FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 7068 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
on mi się podoba , a ma dziecko 
[powiadom znajomego]    
Autor "on mi się podoba , a ma dziecko"   

VLAD.IV
 Wysłana - 20 marzec 2006 00:01      [zgłoszenie naruszenia]

ale jakie bediesz mial doswiadczenia? Wieksze niz sam Mieczyslaw...

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -

coraMietka
 Wysłana - 20 marzec 2006 00:05      [zgłoszenie naruszenia]

pierdu pierdu
o której to ja miała te krowy wydoić..?

nie wchodzę w ten ironiczny ton

bawta się dobrze chłopaki :*

pozdro

Przybywam w pokoju !

Specjalista -

funkadelic
 Wysłana - 20 marzec 2006 00:06      [zgłoszenie naruszenia]

aby wykrzesać z siebie odrobine wysiłku i nie oceniać danej osoby, zdarzenia przez pryzmat minionych

Skoro nie po słowach i czynach to przez pryzmat czego mam kogoś oceniać?Mam każdego miłować mimo jego błędów?To jest to swieze spojrzenie?

Znawca -

repo17
 Wysłana - 20 marzec 2006 00:19      [zgłoszenie naruszenia]

Może zacznę od tego, ze z ludzmi a głownie z kobietami jest tak ze bardzo chcą mieć to czego mieć nie mogą (już sam grzech pierworodny o tym mowi). Autorka tego tematu własnie taką postawę prezentuję. Kobiety ogolnie pociagaja faceci ktorzy maja wiele opcji, są swiadome jego utraty, lub wysokiej wartości dla innych kobiet. Kobiety są sterowane przez emocje, dlatego facet spokojny stały w uczuciach, jest skazany na porażkę w z wiązku z większoscią kobiet. To co pisze tu wielu facetów to jest prawda,
przedewszystkim logika w kontakcie z kobietami to podstawowy wróg. Jeżeli facet jest zbyt dostepny dla kobiety to nie stanowi on dla niej wartości, jeżeli jest dla niej miły i ciągle obrabia jej pupe nie wywołuje w niej emocji. Cały "dowcip" polega na tym, aby mieć swoje zycie, miec swoje hobby zainteresowania, przyjacioł, swoje plany, a kobieta była do tego jedynie dodatkiem do tego wszxystkiego i zeby była swiadoma że jezeli zrobi cos nie tak w kazdym momencie macie inna opcję. A to ze laski lubią "złych" facetów działa to na zasadzie silnego stanu emocjonalnego, ktory on w nich wywołuje, wiekszosć kobiet podejmuje decyzje emocjonalnie i zależy ona od tego w jakim stanei emocjonalnym znajduje się w danej chwili kobieta. One robią to co czują, wiec nauczcię się wywoływać te emocje u kobiet, ktorych one lubia doświadczać( czyli wszystkich łącznie z zazdroscią, obawą przed utratą itp., mimo ze one często mowią ze im sie nie podoba takie zachowanie, tak naprawe to pozwala im ciągle czuć atrakcję). W cale nie trzeba być wielkim hamem i palantem dla kazdej kobiety, poprostu nie być cipką i nie pokazać ze kobieta to jedyna treść i sens twojego życia.

You miss 100% of the shots you don't take - W. Gretzky.

Chuck Norris only misses 30%.

coraMietka
 Wysłana - 20 marzec 2006 00:26      [zgłoszenie naruszenia]

Słuchej no

Każdy z nas tutaj jak jesteśmy
na pewno ma jakiś swoj bagaż doświadczeń
co się z tym wiąze już napisałam powyżej..

Teraz, najtrudniej jest się potrafić przy wchodzeniu w nowy związek od nich odciąć
w praktyce: nie zakładac z góry, że każda kobieta to .... a kazdy facet to ...
skoro wszyscy dotychczasowi, ex nasi tacy byli
nie mówie, że to bułka z masłem
gdyby tak było nie było by tego i innych tematow na forum
bralibysmy takie przypadki jako normalna kolej losu, ot zdarzenie z życia
a ono by się jakos toczyło dalej- zpowodzeniem- bez względu na nasze humory, nastawienie..zreszta i tak sie toczy, to żadna tajemnica
po prostu uważam za cholerna stratę czasu takie dołowanie się na własne życzenie, bo życie tak naprawde i tak ma to w d..poważaniu
i mało kto jest sobie w stanie wyobrazić co się jeszcze może wydarzyć
i nie jestem też zwollenikiem teorii predestynacji..zeby nie było znowu
żeby nie było..feministką juz mnie ktos omyłkowo mianowal tutaj

myslę, że jest dokładnie tak jak napisał ktoś wyżej: każdy uczy sie na własnych błędach..
a nawet jesli -pozornie- na cudzych..to przeciez i tak poniesie jakies tam konsekwencje tego, że wybral jakis tam wzorzec postepowania na bazie doświadczeń innej osoby, podjąl decyzję aby z jego doświadczeń i porad skorzystac..życie tak samo to zweryfikuje
czyli na jedno wychodzi

pozdro

Przybywam w pokoju !

Specjalista -

repo17
 Wysłana - 20 marzec 2006 00:29      [zgłoszenie naruszenia]

coraMietka komu teraz odpowiedziałaś, bo nie wiem?

coraMietka
 Wysłana - 20 marzec 2006 00:31      [zgłoszenie naruszenia]

teraz to Allahowi chyba

Przybywam w pokoju !

Specjalista -

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 20 marzec 2006 00:35      [zgłoszenie naruszenia]

jak zrywalismy zapewniała ze nie szuka a z tym ją nic nie połączy

normalka po prostu one sluchaja tego samego radia chyba.

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Ekspert -

repo17
 Wysłana - 20 marzec 2006 00:40      [zgłoszenie naruszenia]

coraMietka jezeli odpowiedziałaś na moj post, powiedz mi z ktorą cześcią się zgadzasz lub nie zgadzasz, bo ja podaje konkrety, a ty o piszesz o traumach po zwiazkach... Chciałem zaznaczyć ze to nie są jedynie moje spostzrezenia, głownie bazują one na spostrzezeniahc facetów, ktorzy mieli w życiu masakryczą liczbę kobiet i mozna powiedzieć ze uwodzeniem kobiet zajmują sie masowo

coraMietka
 Wysłana - 20 marzec 2006 01:04      [zgłoszenie naruszenia]

"z ludzmi a głownie z kobietami jest tak ze bardzo chcą mieć to czego mieć nie mogą "

zgadza się
ja bym tego nie tłumaczyła grzechem pierworodnym (jestem niewierzaca )
tylko zwyczajnym popędem
(wiadomo, że pożadamy najbardziej tego,o co musimy wiecej zabiegać)

" Kobiety ogolnie pociagaja faceci ktorzy maja wiele opcji, są swiadome jego utraty, lub wysokiej wartości dla innych kobiet"

Ja to nazywam statusem "Alfy" (silna jednostka, dalsze skojarzenia: bezpieczeństwo, oparcie, stabilność emocjonalna..itd.)

"Kobiety są sterowane przez emocje, dlatego facet spokojny stały w uczuciach, jest skazany na porażkę w z wiązku z większoscią kobiet. "

A tutaj zaprzeczasz sobie..
W każdym razie dostrzegam brak logiki w stosunku do rzeczy co do których sie zgadzamy powyżej.
Skoro facet jest stabilny emocjonalnie ( w moim rozumieniu to jedna z nadrzednych cech Alfa), to jakim cudem mialby odnosić porazkę?
Chyba, że w rozumieniu, że babka go zostawia, nie wiem..nie da mu d*** z przeproszeniem..o to chodziło?
Tyle, że według moich kategorii wartości tutaj i logiki: Alfa się nie zostawia, to Alfa stawia warunki.
Nie chodzi tutaj o postawę w stylu maczo "Słuchaj, maleńka, bedzie tak jak mowie albo wcale"..nie tędy
Bardziej o postawę w stylu: "Stoję na stanowisku, że jest tak a tak. Wiem co mówię i jestem o tym przekonany" Do tego dochodzi jeszcze język ciała, postawa, gesty, etc, etc..szereg innych rzeczy na które składa się całość obrazu osobnika, którego ja-jako kobieta- jestem w stanie uznać za Alfę.
W żadnym razie nie jest to postawa na "maczo- czlowiek z epoki kamienia" , ani próba kreowania się, Maska "na Alfę"..gdyż to jest nie do podrobienia. Albo facet to w sobie ma albo nie.
Proste.
Prosze mi darować opowiastki o silnym psychicznie i osobowościowo, stabilnym emocjonalnie facecie, który z jednostkowego przypadku jakiejs niezrównoważonej laski robi regułę i od tej pory "odkrywa świat" i stosuje nowe reguły "tresowania" kobiet.
Dla mnie to dorabianie ideologi i lipa.

"Jeżeli facet jest zbyt dostepny dla kobiety to nie stanowi on dla niej wartości, (...)"

Wartość jako taka nie zawiera się w dostepności
ile w sposobie w jaki sami postrzegamy siebie
i swoja wartość
ludzie to podświadomie odczytują
tutaj nie ma logiki..utartych schematów
niektóre kwestie odbierane są bez włączania w to świadomości
podprogowo

"Cały "dowcip" polega na tym, aby mieć swoje zycie, miec swoje hobby zainteresowania, przyjacioł, swoje plany, a kobieta była do tego jedynie dodatkiem do tego wszxystkiego i zeby była swiadoma że jezeli zrobi cos nie tak w kazdym momencie macie inna opcję. "

dokładnie

tak jak ze wszystkim

"One robią to co czują, wiec nauczcię się wywoływać te emocje u kobiet, ktorych one lubia doświadczać( czyli wszystkich łącznie z zazdroscią, obawą przed utratą itp., mimo ze one często mowią ze im sie nie podoba takie zachowanie, tak naprawe to pozwala im ciągle czuć atrakcję). "

a to już zakrawa na "lekką" manipulację
ale jest w tym ziarenko prawdy
tyle, że to jest do zrobienia bez tych wszystkich sztuczek i trików
Mądry facet po prostu zwyczajnie wie gdzieś "podskórnie" (instynktownie) jak ma postepować z kobietą
albo inaczej: Wie co jest dobre dla niego samego. A skoro on wie, co jest dobre dla niego, jest silnie do tego przekonany- to jak tu takiemu facetowi nie wierzyć? Tożto czysta rozkosz
Tak naprawde to każda z nas chce sie czuć przy facecie kobietą.

"nie pokazać ze kobieta to jedyna treść i sens twojego życia"

Dokładnie.
Odbiór takiej postawy ze strony kobiet jest oczywisty- facet nie ma własnego życia, a ja nie mam ochoty być jedynym bodźcem do nadawania mu treści.
Co będzie, kiedy NAS już nie będzie? Co się wtedy stanie z facetem?
Kto chciałby brać na siebie taka odpowiedzialność?
I to jeszcze kobieta..wstydźcie się

pozdro

Przybywam w pokoju !

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 11 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

on mi się podoba , a ma dziecko

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11