FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 14567 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
ona starsza o 4lata 
[powiadom znajomego]    
Autor "ona starsza o 4lata"   

VLAD.IV
 Wysłana - 3 grudzień 2005 14:11      [zgłoszenie naruszenia]

powiedzialas to tak sugestywnie... iż jedynym powodem dla ktorego moglas uzyc takich sformulowan, byl dla mnie taki wlasnie wydźwięk...

Nie wiem czemu zdradzaja faceci - bo nigdy nikogo nie zdradzilem, ale u kobiet to nie błąd... tylko świadome, zaplanowane dzialanie..

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -

cooqłka
 Wysłana - 3 grudzień 2005 14:40      [zgłoszenie naruszenia]

"Moja babcia jest starsza od dziadka tez jakos moze ze 3 lata i powiem wam jedno: PRZE***ANE MA MOJ DZIADEK"

U wujków mojego ojca jest różnica 10 lat (właściwie była, bo już nie żyją). Tzn. ciotka była starsza od wujka o 10 lat - słyszałem, że jak ten wujek wychodził za ciotkę, to rodzina prawie się go wyrzekła (działo się to w pierwszych latach po wojnie ). To była w każdym razie wielka miłość

Mój kuzyn ma żone starszą o 5 lat. Kiedy się pobrali on miał 18 lat a ona 23 - kiedy brali ślub była już w ciąży . Teraz on ma 30 lat, a ona 35 i coraz bardziej widać dzielącą ich różnicę wieku, zwłaszcza, że on wygląda młodo jak na swój wiek . I akurat w przypadku kuzyna mogę powiedzieć to co rafee o swoim dziadku

Zmieniony przez - cooqłka w dniu 2005-12-03 14:41:21

Do czytających moje posty,których zmyli nick: JESTEM FACETEM! Więc nie podbijać do mnie panowie %-)
---------------------
Zawsze się znajdzie odpowiednia filozofia do braku odwagi - Albert Camus

Znawca -

macpryw
 Wysłana - 3 grudzień 2005 14:56      [zgłoszenie naruszenia]

vlad ty sie troche spozniles z epoka...
taką filozofie idealistyczna to mozna bylo miec w sredniowieczu,chociaz nie wiem czy wtedy zdrad nie bylo

jezeli ktos kogo kochamy zdradzi nas to chyba za bardzo mu uwierzyslimy,tak mi sie wydaje,nikt niegdy nie moze miec 100% pewnosci ze druga osoba nie zdradzi...
chociaz wedlug mnie dla faceta w pewnym stopniu naturlane jest ze z czasem szuka czegos nowego...a kobietki to inaczej ,gorzej napewno hehe ale moze dlatego tak mowie ze jestem facetem;)

"lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znależć"

cooqłka
 Wysłana - 3 grudzień 2005 15:12      [zgłoszenie naruszenia]

" taką filozofie idealistyczna to mozna bylo miec w sredniowieczu "

Ta wypowiedź sugeruje, że uważasz, iż swój system wartości należy opierać na jakiejś modzie, trendach itp. Jeśli Twoje zasady oparte są na takich kryteriach, to są niewiele warte

Do czytających moje posty,których zmyli nick: JESTEM FACETEM! Więc nie podbijać do mnie panowie %-)
---------------------
Zawsze się znajdzie odpowiednia filozofia do braku odwagi - Albert Camus

Znawca -

Wark
 Wysłana - 3 grudzień 2005 16:00      [zgłoszenie naruszenia]

"Nie wiem czemu zdradzaja faceci - bo nigdy nikogo nie zdradzilem, ale u kobiet to nie błąd... tylko świadome, zaplanowane dzialanie.." VLAD nie to ze sie czepiam ale mógłbyś mi wyjaśnić jako starsza osoba skąd masz taką pewność jak zdradzają kobiety?: "..tylko świadome, zaplanowane dzialanie.." Wydaje mi sie ze to chyba one wiedzą najlepiej..pozatym nie ma reguły....Myśle ze poprostu to czy ktos zdradzi zalezy od człowieka a nie od płci.Ja sam kiedys zdradzałem i była odpłaciła mi sie tym samym..Nauczyłem sie pokory..I teraz chyba dorosłem pod tym względem

macpryw
 Wysłana - 3 grudzień 2005 16:21      [zgłoszenie naruszenia]

nie opieram swojego swiatopogladu na podstawie mody,trendow etc.
Tylko staram sie tez byc realista i wiem jak jest mniej wiecej.
A to ze ktos nie zdradzy to piekny ideal,wiadomo jest mozliwy ale jednak dla meni bedzie idealem bo mysle ze sam jak bede z kim sdlugo to bede szukal czegos nowego ,tak poprostu zeby cos na chwile bylo nowego.
Wedlugh mnie mozzna kogos naprawde kochac ,wiedziec ze to jest ta druga połowka ale uprawiac seks tez z jakas/jakimis innymi kobietami;_)
wiem ze to zle ale mezczyzn tak chyba troche ciagnie do tego ,ja mam 21 lat a pozniej jak jest to nie wiem ale moze za 10 lat napisze

"lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znależć"

Andromedaa
 Wysłana - 3 grudzień 2005 16:40      [zgłoszenie naruszenia]

Ja chyba jakaś po******na idealistka jestem. Uważam, że jak się Ludzie kochają to się nie zdradzają Ale widze, że ja chyba naiwna jestem

Ekspert -

VLAD.IV
 Wysłana - 3 grudzień 2005 16:47      [zgłoszenie naruszenia]

VLAD nie to ze sie czepiam ale mógłbyś mi wyjaśnić jako starsza osoba skąd masz taką pewność jak zdradzają kobiety?

Wark - bo sam bylem zdradzany wielokrotnie... i na dodatek ... hmmm nieważne.. to nie miejsce na wyznania - ale mozesz wierzyc ze na temat zdradzających kobiet wiem baaaaaaardzooo dużo...

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -

Eska
 Wysłana - 3 grudzień 2005 17:51      [zgłoszenie naruszenia]

Ja chyba jakaś po******na idealistka jestem. Uważam, że jak się Ludzie kochają to się nie zdradzają Ale widze, że ja chyba naiwna jestem

bo tak jest tylko ze zadna milosc nie trwa wiecznie nie jest dana raz na zawsze - tzreba o nia dbac, chociaz wytrzymac ze soba od slubu az do smierci to ciezkie zadanie, zwykle juz po ok 20 lata zaczyna sie psuc i pozniej juz jest tylko przyzwyczajenie a nie milosc. Tak mi sie wydaje jak obserwuje roznych ludzi...

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

Specjalista -

FunkyKoval
 Wysłana - 3 grudzień 2005 19:34      [zgłoszenie naruszenia]

sadzimy ze jestescie dziwni jesli jestescie razem od ponad roku a brykacie dopiero od 2miesiecy

chyba ze to dziewica byla albo "przyszywana" dziewica to rozumiem

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

ona starsza o 4lata

Strony: 1 2 3 4 5 6