FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6617 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
opinia na temat Romet CRS 50 prosze o pomoc!!! 
[powiadom znajomego]    
Autor "opinia na temat Romet CRS 50 prosze o pomoc!!!"   

hobbystapl
 Wysłana - 6 kwiecień 2009 21:18        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam wszytkich jestem początkujacy wiec sie nieznam za dużo i dlatego też prosze o opinie na temat Romet CRS 50 czy warto go kupić i czy jest ogulnie dobrym motorem??Motor potrzebuje do jazdy po siciezkach i do jezdżenia po wsi i czasami po trasach crossowych.Z góry dzienki

convictofj
 Wysłana - 6 kwiecień 2009 22:58      [zgłoszenie naruszenia]

po sciezkach rowerowych mozna jezdzic tylko i wylacznie rowerem bez pedalow nie podchodzic

rasistowska śwynia z tymi swoimi teoriami

mogę ją wyruchać ale nie ma rolek

Specjalista -

raddi
 Wysłana - 6 kwiecień 2009 23:00      [zgłoszenie naruszenia]

kolego wyślij fotke.....będzie łatwiej.....

convictofj
 Wysłana - 6 kwiecień 2009 23:04      [zgłoszenie naruszenia]

raddi pomoge ci [***********/dbpv6r]

Specjalista -

hobbystapl
 Wysłana - 7 kwiecień 2009 10:58      [zgłoszenie naruszenia]

convictofj chciałym ci powiedziedziec ze, to bedzie mój pierwszy motor wiec niewparuje odrazu na trase motocrossowom i bede jezdził jak zawodowiec OMG pomyś.

convictofj
 Wysłana - 7 kwiecień 2009 11:00      [zgłoszenie naruszenia]

o co ci chodzi dzieciak? napisales: do jazdy po siciezkach i do jezdżenia po wsi i czasami po trasach crossowych. i do tych sciezek wlasnie sie przyczepilem bo w****ia mnie jak skuterkami czy innym gownem po sciezkach za******la miedzy rowerami. kapisz?

P.S. popracuj nad ortografia

Zmieniony przez - convictofj w dniu 2009-04-07 11:01:17

Specjalista -

hobbystapl
 Wysłana - 7 kwiecień 2009 14:45      [zgłoszenie naruszenia]

Chyba musze gzieś się nuczyć jezidzić!!Nuka dobrego opanowania motora zajmie mi conajmniej 2 sezony.

Kozak w necie dupa w świecie!!

convictofj
 Wysłana - 7 kwiecień 2009 14:49      [zgłoszenie naruszenia]

swiezak jestes i juz sobie grabisz. nauczyc sie musisz, ale wedlug prawa na sciezce rowerowej moze jezdzic tylko rower i to chyba do ciebie nie trafia. polecalbym tez troche opanowania i kilka lekcji jezyka polskiego

Specjalista -

INSOMNIA
 Wysłana - 7 kwiecień 2009 15:22      [zgłoszenie naruszenia]

ogranij sie mlody chloptasiu bo widac ze Nuki dobrego wychowania i kultury to Ty nie opanowałeś,tak samo jak języka polskiego.

Nie Pchaj sie w Romety,kup cos podobnej pojemnosci,uzywanego jesli w podobnych pieniadzach ma byc zakup lub nowego jesli Twoich rodzicow stac,znanej marki ktora ma dobra opinie na rynku.

Zmieniony przez - Presecutor w dniu 2009-04-07 15:23:22

Rutt
 Wysłana - 7 kwiecień 2009 15:38      [zgłoszenie naruszenia]

myśle że pisząc "ścieżki" nie chodziło mu o ścieżki rowerowe ale takie np. leśne, ale moge się mylić

Zmieniony przez - Rutt w dniu 2009-04-07 15:38:36

Today, Tomorrow, Toyota...

"latynoska elyta moto"

Znawca -

Meekhail
 Wysłana - 7 kwiecień 2009 15:59      [zgłoszenie naruszenia]

Motor to jest silnik

Motocykl to jest pojazd jednośladowy napędzamy silnikiem o pojemności większej niż 50 cm3 i masie nie przekraczającej ileś tam kilogramów.

A to, drogi autorze, co chcesz kupić, to jest MOTOROWER ! Jak się chcesz brać za motoryzację, to dobrze by było umieć rozróżnić co jest czym.

Zmieniony przez - Meekhail w dniu 2009-04-07 15:59:49

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

opinia na temat Romet CRS 50 prosze o pomoc!!!

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Bugatti Veyron Super Car | śmieszne filmiki z samochodami itp w roli głownej | Kia Cee'd Sporty Wagon - v max | Mandat | audi a4 2.5TDI V6 quattro 2002r opinie | zepsuty wahacz | Rondo a kierunek w lewo. | wypadek/stłuczka - czyja wina? | zlomowanie auta | przerejestrowanie - konieczne czy nie ? | zarysowanie/otarcie | Światło przygasa po włączeniu kierunkowskazu | Kiedy silnik jest zimny? | Jazda po zazyciu dopalaczy legalna... | Pomoc dla poszkodowanych z Peugeot Klub Polska | Audi tt dlaczego tak tani ? | Naly | marcinx66 | urolog legnica | konto bank | gra na giełdzie | antidral | m-angelo | przeszłość dziewczyny | inwestowanie | gra na gieldzie | odchudzanie | aborcja | czy moja błona pekła | jackson | redwomen | tooms- | tooms | 607 987 908 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.