FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5381 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
orgazm... 
[powiadom znajomego]    
Autor "orgazm..."   

BANRED78
 Wysłana - 18 grudzień 2005 11:52      [zgłoszenie naruszenia]

Jacy tam akrobaci? Ten jest dobry.
[fun.from.hell.pl/2002-02-18/Helicopter.mpeg]

ps. troche hard >18 lat

slonce_m
ŻABCIA
 Wysłana - 18 grudzień 2005 19:40      [zgłoszenie naruszenia]

wyluzujcie się może i mniej myślcie o tym, że tak bardzo tego chcecie

red - niezły ten koleś

Zmieniony przez - slonce_m w dniu 2005-12-18 19:42:48

..:Była Moderator Działu SEKS:..

..:Żonka i Mama:..

Ekspert -

Balaam
 Wysłana - 18 grudzień 2005 22:03      [zgłoszenie naruszenia]

Njalepszym sposobem na osiagniecie orgamu jest poprostu zabawa, mozesz to zrobi sama badz z jego pomoca, niech sie toba bawi az do utraty tchu!!! co jak co ale paluszek zawsze dziala i nie umniejszajcie roli seksu oralnego. Wyluzujcie sie i pozwol mu zeby sie zabawil twoja brzoskwinka :D
Podobno duzo daje zabawa z vibratorem, jak sie nauczysz przezywac i doprowadzac sie do orgazmu w taki sposob latwiej bedzie ci go osiagnac przy normalnym stosunku. pozdrawiam

Wodzu10
 Wysłana - 18 grudzień 2005 22:44      [zgłoszenie naruszenia]

Nie skupiajcie się tak bardzo na tym, że chcesz osiągnąć orgazm bo tym bardziej nic z tego nie wyjdzie. Może za bardzo chcecie? Jak to już tu było mówione - wyluzujcie nieco.

Znawca -

Zawodny
 Wysłana - 19 grudzień 2005 10:19      [zgłoszenie naruszenia]

Zawsze moze zadzialas jezyczkiem - orgazm lechtaczkowy

jeszcze jest sutkowy i pochwowy, ktorys na pewno da rade

wixa:-}

Znawca -

Reizigher
 Wysłana - 19 grudzień 2005 12:43      [zgłoszenie naruszenia]

Powinien na poczatku skupic sie na calym Twoim ciele i po jakims czasie zejsc do brzuszka i lechtaczki, pieszczenie tego malego kobiecego *****ka dziala cuda, po jakims czasie osiagniesz orgazm, ale trzeba na poczatku bardzo delikatnie, poniewaz na poczatku mozesz odczuc bol, po prostu delikatnie jezyczkiem niech sproboje, potem mocniej moze nasiskac, niech jakis czas to robi, potem niech wsunie jeden palec do srodka, potem drugi .... posuwa nimi, caly czas lizac lechtaczke, to jest najskutecznieszy sposob i jak na przyklad ogladamy filmy LESBIJSKIE to jest to scena we wszystkich filmach i jak sie wija ?? Poza tym na moja partnerke dziala, i ma wielokrotne orgazmy. Prosze sprobowac.

Ich bin gegen den Krieg.

CTA
bluesuit
 Wysłana - 19 grudzień 2005 13:58      [zgłoszenie naruszenia]

Ja to już nierozumiem tych orgazmów u kobiet Wytłumaczcie mi to ludzie, moja dziewczyna też za często nie ma orgazmów podczas stosunku, owszem przy pieszczotach to nie ma problemu ale tak to już trudniej. No i ostatnio zauwazyłem że jak sie pokłócimy ostrzej, pogodzimy i odrazu kochamy to ona ma A jak jest dobrze to nie ma Ostatnio to już wogóle mnie zaskoczyła, strasznie ją bolała piczka i chciała jak najszybciej żebym skończył było od tyłu, już doszedłem prawie to mówie chodź przodem no i odwróciłem się i jakoś tak nagle załapała nie wiem Może ze z 5 razy sie ruszyła i doszła Normalnie szok, cały stosunek zero przyjemności, tylko ból, a na koniec jakoś ją załapało Wytłumaczcie mi to kobiety bo tylko wy takie cuda macie.

Ekspert -

Eska
 Wysłana - 19 grudzień 2005 14:37      [zgłoszenie naruszenia]

one wogole sa dziwne, nie ma co sie przejmowac za wiele

Jak to mowia im mniej sie starasz tym lepiej wychodzi. Wiec zluzuj sie wejdzcie na pelny spontan i do ataku

aha

zastosujcie taki patent z orenzada w proszku troche wysypujesz na cipke pozniej niech chlopak ci to zlize, za***iscie te babelki strzelalja - zobaczysz super efekt jest jeszcze wersja dla burzuji czyli zamiast orenzady mozna zastosowac szampana dziala podobnie

Zmieniony przez - Eska w dniu 2005-12-19 14:37:57

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

Specjalista -

Zawodny
 Wysłana - 19 grudzień 2005 14:50      [zgłoszenie naruszenia]

Szampana w proszku??

wixa:-}

Znawca -

Eska
 Wysłana - 19 grudzień 2005 14:52      [zgłoszenie naruszenia]

nie spamuj

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !