FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2516 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
opinia 
[powiadom znajomego]    
Autor "opinia"   

menelek
 Wysłana - 1 październik 2009 17:21        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam. Czy uważacie, że kobieta która nie spała nigdy z przypadkowymi partnerami z poczucia osamotnienia i ogólnie dołka po wypiciu większej ilości alkoholu - może być skłonna do zachowania się jak facet SS - w stylu zarwę, porucham sie i narka (jednej nocy) ?

Jauz
 Wysłana - 1 październik 2009 17:23      [zgłoszenie naruszenia]

no a dlaczego niema byc do tego sklonna? alkohol wlaczy jej swedziocha

darey
 Wysłana - 1 październik 2009 17:32      [zgłoszenie naruszenia]

Każda kiedyś to zrobiła pierwszy raz, nie?

Kryptograf

Dobrodziey
KATE PERRY
 Wysłana - 1 październik 2009 17:33      [zgłoszenie naruszenia]

Jest to możliwe.

Nowy hit lata "Perry, Perry"
[http://www.youtube.com/watch?v=TNwAWFgjleU]

Fanklub The Elder Scrolls V Skyrim!

armani_22
 Wysłana - 1 październik 2009 17:51      [zgłoszenie naruszenia]

Wiesz co alkohol u kobiet jakby wyzwala myśli ukryte w ich podświadomości, które to właśnie po spożyciu %% sprawiają, że kobieta może wyczyniać cuda xD

Kordecki
 Wysłana - 1 październik 2009 18:06      [zgłoszenie naruszenia]

A co rvchła Cie jakaś i zostawiła ? Z dwojga złego to nie jest źle.

Specjalista -

Andromedaa
 Wysłana - 1 październik 2009 18:37      [zgłoszenie naruszenia]

Tak, może

Ekspert -

_Obi_
 Wysłana - 1 październik 2009 18:50      [zgłoszenie naruszenia]

owszem

Ekspert -

menelek
 Wysłana - 1 październik 2009 19:43      [zgłoszenie naruszenia]

Tak. Zastanawia mnie to ponieważ - poznalem wporządku dziewczynę, po przejściach sercowych. I tak właśnie skończyliśmy. Ja chciałem zwyczajnie wyjść nad ranem - bowiem, szukałem tylko sexu - ale zostałem, zrobiłem śniadanie, później potoczyło się wszystko tak, że byliśmy razem tylko 7 dni - potem cała chemia prysła z mojej i jej strony - powiedzialem jej, że do siebie chyba nie pasujemy, ona to przemyślała i potwierdziła. Ja zaczałem znowu się bawić, jednak nie zapomniałem o niej bowiem znaczy dla mnie coś więcej niz dziewczyna na jedną noc. Teraz juz pozamiatane - nie będzie razemy już nigdy, jednak chciałbym wiedzieć - czy po prostu wporządku kobieta może w taki sposób postąpić nie mając w zwyczaju takich zachowań, i jest ono pierwszym jakiego doznała (w sensie przygodnego sexu jednej nocy).

krulova
 Wysłana - 1 październik 2009 19:44      [zgłoszenie naruszenia]

zależy od charakteru i osobowości. nawet baaardzo piajana kobieta potrafi kontrolowac swoją waginę

:)

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 1 październik 2009 19:45      [zgłoszenie naruszenia]

Facet moze, kobieta nie. Dlaczego ? bo tak.

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

opinia

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: Czy warto być pocieszycielem... | Rozkmina czyli co wolicie? | Przelamanie sie | Proszę o radę ...PILNE! | Czy uwierzylibyscie w to?? | Za wysokie progi?? | Tracę bądź stracilem najlepszą przyjaciółkę... | dziewczyna na urlopie | Dziewczyna zachęca mnie do ślubu %-) oceńcie sprawe... | Moj los.... | Jak pokazac? | warto walczyć o miłość? | spóźnienia | DRUGA POŁÓWKA POMARAŃCZY ? - bajdy czy prawda? JAK JĄ ZNALEŹĆ? | Walentynki-Prezent!! | Historia stara jak świat | Katowice kobieta z klasa | kino | dojrzałe na sex łęczna | roksy w niemczech | przystanek alaska | waleniu konia | buty do klubu | hamburg | taxi | zakochałem | jennifer lawrence | kate upton | qniczynka | jesienny fit | lawrence | mac mini | emigracja do ameryki łacińskiej | nie chce sie z toba klucic | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.