FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1581 razy ¬
 
ROZRYWKA | Seks
on nie chce .. 
[powiadom znajomego]    
Autor "on nie chce .."   
 
slonce_m
ŻABCIA
 Wysłana - 25 kwiecień 2005 08:41        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

** tak dla przemyślenia dla wszystkich ...

On nie chce kochać się ze mną. Wstyd się do tego przyznać, bo mówi się, że to zwykle kobiety nie mają ochoty na seks i wymawiają się bólem głowy. Niestety w moim związku jest odwrotnie.

Wcześniej to on częściej wychodził z inicjatywą. Nigdy się nie opierałam, bo było nam ze sobą wspaniale. Teraz sytuacja się diametralnie zmieniła. Nawet moje podchody coraz częściej nie przynoszą efektu.
Początkowo szukałam problemu w mojej figurze. Zastanawiałam się nad tym, że to może ja przestałam mu się podobać. Zaczęłam baczniej przyglądać się mojemu ciału, jednak tak naprawdę przez te kilka lat niewiele ono się zmieniło. Nadal jest jędrne, aksamitne, a mężczyźni oglądają się za mną na ulicy. Więc to chyba nie o to chodzi.

Potem zaczęłam podejrzewać, że po prostu znalazł sobie kogoś innego. Że inna kobieta dostarcza mu tego czego on potrzebuje, dlatego ze mną już nie chce być tak blisko. Zaczęłam sprawdzać jego kieszenie, obwąchiwać ubrania. Ale nic podejrzanego nie znalazłam. Zapytałam wreszcie go wprost, czy ma kogoś. On zaskoczony tylko postukał się w czoło i zapytał, co za głupoty przychodzą mi do głowy...

Takie historie zdarzają się wielu kobietom. Nie wpadaj w histerię, bo jego brak chęci na seks nie musi od razu oznaczać, że mu się już nie podobasz albo cię zdradza. Jest kilka innych powodów.

Zmęczenie

Coraz dłużej i ciężej pracujemy. Szefowie wymagają nieraz od nas cudów, a my staramy się dowieść, że na nas można zawsze liczyć. Dlatego, nie tylko mężczyźni, ale i kobiety, bywają przepracowani. A gdy umysł i ciało zmęczone, nie mamy już siły na łóżkowe igraszki. Wybawieniem jest weekend, wtedy jednak nadrabiamy całotygodniowe zaległości - sprzątamy, robimy zakupy, zajmujemy się dziećmi. Przepracowanie może być jedną z przyczyn niechęci do seksu. Dlatego najwyższa pora pomyśleć o urlopie i odpoczynku na łonie przyrody.

Rutyna

Seks w łóżku? To nudne
Rutyna potrafi zabić namiętność. Może twojemu mężczyźnie wydaje się, że znacie się tak dobrze, że już niczym się nie zaskoczycie. Bo zawsze kochacie się przy zgaszonym świetle, na łóżku w sypialni, nie urozmaicasz tych intymnych chwil np. seksowną bielizną. A może urozmaicałaś kiedyś, dawno temu. Więc do dzieła - uruchom wyobraźnię i zaskocz swojego mężczyznę.

Kłopoty

Brak pieniędzy, stres, lęk o zdrowie - jeśli mężczyzna ma kłopoty w innych sferach życia, odbija się to też na tej intymnej. Więc nie wymagaj już od niego bycia supermenem. On też ma chwile słabości, a ty powinnaś go wspierać, a nie narzekać na jego bezskuteczne działanie czy nieumiejętność zdobycia dobrej pracy. I zastanów się, czy czasem nie wymagałaś ostatnio "cudów" w łóżku i nie dawałaś mu do zrozumienia, że jest słabym kochankiem....

Brak erekcji

Gdy on nie może...
Te wszystkie problemy mogą wywołać "męski problem", czyli brak erekcji. Dołączyć do "czarnej" listy można niezdrowy tryb życia, ciągłe siedzenie przez komputerem, palenie papierosów. Trzeba zastanowić się nad usunięciem jej przyczyn. Jeśli to nie pomoże, udać się do specjalisty, który zaleci odpowiednie leczenie. Niestety mężczyźni wstydzą się do tego przyznać, bo wydaje się im, że przez to nie są już tacy męscy. Wyprowadź go z błędu, wytłumacz, że to zdrowotny problem, jak każdy inny. I bez względu na wszystko zawsze dla ciebie jest najprzystojniejszym, najmądrzejszym i najbardziej podniecającym kochankiem.

źródło [kobieta.interia.pl/news?inf=613416]


______________________________
 
..:Była Moderator Działu SEKS:..

..:Żonka i Mama:..

Ekspert -
 
anetej
 Wysłana - 25 kwiecień 2005 08:50      [zgłoszenie naruszenia]

dzięki za wyjaśnienia.. bardzo mogą się przydać w zrozumienia faceta

SOG dla Ciebie

 
MR_Z
 Wysłana - 25 kwiecień 2005 10:20      [zgłoszenie naruszenia]

Kiedyś gdzieś czytałem, że mężczyzn można porównać do postaci z Kubusia puchatka (puchatek-leń, prosiaczek-boidupa, kłapouchy-maruda, królik-zrzęda i tygrysek-wariat no i Krzyś-zbok). Ja kilka miesięcy temu zakończyłem związek z pewną panią (po 4 latach). W tym czasie to na początku było GIT., a później było chyba przyzwyczajenie, no bo byłem jak puchatek - szukałem miodu (seksu) a jak już pojadłem to mi się nic nie chciało, sam nie wiem dla czego. Raz na dzień to wszystko co mi się chciało. No i też nie było zbyt wiele urozmaicenia w tym wszystkim. No a teraz jej nie ma, przyszła wiosna no i zamieniłem się w tygryska.... Kto czytał albo oglądał tą bajkę to wie jaki był tygrysek.... Sam nie wiem co się ze mną stało.... Po prostu jakaś tam zmiana sytuacji zmienia człowieka.

 
asind
 Wysłana - 25 kwiecień 2005 11:46       [zgłoszenie naruszenia]

mr_z dokladnie tka jak piszesz

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]


 
Przegląd tygodnia

on nie chce ..