FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6830 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
on mi się podoba , a ma dziecko 
[powiadom znajomego]    
Autor "on mi się podoba , a ma dziecko"   

syriana
 Wysłana - 18 marzec 2006 22:41        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

mam problem: mamy 21 lat , razem studiujemy , teraz na 2 roku.on nie jest z miasta w ktorym studiujemy.ma dziewczyne od paru lat , chyba od czasu liceum. niedawno dowiedzialam sie - nie od nieg bo on to ukrywa i nikt o tym nie wie , ze niedawno urodzilo mu sie dziecko.czego wogole nikt nie moglby sie domyslec , bo imprezuje i malo kiedy jezdzi do siebie ( gdzie jest ta jego dziewczyna i to dziecko)Zaczyna sie problem : od dawna bardzo nas do siebie ciągnelo ,mysle ze to byla przyjazn i ja nawet nie myslalam ze mogloby byc cos wiecej.. podrywalismy sie , flirtowalismy itp po jakims pol roku z mojej strony poczulam ogromny pociąg do niego... zauwazalam ze on tez czul to samo do mnie.. choc obydwoje stralismy sie to uktrywac i udawac ze jest inaczej. bylismy na jednej z wielu imprez , troche popilismy jak zwykle- calowalismy sie..wiedzialm co robie i w tamtym momencie wogole tego nie zalowalam. od tej pory cos sie zepsulo.unikamy siebie i raczej gadamy ,,sucho'' co raczej czuje z jego strony,natomiast na gg jest zupelnie milszy.jest miedzy nami dziwna gra, poniewaz on strasznie podrywa moje wszystkie dobre kolezanki cos w stylu : agniesiu kochanie- wiedząc ze ja siedze obok i to slysze.praktycznie wogole nie rozmawiamy ze sobą, ale czuc w powitrzu ten pociąg i pamięc o tej poprzedniej sytuacji.. np miesiąc pozniej byla nast impreza-on troszke pijany zaczyna sie do mnie podwalac, przytulac mnie itp.ja go odpycham chcąc pokazac mu , ze nie jestem wtedy kiedy on jest pijany itp..nie wiem co mam o tym myslec!najgorsze ze ja cos czuje do niego , nie moge przestac o nim myslec , pociąga mnie jak cholerka :)z drugiej strony mam swiadomosc ze on ma dziewczyne i ponoc dziecko. nie wiem co mam robic , jestem w kropce , okropna sytuacja naprawde:( facet jest zupelnie jak moj ideal z charakteru , wyglądu i wogole... kurcze :(:( pomozcie , co myslicie o tym wszystkim??

wioluś
 Wysłana - 18 marzec 2006 22:49      [zgłoszenie naruszenia]

wiesz ze zdradza dziewczynę, nie interesuje sie za bardzo swoim własnym dzieckiem, to ma być Twój ideał charakteru???

[http://www.youtube.com/watch?v=_VzNvbPeAcg]

Maciej_TBS
Naczelny koks
 Wysłana - 18 marzec 2006 22:50      [zgłoszenie naruszenia]

nie rozwalaj związku, gdzie jest już dziecko

Na ulicy szczerość do koleszki się liczy !!!

Ekspert -

lml
 Wysłana - 18 marzec 2006 22:53      [zgłoszenie naruszenia]

tak, rozwalaj kilkuletni zwiazek .. jak mnie takie akcje w****iaja

nioonia
 Wysłana - 18 marzec 2006 22:58      [zgłoszenie naruszenia]

Maciej ja mysle ze ten zwiazek i tak juz jest rozwalony i niestety oczywiscie ucierpi dziecko
ale jak nie z autorka tematu to z inna sie zwiaze zapewne, aczkolwiek... wiolus ma racje, tez jestem ciekawa

Znawca -

snowee
 Wysłana - 18 marzec 2006 23:05      [zgłoszenie naruszenia]

Skoro koles ma dziewczyne i dziecko i lata za innymi dupami to sie domys, ze to typ imprezowicza i nie jest gotowy na staly zwiazek. Nie zdziwilbym sie jak bedzie zaliczal Twoje kolezanki po kolei... Chlopak jest zabawowy i nieodpowiedzialny... Co zrobic? Postaw sie na miejscu jego dziewczyny z dzieckiem i sie dobrze zastanow. Pozdro

Specjalista -

PL4Y3R
 Wysłana - 18 marzec 2006 23:07      [zgłoszenie naruszenia]

ale cie zaraz pojade w kakao! on ma dziewczyne i dziecko a ty chcesz to wszystko jeszcze bardziej spier*olic postaw sie w miejscu jego dziewczyny

;)

Maciej_TBS
Naczelny koks
 Wysłana - 18 marzec 2006 23:07      [zgłoszenie naruszenia]

rozwalony może i jest, ale taka osoba nie musi go wykańczać do końca
dla mnie to jest zwykłe *****stwo i tyle
i to jest jej ideał brak słów.......

Na ulicy szczerość do koleszki się liczy !!!

Ekspert -

syriana
 Wysłana - 18 marzec 2006 23:10      [zgłoszenie naruszenia]

calkowicie wiem o co wami chodzi i dokladnie to rozumiem , nie będąc w swojej syutuacji dokladnie pislaabym to samo co wy!!!mowiac ze jest moim idealem nie mialam na mysli faktu tego i tego.. chodzi o jego sposob bycia itp ble ble , a poza tym ja nie wiem czy on naprawde ma to dziecko , moze to tylko beznadziejne plotki. nie wiem!!nie rozwalam kilkuletniego zwiazku, moze on z nia jest z przymusu , naprawde nie wiem!! nie prosilam was o krytyke ale io pomoc i spojrzenie z mojej perspektywy. sa we mnie 2 sprzeczne uczucia ! i nie wiem co z tym zrobic, z 1 strony potepiam siebie za to co robilam, mysle i czuje a z drugiej storny moze jest cos we mnie co ciągnie do niego.

snowee
 Wysłana - 18 marzec 2006 23:13      [zgłoszenie naruszenia]

No to przeciez kazdy tutaj Ci odpowiedzial: ZOSTAW

Specjalista -

VLAD.IV
 Wysłana - 18 marzec 2006 23:15      [zgłoszenie naruszenia]

daj sobie spokoj i nie tworz kolejnego toksycznego zwiazku

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -