FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3272 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
olej silnikowy na kanapie 
[powiadom znajomego]    
Autor "olej silnikowy na kanapie"   

ziutek43
Bukmacher
 Wysłana - 26 listopad 2009 16:50        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

jak sprać olej silnikowy z kanapy samochodowej?

zdjełem obicia z kanapy i pralem z proszkami i jakimiś waniszami, ale efekt mierny, plama została i jak mocno scisne materiał robią mi się tłuste ręce, wymiociny zaś sprały sie bardzo dobrze

myśle żeby oddać te obicia do pralni, bo myjką ciśnieniową zniszcze tylko materiał

co jeszcze można wykombinować?

Kisielu
 Wysłana - 26 listopad 2009 18:26      [zgłoszenie naruszenia]

Znalezione w necie, na jakimś babskim forum:

Udało mi się sprać plamy z oleju silnikowego na spodenkach. A zrobiłam tak: namaczałam z proszkiem do prania - powierzchowny brud zszedł ale tłusta plama został, jak sie okazało po wyschnięciu. Następnie namaczałam dodając na plamę płyn do naczyń Ludwik ( ten i żaden inny płyn do naczyń). Zeszło ładnie.

Znawca -

playman
 Wysłana - 26 listopad 2009 18:41      [zgłoszenie naruszenia]

ziutek: zapytaj na [forum.kosmetykaaut.pl] - na 100% ci pomogą

20.05.2006 - 01.04.2019 [*]

Znawca -

bartus_
 Wysłana - 26 listopad 2009 21:27      [zgłoszenie naruszenia]

plamy ze smaru czy oleju zmywałem benzyną ekstrakcyjną.

Zmieniony przez - bartus_ w dniu 2009-11-26 21:27:48

...::: BMW - Freude am Fahren :::...

Specjalista -

kwiatula16
 Wysłana - 27 listopad 2009 15:24       [zgłoszenie naruszenia]

W civiku u mnie ojciec zostawił olej w baniaku 5 l, który zniknął Okazało się, że się wylał, a cała tylna kanapa była dosłownie nasączona. My oddaliśmy do myjni, na prawie tapicerki, pomogło

[odsiebie.com/pokaz/5037678---8792.html]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

olej silnikowy na kanapie

Warto przeczytać: ford focus ll z gazem | Wymiary Naprawcze | klocki i tarcze hamulcowe- pytanie | Wymiary starego Forda Transita | Padające łożyska | iveco max | Ile kosztuje zezłomowanie pojazdu ? | R1 CZY R6 NA POCZATEK? | Rondo kierowanE | nie pali | VAG - który wybrać? | Dziwny problem - proszę o szybką odpowiedz | Gdzie znajdę numer nadwozia w VW Golf 4 2000 r. (kombi) | POMOCY!!!!!!potrzebuje pomocy przy mercedesie 123 problem ze swiecami | car performance comparison | Problem z radiem | durex | durexy | avp | glowacki | gracjan | izrael | prawdziwa szmata | szmata | performa | bielizna | pończochy | chłopaki z baraków | z poznańskiego łazarza | kim-kardashian | hachiko | fotki | chyba jej nie podniecam | ignore48 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.