a w zime snieg:)?
[http://www.allegro.pl/item178570877_adler_s_30_okulary_przeciwsloneczne_powloka_revo.html#photo]
[http://www.allegro.pl/item177222215_adler_s_20_okulary_sloneczne_aluminiowe_zauszniki.html#photo]
[http://www.allegro.pl/item180171599_okulary_przeciwsloneczne_adler_team_at_27.html]

Wspinam się po finał jak Kukuczka na linach, jak judoka na macie, jak Karate Shotokan.

Pawel87a
 Wysłana - 29 marzec 2007 23:30      [zgłoszenie naruszenia]

fajne okularki jesli potrzebujesz to czemu mialbys sobie nie kupic

piotrusxtc
 Wysłana - 29 marzec 2007 23:35      [zgłoszenie naruszenia]

za taka kase nie kupisz dobrych okularow do jazdy autem.

idz do pierwszego lepszego optyka to powie ci dlaczego. W kazdym razie ja sobie zamowilem nakladke do zwyklych i dalem 180zł. Kompletne okulary do jazdy w salonach optycznych gdzies od 150 zł w gore. Jak chcesz kupic dla lansu to bierz z allegro ale jesli zalezy ci na ich funkcjonalnosci to kasa wyrzucona w bloto.

seks, alkohol, mordobicie...

kocham konie... - mechaniczne !!

Znawca -

krawat
 Wysłana - 30 marzec 2007 12:20      [zgłoszenie naruszenia]

Hehe do lansu:]. No ja az tak znowu duzo nie jezdze. Poprostu zeby lepiej widziec podczas jazdy samochodem. Ktores tam mialy chyba nawet nakladke polaryzjacyjna czy jakos tak:)

Wspinam się po finał jak Kukuczka na linach, jak judoka na macie, jak Karate Shotokan.

piotrusxtc
 Wysłana - 30 marzec 2007 12:25      [zgłoszenie naruszenia]

ok, nakladka polaryzacyjna...

tylko powiedz mi jak to mozliwe:
- na allegro kupujesz cale okulary z nakladka polazyracyjna za 60zł
- w salonie za sama nakladke placisz grubo ponad 100zł... za cale okulary kilkaset...

ja bym tam nie kupil z allegro chinskiego towaru. Chcesz to kup, przekonaj sie i daj nam znac czy warto

seks, alkohol, mordobicie...

kocham konie... - mechaniczne !!

Znawca -

Thomy
 Wysłana - 30 marzec 2007 13:43      [zgłoszenie naruszenia]

To jest forum motoryzacyjne tu dowiedzieć się możesz porad dotyczących samochodów a nie okularów, szukaj na innym forum albo idź o porade do fachowca.

Sir_Lukasz
 Wysłana - 30 marzec 2007 14:04      [zgłoszenie naruszenia]

..to jest forum motoryzacyjne?? Pierwsze słysze ...

niech Cię nie zmyli nazwa działu, bo faktycznie może się kojarzyć z motoryzacją

Specjalista -

Thomy
 Wysłana - 30 marzec 2007 14:38      [zgłoszenie naruszenia]

No napewno bardziej się kojaży z motoryzacją niż z optyką

greku_806
moto.ifd
 Wysłana - 30 marzec 2007 16:20      [zgłoszenie naruszenia]

no i co z tego?
Koles porady szuka a Ty na niego z pyskiem wylatujesz, jak Ci sie niepodoba to sie nie wypowiadaj.

Live to Ride
Ride to Live ©®

[moto.ifd.pl/] zapraszam!

Znawca -

tetsuo86
 Wysłana - 30 marzec 2007 16:32      [zgłoszenie naruszenia]

hej,nie sluchaj tych co sie nie znaja :] jezeli chcesz praktyczne okularki,nie chesz kasy wyrzucac za duzo jak u optyka-skocz do najblizszego wedkarskiego. Tam kupisz fajne polaryzacyjne okularki za mniej niz stowe,ja na allegro za 20zl jak nowki kupilem ostatnio,wygladaja jak aviatory,ale plastykowa oprawka,sa super,polecam

Thomy
 Wysłana - 30 marzec 2007 21:21      [zgłoszenie naruszenia]

Robi się lato więc będzie coraz więcej przydrożnych sprzedawców okularów praktycznie za każdym rogiem u nich za 15-20zł kupisz sobie okularki

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

okularki do samochodu:)

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: Honda Civic - nie mam pytan !! | Fiat Uno 1.3 turbo | Sportowy czy Elegancki | Prawko | Motor Show 2004 ??? | Import Tuner Show 23-10-2K4 Atlantic City | Mazda 626 | OPEL VECTRA 2.5 V6 | GAZ w aucie z turbiną | Blokada prędkości | Vectra B czy warto??? | SZALONE ARABY!!!!! | auto z Litwy | 1/4 Mile Calculator | Renault 19 Chamade crash by Methana | Pomocy!!!!!!!!!! | koka | dojscie reką | ataksja | windykacja | seat leon | topos | toposy | zmierzch koks | mielenie krowy | włocławek | jak odzyskac login w orange | siusiak | amfa | pupa | shore | m jak milosc | atopowe | clio | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.