FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 22266 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
opowiem Wam moja historie 
[powiadom znajomego]    
Autor "opowiem Wam moja historie"   

tommy82
 Wysłana - 8 kwiecień 2006 12:21        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Nigdy nie myslalem, ze bede zakladal podobny temat. Ale w obecnej chwili czuje taka wscieklosc przeplatana zalem i poczuciem naiwnosci, ze nie moge wytrzymac.

Dwa lata temu spotykalem sie z dziewczyna. W moim wieku (24). Pierwszy rok naszej znajomosci to sielanka - wspaniale chwile spedzone razem - cos wspanialego. Pozniej bywalo raz lepiej raz gorzej jak to w zwiazku.
Ona studiowala w Krakowie ja w miescie oddalonym o 144km.
Studiowala filologie romanska. Dziewczyny na takich kierunkach maja nieodparta potrzeba wyjazdu na wszelakiego rodzaju stypendia. Tak tez bylo z nia.
09.2005 pojechala. Wybor padl na wlochy (celowo z malej litery, bo nie lubie). Przyznaje,ze przed wyjazdem akurat w naszym zwiazku bywalo gorzej. Ale nic to - damy rade - tak naiwnie myslalem. Mijaly dni, tygodnie, miesiace...czekalem. Kontakt zapewnialy nam maile, telefony i smsy.
Okolo 11.05 czulem, ze cos juz jest nie tak. Wiadomosci, ktore otrzymywalem byly o tresci zerowej - zupelnie inne od wczesniejszych. Wiec pytalem co sie dzieje. Nie chciala powiedziec, ale nalegalem i w koncu powiedziale, ze nie wie co do mnie czuje i ze nie jestesmy juz razem.
To bolało jak cholera. Jednak mezczyzna musi byc dzielny - staralem sie.
Co nastapilo dalej...?
Miesiac pozniej dostalem wiadomosci, ze jednak teskni, ze sie pomylila. Wracala na swieta do domu i spotkalismy sie. Nastapil powrot z jej inicjatywy. Zgodzilem sie bez slowa - chcialem wszystko naprawic, bo wiem, ze nie zawsze bylem idealnym mezczyzna. No i znowu bylo super! Kolacja, seks, wspolne spedzanie czasu, wspolny sylwester. Duzo opowiadala jak to bylo we wloszech - ilu wspanialych ludzi poznala itd itp.(jak ja nienawidzilem jak o tym mowila!)
No, ale musiala tam wrocic dokoczyc semestr w styczniu. I mniej wiecej do polowy lutego 2006 bylo OK - maile i telefony - zapewnienia o milosci. Walentynki byly przelomem, kiedy nie uslyszalem od niej tych dwoch jakze waznych slow... :/ Wrocila kilka dni pozniej i co sie okazalo... juz nie chce byc ze mna. Znowu bolalo jak sam skur****n! Stwierdzila, ze to sie w niej wypalilo i tyle. Rozstalismy sie w zgodzie z cieplym pozegnaniem i zapewnieniami,ze bedziemy utrzymywac kontakt.

I ten kontakt utrzmywalismy do dzisiaj! Dowiedzialem sie, ze wlasnie tam poznala faceta z ktorym teraz jest. Wiecie jak to na mnie podzialalo... to, ze mnie oklamywala, zdradzala! K***a! Wszystkie zdjecia, listy, nr telefonow, gg. wlasnie wylecialo do kosza! Jestem tak wsciekly, ze pierwszy raz ja z******m jak suke!
Wiec po co byl ten powrot na swieta? Chyba tylko zeby mnie wku***c!

Czemu one tak ch****o postepuja i nie sa w stanie powiedziec prawdy?! Tez tam mieliscie? A moze wasze dziewczyny tez wyjezdzaly za granice i juz nie wracaly do Was?

Dzieki za miejsce do wygadania sie. Trzymajcie sie faceci i do kobiet podchodzcie bez angazowania sie.

pozdrawiam!

ps. jesli jestes jej bratem, ktory zaglada czasem na to forum to bez problemu rozpoznasz sytuacje. Wybacz, ale naprawde zachowala sie jak...

Powiedz mi jak walczysz, a powiem ci kim jesteś

prezes85
 Wysłana - 8 kwiecień 2006 12:29      [zgłoszenie naruszenia]

Tak jest z odległością. Nawet małą 40 km. Czasem się coś w glowie napatoczy a smsy czy nawet telefony sprawy nie rozwiążą. Trzeba razem być. Razem się zmieniać. Razem przezywać. Razem żyć.

Związek na odleglość jest bardzo trudny. Szczegolnie że to odległość polska-wlochy. Moim zdaniem i tak to długo przetrwało. Moim zdaniem jakby wróciła do Polski byłaby z tobą.

I just don't know what to do with myself.
Money for nothing and chicks for free.

Weź nie pierdol bejbe.

Specjalista -

tommy82
 Wysłana - 8 kwiecień 2006 12:35      [zgłoszenie naruszenia]

Ale widywalismy sie czesto mimo odleglosci - conajmniej 3 razy w tygodniu, wiec nie bylo zle. W wakacje codziennie. A studia sie kiedys koncza, nie?

prezes85
 Wysłana - 8 kwiecień 2006 12:37      [zgłoszenie naruszenia]

Ale widywalismy (...) conajmniej 3 razy w tygodniu
Lataliście tam i z powrotem? Męczące...

Pisaleś że tylko telefony i smsy. Inaczej pisala bla bla. A teraz twierdzisz ze sie widziales z nią czesto.

Weź nie pierdol bejbe.

Specjalista -

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 8 kwiecień 2006 12:39      [zgłoszenie naruszenia]

Nie ma, powtarzam, NIE MA mlodej kobiety ktora jak wyjezdza za granice do pracy (jej facet zostaje w Polsce) ktora wroci do swojego faceta i go tam nie zdradzila. Albo Cie zdradzi za granica z jakims turasem, albo zeby byc "porzadna" zadzwoni i powie ci ze to koniec. na szczescie ja ze swoja zerwalem przed wyjazdem, nie minely 2 tygodnie od wyjazdu juz poznala jakiegos kurda (jej szefa zreszta) i sie z nim pierdilila przez pol roku, mysle ze gdybysmy nie zerwali przed jej wyjazdem, totez by sie z nim poznala i mialbym rogi.

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Ekspert -

MagicTips
 Wysłana - 8 kwiecień 2006 12:42      [zgłoszenie naruszenia]

tommy82 jestem z toba mialem tak kiedys i suce nie podarowalem

Tyle Wiem O Kobietach!

[whatboyswant.com/babeoverview/userfavorite/1/248898]

tommy82
 Wysłana - 8 kwiecień 2006 12:44      [zgłoszenie naruszenia]

prezes85 - przed jej wyjazdem podczas roku akademickiego widywalismy sie 3 razy w tyg. Zapewnialy nam to dojazdy (2h pociagiem). Moze i meczace, ale coz innego zrobic... A jak juz powiedzialem studia sie kiedys skoncza, wiec dojazdy tez by sie skonczyly,

prezes85
 Wysłana - 8 kwiecień 2006 12:47      [zgłoszenie naruszenia]

Aha. Ja to pisalem bardzie o tej odleglosci wlochy - Polska. Poprostu nieda sie na dłuższa mete na odległość.

Laski potrafią we dwie (mając męzów) pojechać na wakacje do Egiptu i puścić się z masażystą.

Weź nie pierdol bejbe.

Specjalista -

tommy82
 Wysłana - 8 kwiecień 2006 12:47      [zgłoszenie naruszenia]

MagicTips dzieki!

Grasik
 Wysłana - 8 kwiecień 2006 13:09      [zgłoszenie naruszenia]

eee
abstrahoojąc od tej konkretnej sytuacji (bo imo wina leży ewidentnie po stronie kobiety - stchoorzyła na maksa, zachowała się nie fair etc.) - nie uogoolniajcie please, jakie to wszystkie kobiety są złe i straszne i w ogoole "beee"... przypominam, że to LOODZIE tacy są - czytajcie: faceci też

there's a hunger still unsatisfied

Znawca -

MagicTips
 Wysłana - 8 kwiecień 2006 13:17     
 Usunięta przez slonce_m za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 10 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

opowiem Wam moja historie

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10