FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 22309 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
opowiem Wam moja historie 
[powiadom znajomego]    
Autor "opowiem Wam moja historie"   

everr
złamane serce
 Wysłana - 6 kwiecień 2008 23:45      [zgłoszenie naruszenia]

ja takich problemow nie mam wiec sie polecam

[wicek-lampy.cba.pl/]

"profesjonalna" naprawa %-)

Specjalista -

tori588
 Wysłana - 16 kwiecień 2008 21:52      [zgłoszenie naruszenia]

latynosi zrobili swoje, one na nich lecą nie ma co, jak obie kobitka ucieka do Włoch to już jest na 80% pozamiatane/ współczyje

akysz
 Wysłana - 17 kwiecień 2008 14:09       [zgłoszenie naruszenia]

zabiore głos w dyskusjii

"Wprawdzie był brzydki, ale to hiszpan!"
Nienawidze hiszpanow. Ale od poczatku.
Lato, oboz. Mnostwo polaków i goscinnie pare jednostek spolecznych zza granicy naszej pięknej V RP. W tym Hiszpan, którego imienia nie jestem sobie w stanie przypomnieć. Z relacji wynika, że nasz bohater jest niezbyt urodziwy, a do tego nadwyraz tempy. Zabawne, ale wyobrazcie sobie, że mimo niewyszukanej urody i inteligencji bliskiej inteligencji mojego szanownego psa, Hiszpan, z racji swojej "boskiej" narodowości i ogólnie przyjętym kanionem: "Hiszpan, uuu, aaa, mmmm...", w ciąau tygodnia zdazył zaliczyć wiekszosc panienek z obozu. Paradoksalne? A gdzie tam... Poprostu mentalnosc.
A gieroj Kamerunczyk, o ktorym było swojego czasu tak głosno? Imieniem Simon, nasz czarnoskory "przyjaciel", przez krotki pobyt w polsce zaraził AIDSem kilkadziesiat polek. Ludzka glupota i bezmyślnosc? Niieee, taka mentalnosc.
Podsumowując, krótko z WO o kobietach, które bezgranicznie zaufały obcokrajowcom. Wyrwane z kontekstu, ale puenta jest zachowana.
"Mialam cztery aborcje. (...) Zamkneli mnie w domu publicznym. Jak nie chcialam pracować - bili i gwałcili. Wiesz jak wyje pies? Ja wyłam sto razy bardziej."
"Zaszlam w ciaze. (...) Maz popchnał mnie tak, że spadłam ze schodow. Trzy godziny tak lezałam. Dopiero pod wieczor przyjaciolka zaniosla mnie do toalety. Tam poczulam, ze wyplywa ze mnie coś duzego. Rano okazalo sie, że to byl chłopiec."
"Uparłam się. Powiedziałam, że nie będę pracowac. Facet, ktory stal w drzwiach, strasznie mnie skatowal. Potem mnie gwalcili. Nie dawali jesc ani pic."
"Przepaska byla czarna. Wtedy musialam obsluzyc 30. Ale jesliby przyszedl 31., nie bylo zlituj. Jak krwawilam, dawali mi tampony. Ktoregos dnia musialam obsluzyc 76 mezczyzn. Przychodzili policjanci, urzednicy, nawet smieciarze."
"Pamietam Ozlam. Do burdelu sprzedal ja brat. Zaszla w ciaze. Uparla sie, ze urodzi to dziecko. Brat ssie strasznie zdenerwowal. Przyszedl z siekiera. kiedy tam weszlam, Ozlam lezala na kanapie, a jej glowa pol metra dalej."
Szal na punkcie obcokrajowcow? Mentalnosc?
"Kocham" Was za to.

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 10 stron.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

opowiem Wam moja historie

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10