FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 22311 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
opowiem Wam moja historie 
[powiadom znajomego]    
Autor "opowiem Wam moja historie"   

lml
 Wysłana - 10 kwiecień 2006 23:25      [zgłoszenie naruszenia]

Opowiadala mi nawet o nim podczas swiat jako o koledze

s****ysynstwo

kemesO
Analityk
 Wysłana - 11 kwiecień 2006 08:29      [zgłoszenie naruszenia]

Opowiadała tak, bo chciała się usprawiedliwić sama przed sobą. Gdyby miała choć trochę honoru, to nie wspomniałaby o nim nawet słowem. A tak, to jak wyżej - S****YSYŃSTWO Wiem, że boli, ale postaraj się śmiać się przez łzy. Nie wiesz, o ile bardziej to pomaga niż użalanie się nad sobą.

Iml sog!

Zmieniony przez - kemesO w dniu 2006-04-11 08:30:02

zielony

Ekspert -

VLAD.IV
 Wysłana - 11 kwiecień 2006 10:33      [zgłoszenie naruszenia]

pomysl sobie tak...
tak naprawde nie boli strata kobiety (tzn nie jest to główny ból)... bo kobiet są miliony...
tak naprawde boi męska duma.. boli Cie, że Twoja kobieta... zostawiła takiego fajnego facecika jakim jestes, dla jakiegoś bezsensownego dupka (bo tak widzisz tego faceta)...
i to jest zupelnie normalne...
wiem bo po ilus tam razach sam to zrozumialem

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -

Virescens
 Wysłana - 11 kwiecień 2006 11:26      [zgłoszenie naruszenia]

tommy82, pociesz sie że ta kobieta odbierze karę później. Kurd to na 99% muzułmanin. Oni są wspaniali tylko do slubu a potem kobieta staje sie Ich własnoscią. Jeśli bedzie na tyle głupia żeby za Niego wyjść to bedzie regularnie "prana" i "prasowana" w razie jakiegoś sprzeciwu.
Znam chyba z 7 takich przypadków z pośród rodziny,znajomych itp , 3 z Kurdami 2 z Turasami i jeszcze z jakimis negrami.
Nawet przed ślubem wszystkie były więzione bite i traktowane gorzej niż pies. Ale jak ktoś jest głupi i naiwny to niech płaci ...
Szkoda tylko że z takiego zwiazku może powstać kolejny Ahmed, Mohamed...

Zmieniony przez - Virescens w dniu 2006-04-11 11:27:47

Panie,takie rzeczy to tylko w Erze %-)

tommy82
 Wysłana - 11 kwiecień 2006 11:45      [zgłoszenie naruszenia]

@Vlad - masz 100% racji. Ja wiem, ze najbardziej boli męska duma. No i moze wspomnienia. Nie ma co ukrywac byly to piekne wspomnienia. Troche ich sie uzbieralo przez te dwa lata. Bywa tak, ze ide w jakies miejsce gdzie razem spedzalismy czas i jak blysk flesza przed oczami widze w tym miesjcu nas - usmiechnietych, zadowolonych, wtulonych w siebie... cholera! musze przestac tak myslec, bo miekne :-/

@Virescens - to jakis niedomyty makaroniarz byl. Pocieszam sie, ze pewnie to jedna z wielu kobiet w jego zyciu i znudzi mu sie po jakims czasie.

Powiedz mi jak walczysz, a powiem ci kim jesteś

St. Alin
 Wysłana - 17 kwiecień 2006 09:25      [zgłoszenie naruszenia]

Co za ironia z tymi walentynkami no nie :D ale powiem Ci ze w moim przypadku tez walentynki okazaly sie pechowe - po kij one komu jak tylko wszystko zwalaja ?
- i soga dostaniesz za: odwage opisania tego, sam mysle czy swoja historie opisac ; to ze "uzekla mnie twoja histroia"....

In the memory, you will find me
Eyes burning up
The darkness holding me tightly
Until the sun rises up

tencza211
 Wysłana - 17 kwiecień 2006 09:29      [zgłoszenie naruszenia]

Bywa tak, ze ide w jakies miejsce gdzie razem spedzalismy czas i jak blysk flesza przed oczami widze w tym miesjcu nas - usmiechnietych, zadowolonych, wtulonych w siebie...

to się nazywa rozbudowana wyobraznia przestrzenna

diablica_7
 Wysłana - 17 kwiecień 2006 12:26      [zgłoszenie naruszenia]

Jako przedstawiscielka płci zenskiej wstydze sie na te wszystkie ku***:/ No krew człowieka zalewa na mysl ze cudzie, ktorzy mowia ze sie kochaja , odwalaja sobie nawzajem:/
Nie martw sie! ona napewno nie była ciebie warta!

tylko nie zgodze sie z jednym.. "faceci nie angazujcie sie" Bo z mojego doswiadczenia wynika jedno: ze to faceci sie nie angazuja:/ a my naiwne.. chociaz moze powinnam powiedziec " o ja naiwna..":/
Czasami naprawde warto zangazowac sie! o ile mamy wrazenie ze naprawde warto..

"..tyle piekła w niej było co nieba..";)

diablica_7
 Wysłana - 17 kwiecień 2006 12:30      [zgłoszenie naruszenia]

Jako przedstawicielka płci zenskiej, wstydze sie za te wszytskie panny:/ az krew zalewa!!!! ale wiem jedno, panna nie była ciebie warta!!!

ale co do "faceci nie angazujcie sie"eh eh eh włąsnie do jasnej cholery moglibyscie sie zaangazowac! Przynajmniej zmojego doswiadczenia wynika zawsze jedno! nie angazujecie sie i macie wsio głeboko... o my naiwne.. a moze raczej powinnam napisac o ja naiwna:/

"..tyle piekła w niej było co nieba..";)

VLAD.IV
 Wysłana - 17 kwiecień 2006 12:36      [zgłoszenie naruszenia]

tiaaaaa

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 10 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia