FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3930 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
one night stand z ex HELP 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "one night stand z ex HELP"   

fivetoone
 Wysłana - 22 maj 2013 23:05        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

chcialabym prosic kogos o rade bo juz kompletnie nie wiem co myslec o tej sytuacji.
wiec moja historia brzmi nastepujaco. bylismy ze soba 4,5 roku, z czego 3 na odleglosc, ale juz kazde wakacje razem. jak na moje bylam spoko dziewczyna, mogl wszystko, nieczego mu nie zabranialam, chlania z kolegami, spotykania sie z kolezankami, palenia etc. seks byl niesamowity, po prostu ogien, namietnosc i te sprawy. praktycznie rzucalismy sie na siebie za kazdym razem, tak nas do siebie ciagnelo, nie wazne.
klocilismy sie zawsze o brak czasu i ten problem zostal nierozwiazany przez caly nasz zwiazek bo jak tylko chcialam porozmawiac to konczylo sie na "ZNOWU TO SAMO" chociaz to nie bylo to samo tylko chcialam po prostu z nim porozmawiac i dojsc do jakiegos porozumienia, a on dostawal szalu jak tylko poruszalam temat. wiec przestalam o tym mowic chociaz caly czas mnie to denerwowalo bo czulam sie tak jakby mu na tym nie zalezalo, chociaz mowil ze jest inaczej ale nic sie nie da na to poradzic. zaczelo sie miedzy nami psuc jakies 6 miesiecy temu
wlasnie z powodu braku czasu i jego obojetnosci. poza tym nie bral mnie pod uwage w swoich planach chociaz potem twierdzil, ze to oczywiste i nie musi mi o tym mowic. w koncu z nim zerwalam
jakies 3 miesiace temu wlasnie z powodu tego braku czasu i takiego olewczego podejscia do mojej osoby. generalnie rozstalismy sie w przyjacielskich stosunkach, ale powiedzialam, ze wolalabym nie utrzymywac z nim kontaktu (on chcial bardzo) bo nadal go kocham i ze to rozstanie jest wbrew mnie ale po prostu strasznie sie juz meczylam i bylam nieszczesliwa.
no i nie utrzymywalismy zadnego kontaktu przez 3 miesiace, myslalam o nim codziennie, chcialam zadzwonic milion razy ale jak juz podjelam decyzje to stwierdzilam, ze nie bede mu mieszac w glowie i zajelam sie swoim zyciem, chociaz tak bardzo za nim tesknilam.
i teraz bomba. kilka dni temu spotkalismy sie na miescie, i zachowywalismy jakbysmy byli jakimis szalenie zakochanymi w sobie ludzmi no i skonczylo sie w lozku, poniewaz to chyba jedyne co nam dobrze wychodzi. i od tego czasu chodze jak zamroczona, mam w glowie jeden wielki chaos. nadal go kocham, on mnie tez, ale kompletnie nie nadajemy sie do bycia w zwiazku (nigdy nie przeprowadzilismy zadnej powaznej rozmowy, bo ja tez jestem slaba w wyrazaniu uczuc, a jak tylko zaczynaly sie jakies zgrzyty to konczylismy w lozku).
po tym incydencie zadzwonil do mnie i rozmawialismy tak jakby w ogole nie bylo tej przerwy.

czy jest jakies wyjscie z tej sytuacji bo mam taki zamet w glowie i tak strasznie mnie to meczy ze kompletnie nie wiem co mam zrobic. HELP!
dzieki za przeczytanie jesli w ogole ktos to przeczyta.

UgaBuga42
 Wysłana - 22 maj 2013 23:10      [zgłoszenie naruszenia]

ruchajcie sie bez zwiazku?

Specjalista -

fivetoone
 Wysłana - 22 maj 2013 23:24      [zgłoszenie naruszenia]

dzieki, naprawde nie pamietam kiedy uslyszalam lepsza rade!

jakby to bylo takie proste nie byloby tego tematu.

Evana
 Wysłana - 23 maj 2013 08:25      [zgłoszenie naruszenia]

No dobra, czyli tak:
Byliście razem, w łóżku było cudownie, ale poza nim związek kulał. Ty, pomimo tego, że nadal go kochałaś, zerwałaś z nim. Minęło trochę czasu, spotkaliście się przypadkiem, stwierdziliście, że nadal się kochacie, wylądowaliście w łóżku i od tamtej pory jest kontakt, a Ty nie wiesz co robić, czy tak?

Na moje nie pozostaje Ci nic innego, jak pogadanie z nim. Wyjaśnienie sobie dlaczego pomimo uczucia i dobrego seksu ten związek Wam nie wypalił. Ustalenie, czy próbujecie jeszcze raz, ale bierzecie oboje poprawkę na to, co Wam obojgu się nie podobało i staracie to jakoś zmienić znajdując satysfakcjonujący oboje kompromis, czy ten seks, to była taka jednorazowa wpadka, nie schodzicie się i wszystko zostaje po staremu.

Jeśli doszłoby do takiej rozmowy, to uczulam Cię na to, że powinnaś bardzo dokładnie posłuchać tego, co ma do powiedzenia i postarać się zrozumieć, to co do Ciebie mówi. Dodatkowo, z racji tego, że dostaje szału, gdy zaczynasz wykładać mu swoje "roszczenia", to pozwolić mu wygadać się pierwszemu. A później spokojnie, bez obwiniania go wyjaśnić mu swoje racje.

Powrót do siebie, by było tak, jak wcześniej, nie ma sensu, bo Tobie te relacje w związku przeszkadzały na tyle, że postanowiłaś związek zakończyć. Jeśli to zrobicie na starych zasadach, to sa ogromne szanse, że będzie powtórka z rozrywki.

Spotkania i seks bez powrotu do siebie pewnie Cię w końcu wykończą psychicznie

I jeszcze jedna bardzo ważna sprawa. Nie przerabiaj go na swoją modłę. Jest jaki jest. Pewne sprawy, pewne wady, które przeszkadzają przeszkadzać będą, ale trzeba je po prostu zaakceptować (o ile oczywiście jesteśmy w stanie). Nie da się na siłę zmienić człowieka, a wszelkie próby zmiany z początku delikatnie drażnią, potem irytują, na końcu wkvurwiaja, a potem zazwyczaj już ma się w dupie co ten ktoś do nas mówi, bo tylko łeb zawraca i truje, więc się na te jego/jej pretensje leje ciepłym moczem. Sam musi chcieć zacząć zachowywać się inaczej.

Zastanów się porządnie czego chcesz. I zdecyduj co robić dalej.

Zmieniony przez - Evana w dniu 2013-05-23 10:16:27

Ekspert -

fivetoone
 Wysłana - 23 maj 2013 14:35      [zgłoszenie naruszenia]

dzieki za odpowiedz. potrzebowalam takiego spojrzenia z zewnatrz.

jesli chodzi o kontakt, to wlasciwie narazie rozmawialismy tylko jeden raz, bo szczerze mowiac boje sie sama do niego odezwac poniewaz nie wiem czy on tego chce... i to mnie meczy najbardziej, bo nawet jezeli zadzwonie to przez najblizszy miesiac nie mam nawet jak sie z nim spotkac.

chcialabym bardzo z nim szczrze porozmawiac, ale on ma z tym OGROMNY problem. chyba, ze sie napije, to wtedy potrafi sie troche otworzyc.

na sama mysl o tym, ze znowu mielibysmy do siebie wrocic i tak samo sie meczyc od razu mi sie odechciewa, a z drugiej strony nie wyobrazam sobie zeby sie z nim nie spotykac i zerwac totalnie kontakt.

przyjaciele z bonusem - to bez wątpienia odpada.

przyjaciele bez bonusu - pod warunkiem ze nigdy nie zostaniemy sam na sam.

co do przerabiania kogos na wlasna modle, to jestem od tego daleka, a ponadto mam wysoki prog tolerancji jesli chodzi o jego osobe takze luz.

metro90
 Wysłana - 23 maj 2013 16:58      [zgłoszenie naruszenia]

Odniosę się do jednej kwestii:
chcialabym bardzo z nim szczrze porozmawiac, ale on ma z tym OGROMNY problem. chyba, ze sie napije, to wtedy potrafi sie troche otworzyc.

Nie jestem pewien czy taka rozmowa cokolwiek da. Sam to przerabiałem. Z niektórymi osobami można sobie gadać, przedstawiać im niezaprzeczalnie logiczne argumenty, powoływać się na rzetelne przykłady, a mimo to, te osoby i tak zrobią swoje. Skoro on (twój ex) się do rozmów nie poczuwa to w mojej opinii nie osiągniesz tego na czym Ci zależy. Nawet jeśli porozmawiacie, po czym ty wyjdziesz z przekonaniem, że wszystko sobie ustaliliście, choćby po twojej myśli, wydaje mi się, że skończy się na urzeczywistnieniu twoich obaw (jak sama napisałaś: na sama mysl o tym, ze znowu mielibysmy do siebie wrocic i tak samo sie meczyc od razu mi sie odechciewa, a z drugiej strony nie wyobrazam sobie zeby sie z nim nie spotykac i zerwac totalnie kontakt ).

Zmieniony przez - metro90 w dniu 2013-05-23 17:00:41

Jesus died for somebody's sins but not mine. My sins - my own - they belong to me.

Znawca -

p_b
 Wysłana - 23 maj 2013 19:59      [zgłoszenie naruszenia]

A ja Ci powiem troszke inaczej. Jakies 2 lata temu chciala do mnie wrocic moja byla. Po okolo 1,5 rocznej przerwie. Strasznie sie starala lecz bylem juz w rocznym zwiazku. Nie zgodzilem sie. Teraz jestem sam , a gdy spotykam ta , ktora sie starala do mnie wrocic to chyba zaluje. Chce Cie uswiadomic , ze kazda sytuacja jest zupelnie inna. Lepiej sprobowac i sie przejechac niz miec do siebie takie pretensje , jak ja teraz.

Mam nadzieje , ze podejmiesz dobra decyzje!

fivetoone
 Wysłana - 24 maj 2013 00:08      [zgłoszenie naruszenia]

to dla mnie trudna sytuacja, no bo w koncu to ja z nim zerwalam, wiec jestem na przegranej pozycji. tzn. w takim sensie, ze nie chce wyjsc na jakas niekonsekwentna (szczegolnie ostatnie spotkanie swietnie odzwierciedla moja konsekwencje ) zeby sobie nie pomyslal, ze 'o zerwalam z nim i teraz czegos od niego chce', nie wiem czy to jasne, ale tak sie czuje.

po prostu jestem w kropce.

dzieki za odpowiedzi.

Snajperov
 Wysłana - 24 maj 2013 02:17      [zgłoszenie naruszenia]

wyglada jak dobry kawalek mojej przeszlosci :D

moja rada baw sie smiej sie ciesz sie zyciem!

a tak racjonalizujac to nie codziennie sie znajduje kogos z kim sie taka patologiczna, toksyczna chemie lapie ;)

fivetoone
 Wysłana - 4 luty 2016 22:13      [zgłoszenie naruszenia]

juz niewazne

Zmieniony przez - fivetoone w dniu 2016-02-05 10:19:08

Monesca
 Wysłana - 12 luty 2016 23:13      [zgłoszenie naruszenia]

Miałam tak samo jak autorka. Tak z ciekawości zapytam, jak się historia zakończyła po 3 latach?

[http://www.youtube.com/watch?v=8bdeizHM9OU]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

one night stand z ex HELP

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Mały podstęp co o tym myslicie ? | Ślub nie musi być drętwy | Co sądzicie Dziewczyny no Panowie też?:) | jak odzyskać ukochaną | głupie czy normalne? | o so chosi | boli mnie to!!! | Wyjazd nad morze a milosc | Takie cos na pierwszej randce?! | I bądź mądry ... | Co mam myśleć o takim zachowaniu ? | Pomozecie ? | Czy moja dziewczyna jest normalna? | czy to anoreksja? | Zdrada czy nie? | Delikatna niechęć dziewczyny | jak móc dłużej | ogłoszenia towarzyskie | jablonka86- | jablonka86 | wiza | meskalina | grupa terespolska | chillouty na niedziele | bejsbolówka | agnieszka wagner | Lions Club | Lyoness | gruzja | aleksander pistoletov | fana | -2,5-Dimetoksy-4-chloroamfetamina | SMAK PUSSY | bez obiektywu | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.