FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 7068 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
on mi się podoba , a ma dziecko 
[powiadom znajomego]    
Autor "on mi się podoba , a ma dziecko"   

repo17
 Wysłana - 20 marzec 2006 01:34      [zgłoszenie naruszenia]

No i to jest konkretna odpowiedz, podoba mi sie dostaniesz soga.

"Kobiety są sterowane przez emocje, dlatego facet spokojny stały w uczuciach, jest skazany na porażkę w z wiązku z większoscią kobiet. "

Tutaj miałem na mysli stały w emocjach w stosunku do kobiet( nie wywołuję w niej zmiennych emocji, ciagle czuję się z nim tak samo).

"Maska "na Alfę"..gdyż to jest nie do podrobienia. Albo facet to w sobie ma albo nie.
Proste.
Prosze mi darować opowiastki o silnym psychicznie i osobowościowo, stabilnym emocjonalnie facecie, który z jednostkowego przypadku jakiejs niezrównoważonej laski robi regułę i od tej pory "odkrywa świat" i stosuje nowe reguły "tresowania" kobiet.
Dla mnie to dorabianie ideologi i lipa."

Nie mam zamiaru ci nic opowiadać, nie chcesz wierzyć nie bedę cię przekonywał. W każdym bądź razie w moim mniemaniu nikt się z ta postawą Alfa nie rodzi, w moim przekonaniu ona się kształtuje jak cała reszta cech, przez srodowisko, poglądy itp i można jej się wyuczyć, a jak ją sobie nazwiesz maską czy innym terminem to nie ma wielkiego znaczenia, bo i tak nie bedziesz w stanie zweryfikować czy ktoś postepuje swiadomie czy nieswiadomie prezentując taka postawę, jak dla mnie to tylko czysty termin

"a to już zakrawa na "lekką" manipulację"

A co robią kobiety jak sie specjalnie ubieraja, malują, robią operacje plastyczne, żeby zadziałać na psychike faceta, to rownież manipulacja? Ja bym to raczej nazwał dawniem tego, czego druga strona oczekuje, pzrecież nikt tu krzywdy nikomu nie ma zamiaru wyrządzić (piszę o tych zdrowych relacjach).

Ciekawe czytasz lektury, jak mozesz polecic jakaś, pisz na priv.

You miss 100% of the shots you don't take - W. Gretzky.

Chuck Norris only misses 30%.

coraMietka
 Wysłana - 20 marzec 2006 02:02      [zgłoszenie naruszenia]

"nikt się z ta postawą Alfa nie rodzi, w moim przekonaniu ona się kształtuje jak cała reszta cech, przez srodowisko, poglądy itp i można jej się wyuczyć"

Nikt się nie rodzi z takim statusem to jasne, ale nie zaprzeczysz, że pewne osoby mają tzw. predyspozycje charakterologiczne do kierowania zespołem ludzi, do skutecznej persfazji, charyzmę..mają to "coś"
Zgoda, że ciężką pracą nad sobą można pewną postawę, poszczególne cechy w sobie wypracować. Gorzej, jeśli osoba w tej pracy skupia się tylko na zewnętrznych atrybutach "Alfy" jak gesty, mimika, postawa ciała, itp. a zapomina, że początek i fundamenty tak naprawdę powstają gdzie indziej. Wymaga to głęboko idącej zmiany na poziomie psychiki, zmianę perspektywy, a co za tym idzie -uświadomienia pewnych błędów w rozumowaniu i dalej żmudnych próbach ich eliminacji. Temat rzeka zresztą
I ja właśnie pisząc o "masce" miałam takich ludzi na myśli.

"A co robią kobiety jak sie specjalnie ubieraja, malują, robią operacje plastyczne, żeby zadziałać na psychike faceta, to rownież manipulacja? "

W jakiś sposób jest to manipulacja.
Tyle, że przewrotnie- można to nazwać manipulacją na samym sobie.
Rodzaj "samogwałtu" na własnej psychice...
Tak naprawdę, zmieniając siebie z zewnątrz, doznają chwilowej euforii i pozornej satysfakcji ze zmiany swojej fizyczności, która- bez połączenia ze zmianą psychiki- nie wnosi żadnych zmian w sensie obiektywnym.
no, może poza pobieżną adoracja przypadkowych mężczyzn, którzy zauroczenie jej "nowym ja" oddają na sposób typowo samczy
-jakieś gwizdy, poklepywanie, etc..wiadomo o co chodzi
Wiadomo, że nie jest to żadna przesłanka ku temu, że ta jej wypracowana atrakcyjność fiz. może być podstawą pod związek
to wyjdzie z czasem
tak samo jak te wszystkie braki zmiany/bądź jej braku na poziomie jej psychiki..

"Ja bym to raczej nazwał dawniem tego, czego druga strona oczekuje, "

Pytanie, czy rzecz sprowadza się do dawania i brania
czy odbierania rzeczywistości z tzw. dobrodziejstwem inwentarza
nie dorabiając ideologii
bez etykietek, bez życzeniowej postawy
a co za tym idzie: bez rozczarowania
niepotrzebnych emocji : depresji,euforii
po prostu..

"pzrecież nikt tu krzywdy nikomu nie ma zamiaru wyrządzić (piszę o tych zdrowych relacjach)."

Zamiaru może i nie ma,
ale skutek bywa jednoznaczny

pozdrawiam

acha..ja również nie unikam dyskusji,
oczywiście jeśli napotkam takowa chęć i z drugiej strony
w Twoim przypadku sadze, że napotkałam

ps. czytam w zasadzie co mi wpadnie w ręce
czasami zatrzymam się na dłużej nad jakąś ciekawą dla mnie kwestią, wtedy staram się przyswoić w miarę mozliwości wszystko, co wpadnie w mój zasięg, a jest do przeczytania
jeśli miałabym wymienić jakis konkretnych autorów albo tytuły to raczej anglojęzyczne
ale musiałabym trochę w archiwum poszperać
dam znać jeszcze

Zmieniony przez - coraMietka w dniu 2006-03-20 02:08:50

Przybywam w pokoju !

Specjalista -

roch
 Wysłana - 20 marzec 2006 09:33      [zgłoszenie naruszenia]

ciagnie cie do nieodpowiedzialnego kolesia... brak slow. tobie tez zrobi dziecko i cie zostawi, bedzie sie za***iscie bawil na imprezach z twoimi kolezankami, bzykal je, a ty bedziesz siedziec i pilnowac bachora.

cum on baby ;] ekhm... come on

Xaero85
 Wysłana - 20 marzec 2006 09:48      [zgłoszenie naruszenia]

Dupa a nie ideał charakteru. Facet pewnie jest dwumetrowym przystojniakiem i chcesz go przelecieć.

Znawca -

Rhoff-kA
 Wysłana - 20 marzec 2006 09:56      [zgłoszenie naruszenia]

Miałam kiedys koleżankę!Mając 16 lat postanowiłyśmy się wybrac na nasze pierwsze większe dicho - nie licząc szkolnych potańcówek!Tam kumpela wypatrzyła sibie gościa w wieku 26 lat wytatuowanego, z kolczykiem w brwi itp .. Kręcili tak kręcili .. umówili się na drugi dzień... On mieszkał sam więc wszystko było ok. Do niczego jej nie namawiał więc tym bardziej jej się to podobało .. ALe po kilku tyg. dowiedziała się, że gościu ma dziecko i żonę KTÓA MIESZKA NAPRZECIWKO!! I co? Ona miała obawy, ale i tak się z im spotykała.. wkońcu przegadałam jej do rozumu żeby dała sobie spokój i była mądrzejsza, tymbardziej że on powiedział jej, że nie jest z żoną od 2 tyg. (formalnie jest)..Dziewczyna cierpiałą przez ponad rok płakała,jęczałą, załamała się, z domu nie wychodziła... a on .. w tym czasie zarwał i przeleciał już 50 innych :-]

Kocham Cię Skarbie :*

VLAD.IV
 Wysłana - 20 marzec 2006 10:27      [zgłoszenie naruszenia]

Klejcun - Kobiety mają chyba jakis taki poradnik "Głodne kawałki dla naiwnych facetów"...
Nie słyszałem od żadnej jeszcze, zeby powiedziała że odchodzi do kogoś...
one zawsze muszą sobie to wszystko poukładać, przemysleć... bo wszystko dzieje się zbyt szybko itp..

Córko Mieczysława - ja cały czas uwazam, że predyspozycją charakterologoczną jest odpowiedni poziom lekceważenia kobiet, ignorowania ich potrzeb... tacy mają wierne kobiety...

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -

Molus
 Wysłana - 20 marzec 2006 10:40      [zgłoszenie naruszenia]

no matko jakie te baby sa puste :) pomysl dziewczynoo on sie chce z toba tylko zabawic miedzy zajeciami na uczelni Daj sobie z nim spokoj i poszukaj kogos innego

Gdy życie ci zbrzydło, i stało sie piekłem, wlóź głowe do klopa, i jebnij sie deklem

stalon
 Wysłana - 20 marzec 2006 11:43      [zgłoszenie naruszenia]

Normalnie czytam to i musiałem się dopisać. Dziewczyny gdzie wy macie oczy???? Facet to jakiś frajer, jeśli ma dziewczynę i prawdopodobnie dziecko i szuka czegoś na boku to według mnie to burak jak cholera i wszystko. Jak dziewczynę zdradz to myślisz, że Ciebie nie będzie? Dobry układ na sex bez zobowiązań, nic więcej. Kopnij go w dupę i powiedz, że z burakami się nie zadajesz.

Zmieniony przez - stalon w dniu 2006-03-20 11:45:28

VLAD.IV
 Wysłana - 20 marzec 2006 11:50      [zgłoszenie naruszenia]

stalon - ale tacy są najatrakcyjniejsi wlasnie...
jesli facet ma wszystko poukladane w zyciu, jest odpowiedzialny to babka nie ma czego szukac z takim...

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -

Duralas
 Wysłana - 20 marzec 2006 11:51      [zgłoszenie naruszenia]

Vlad MOJ TY GURU!

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 11 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę: