FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4630 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
ona nie pamięta 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "ona nie pamięta"   

Aguś 27
 Wysłana - 31 lipiec 2009 20:08      [zgłoszenie naruszenia]

marianesko ej dobra usunicie ten temat, bo tutaj sie dziwne rzeczy dzieja tak naprawdę a jakie dziwne rzeczy ktoś Ci prawdę napisał i to cię w oko kole

A***

Aguś 27
 Wysłana - 31 lipiec 2009 20:11      [zgłoszenie naruszenia]

energiaaaa, jak czytasz tylko pierwszego posta, to nie odpowiadaj w ogole, bo nie ogarniasz watkow ;) Ty się chłopie sam nie ogarniasz musisz sobie wymyslić ciekawszy problem!!
Tak to jest na tym forum bez krytyki się nie obejdzie a nasz autor myślał,że bohaterem zostanie a to lipa

A***

marianesko
 Wysłana - 31 lipiec 2009 20:25      [zgłoszenie naruszenia]

no lipa, pseudo znawcy ludzkich zachowan mnie skrytykowali, co ja teraz zrobie :(
a tak bardzo chcialem zostac bohaterem :(

Aguś 27
 Wysłana - 31 lipiec 2009 22:39      [zgłoszenie naruszenia]

Upij się razem z twoją znajomą!!

A***

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 31 lipiec 2009 22:48      [zgłoszenie naruszenia]

pewnie pamięta, i cie testuje czy jej powiesz prawdę
One są tępe, ale czasem mają takie ,,inteligentne" przebłyski

Ja chcę karabin taki, którego lśniąca stal ogniste śle zygzaki, gdy padnie rozkaz: Pal!
Ja chcę karabin taki, co ciska śmierci grom, by wraże tłuc żołdaki , za Polskę,......

marianesko
 Wysłana - 31 lipiec 2009 22:55      [zgłoszenie naruszenia]

tak ja wiem, ze to plec tepa i mimo, ze wychowywalem sie w domu z 5 kobietami, we wszelkich przedzialach wiekowych, to nadal baby mnie zaskakuja :D

Aguś 27
 Wysłana - 1 sierpień 2009 14:00      [zgłoszenie naruszenia]

ja ci powiem zpunktu widzenia baby !:

jakbym sie na***ała i przespała z kolegą, a natepnego dnia pomyslałabym po wytrzezwieniu " o ****aspałam z tym bazylem ktorego na trzezwo bym nie dotknela " o tez bym powiedzialaze nic nie pamietam....
normalnie OLcia w-w to podsumowanie jest the best!!
w sumie to ja nie bylem az tak mocno pijany, w przeciwienstwie do niej. sytuacje ogarniala na tyle, ze byla przytomna i w lozku wykazywala jakas aktywnosc czynna a nie tylko bierna no bo jak by był bierna to mogłoby znaczyć ,że zapiła się na śmierć normalnie żenada

A***

sokzrurka
 Wysłana - 2 sierpień 2009 14:53      [zgłoszenie naruszenia]

jakbym sie na***ała i przespała z kolegą, a natepnego dnia pomyslałabym po wytrzezwieniu " o ****aspałam z tym bazylem ktorego na trzezwo bym nie dotknela " o tez bym powiedzialaze nic nie pamietam....
Tak Cię boli że jakąś laskę przeleciał że musisz go obrażać? Upiła się, dała dupy, aby nie wyjść na szmatę napisała że nie pamięta i tyle.
Poza tym jaka laska zaprasza do siebie sam na sam bazyla i się z nim upija?

chcesz więcej - płać więcej

Znawca -

Incrap
 Wysłana - 2 sierpień 2009 15:10      [zgłoszenie naruszenia]

Po co sie tutaj jeszcze spinacie?

Marianesko wyjasnil, ze dziewczyna pamietala tylko testowala reakcje. Czyli nie chwalac sie, dokladnie to, co napisalem w 2 poscie

Moim zdaniem temat do zamkniecia, pozdrawiam

Znawca -

bandzior38
 Wysłana - 2 sierpień 2009 16:29       [zgłoszenie naruszenia]

Tak Cię boli że jakąś laskę przeleciał że musisz go obrażać? Upiła się, dała dupy, aby nie wyjść na szmatę napisała że nie pamięta i tyle. tak tylko się okazało potem,ze pamięta więc i tak jest szmatą

b***

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

ona nie pamięta

Strony: 1 2 3 4 5 6 7

Warto przeczytać: KROTKI JEZYK;ZA KROTKI DO CALOWANIA? | Seks z obcokrajowcami | nieodpowiedzialny...bezmyślny... | skąd czerpiesz wiedze o sexie... ??? | Doświadczenie zdobywa sie cale zycie... | OGIEŃ NAMIĘTNOŚCI | Aseksualizm | Stulejka. | Sex w Bangkoku - ostrzezenie %-) | Sex W Wielkim Miescie!! | Seks przed miesiaczka? | Minetka:)) | Oziębłość | Chyba mam problem .. | Iglesias i Kournikova %-) | Anal - dlaczego kobiety go tak nie lubia...? | asowie to proszę jak wyżej | kwestia v10 porządkowo | czy da się odnieść | sukces | miała miejsce akcja gonienia przez | afera kremusiowa | paragraf 6 | petite video 123 xxx | petite video tokyo xxx | petite video tylko xxx | karma | prawo karmy | karmy | petite video tokyo xxx | pierwszy raz z dziewczyna | asics | Audi c5 | petite video 123 xxx | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.